Протеїни

Протеїни це концентровані джерела білка, які легко допоможуть вам доповнити ваш раціон цим найважливішим макроелементом. Кожна людина, залежно від свого рівня активності, повинна приймати 1,2 - 2 г білка на кілограм маси тіла. Протеїн є чудовим варіантом, як полегшити прийом білка. Така добавка підійде вам у тому разі, якщо ви не можете досягати достатнього прийому білка зі свого раціону. Він ідеально підходить для вживання після тренувань у вигляді напою або швидкого перекусу, який допоможе вам швидше відновлювати м'язи та підтримувати їхній ріст і захист. Ви також можете додавати протеїн до своїх страв і створювати комплексні прийоми їжі, які допоможуть вам доповнити білок і вгамувати апетит.

Чому протеїни важливі та чим вони можуть вам допомогти?

 1. Прискорюють метаболізм - білки мають найвищий термічний ефект. Це означає, що вашому тілу потрібно набагато більше енергії на їх спалювання. Тим самим він покращує швидкість метаболізму.

 2. Підтримують схуднення - білки допомагають вам захищати м'язову масу. Для спалювання м'язів потрібно набагато більше енергії, ніж для спалювання жиру, тим самим ви можете поліпшити процес схуднення.

 3. Покращує ріст м'язів - знаючи про те, що білки є ключовим елементом для росту м'язів, він допоможе вам підвищувати ріст м'язової маси.

 4. Покращує регенерацію - завдяки білку ваше тіло може швидше відновлювати м'язову масу.

 5. Знижує відчуття голоду - білок відмінно допомагає вгамовувати апетит і тим самим допомагає знижувати тягу до солодкого.
  Підтримує здоров'я кісток - одна з особливостей білка - підтримка здоров'я кісток. Тому цей макроелемент дуже важливий для тих, хто інтенсивно займається спортом.

 

З чого виготовляють протеїни?

Протеїни зазвичай виготовляються з доступних продуктів, які мають високий вміст білка. Найчастіше мова йде про молоко, з якого виготовляється популярний сироватковий протеїн. І вам не варто переживати про те, що в ньому містяться стероїди та заборонені елементи. Конкретні продукти, які використовуються для виготовлення протеїну, діляться на рослинні та тваринного походження.

 

Протеїни з тваринних джерел

З цієї категорії найпопулярнішими протеїнами є ті, які виготовляються з молока. Ці протеїни мають назву сироваткові й ви знайдете їх під позначенням "whey". Ви також можете зіткнутися з протеїнами з яловичого білка або яєць (яєчний альбумін).

 

1. Сироваткові протеїни

Мова йде про протеїни, виготовлені з молока. На виготовлення 1 кг протеїну потрібно понад 100 л молока. Воно проходить процес пастеризації, після якої завдяки доданим ферментам відділяється сироватка від казеїну. Потім він ретельно обробляється і в фіналі виходить сироватковий протеїн. Він має ідеальний амінокислотний профіль. На практиці це означає, що в ньому містяться всі ключові амінокислоти в правильному співвідношенні.

 

Залежно від типу протеїну ви іноді можете зустріти позначення 100% WHEY. Цим можуть похвалитися протеїнові напої, які містять виключно сироватковий білок. У них ви не знайдете жодного іншого джерела білка.

 

Як діляться сироваткові протеїни?

 • Сироватковий концентрат (WPC - Whey Protein Concentrate) - найпопулярніший вид протеїну за співвідношенням ціна/якість. Зазвичай він містить 70-80% білка, які досить швидко засвоюються.
 • Сироватковий ізолят (WPI - Whey Protein Isolate) - протеїн, який отримують у процесі фільтрації із сироваткового концентрату. Тому він трохи менш "чистий", але також вирізняється високим вмістом білка. Конкретно вони відрізняються 80% вмістом білка. У ньому ви знайдете менше цукру і жиру. Він ідеально підходить для спортсменів, які шукають добре засвоюваний протеїн з найвищим вмістом білка, або для людей, які страждають від непереносимості лактози.
 • Сироватковий гідролізат (WPH - Whey Protein Hydrolysate) - виготовляється процесом гідролізу із сироваткового концентрату або ізоляту. Під час цього процесу протеїн розщеплюється на пептиди, які засвоюються ще швидше. Тим самим виникає найбільш високо засвоюваний протеїн. Ці процеси позначаються літерами DH (Degree of Hydrolysis), які позначають процес розщеплення. Що вище це число, то більше розщеплений білок. Найчастіше ви можете знайти протеїни зі ступенем гідролізу 32 (DH 32). Ці протеїни можуть мати гіркуватий смак, який не завжди подобається кожному.

 

2. Міцелярний казеїн

Міцелярний казеїн отримують у процесі фільтрації з коров'ячого молока. Зазвичай він містить 70-80% білка,який засвоюється поступово. Завдяки цьому, він належить до категорії нічних протеїнів. Вони ідеально підходять для тих спортсменів, які хочуть навіть під час ночі підтримувати підвищений ріст м'язової маси

 

3. Яловичий протеїн

Яловичий протеїн - це ще один протеїн, який також може використовуватися людьми з непереносимістю лактози. Однак він специфічний тим, що зазвичай містить переважно білок сполучних тканин. Тому він менше підходить для стимулювання росту м'язів, навпаки, він популярний серед людей, які хочуть підтримати здоров'я суглобів, волосся, нігтів і шкіри.

 

4. Яєчний протеїн (яєчний альбумін)

Яєчний протеїн - це сипучий протеїновий порошок, виготовлений з яєць, який зазвичай містить 60-80% високоякісного білка. Він має сприятливий амінокислотний спектр і відносно повільно засвоюється, що в певних ситуаціях може бути сприйнято як перевага. Знову ж таки, він підходить для людей, у яких є проблеми із засвоєнням лактози.

 

5. Багатокомпонентний протеїн

Багатокомпонентний протеїн складається з декількох джерел білка, в результаті чого виходить протеїн з кращими кінцевими властивостями. Зазвичай він містить комбінацію швидко і повільно засвоюваних білків. Це ідеальний варіант, якщо ви хочете забезпечити їх поступове вивільнення в організмі.    

 

Рослинні протеїни

Рослинні протеїни найчастіше виготовляють із багатих на білок рослинних джерел, таких як соя та інші бобові або насіння конопель. Це робить їх чудовою альтернативою для вегетаріанців і веганів. Оскільки ці джерела, як правило, не містять глютену і лактози, вони також підходять для людей, які відчувають труднощі з перетравленням цих інгредієнтів. Однак завжди необхідно ознайомитися з інгредієнтами на пакуванні та переконатися, що протеїн підійде вам у цьому відношенні.

1. Соєвий протеїн

За своїм амінокислотним спектром соєвий протеїн найбільш близький до високоякісного сироваткового протеїну. Його виготовляють із пластівців, які добувають із соєвих бобів. Отримана суміш містить приблизно 65-70 % білка. Спочатку формується соєвий концентрат, з якого потім шляхом подальших процесів формується соєвий ізолят. Вміст білка в ньому може становити понад 85%.

2. Рисовий протеїн

Рисовий протеїн виготовляється з перемелених зерен рису, з яких білок відокремлюється за допомогою ферментів. Порівняно із сироватковим протеїном, цей тип має значно меншу кількість білка, зазвичай 50-78 %. Не є ідеальним і його амінокислотний спектр. Однак це можна легко поліпшити, поєднуючи його, наприклад, з гороховим протеїном.

3. Конопляний протеїн

Конопляний протеїн виготовляють із пресованого та меленого насіння конопель. Отриманий протеїн зазвичай містить близько 50 % білка. Знову ж таки, він має не найсприятливіший амінокислотний спектр, що можна виправити, поєднуючи його, наприклад, з гороховим протеїном.

4. Гороховий протеїн

Гороховий протеїн є досить хорошою альтернативою сироватковому протеїну, оскільки містить більшу кількість лейцину. Це амінокислота з найвищим анаболічним потенціалом. Для досягнення ще більш сприятливого амінокислотного спектра ідеально поєднувати його, наприклад, з рисовим протеїном. Гороховий протеїн вирізняється вищим вмістом клітковини, що може бути ідеальним, якщо ви хочете отримати протеїн, який краще втамовує апетит.

5. Багатокомпонентний протеїн

Багатокомпонентні протеїни - найкращий вибір серед білків рослинного походження. Це відбувається тому, що вони поєднують у собі кілька джерел білка, тим самим зменшуючи його дефіцит у вигляді лімітний (непредставленої) амінокислоти. Це дає змогу легко отримати функціональний рослинний протеїн з ідеальним складом і більш сприятливим амінокислотним спектром.

 

Хочете дізнатися більше про рослинні джерела білка? Тоді ви не повинні пропустити нашу статтю Які найкращі джерела рослинного білка і навіщо включати їх у свій раціон?

 

Яка ваша ідеальна порція протеїну?

Оптимальна порція білка залежить від багатьох чинників, таких як ваша статура і склад тіла, загальні енерговитрати, фізичне навантаження тощо. Загалом, однак, ми можемо вважати 20-40 г білка оптимальною універсальною порцією. Одна мірна ложка протеїну, яка зазвичай становить близько 30 г, і потрапляє в цей діапазон. Для протеїнів на рослинній основі не соромтеся додавати кілька додаткових грамів. Це пов'язано з тим, що вони, як правило, містять менше білка і гірше засвоюються.

 

Як і коли використовувати протеїн?

 • у складі різних страв для доповнення білка
 • у приготуванні багатих на білок солодких десертів
 • самостійно як напій після тренування для відновлення і відновлення пошкоджених тренуванням м'язів
 • самостійно як перекус на випадок, якщо ви зголодніли та у вас немає часу на приготування їжі
 • коли вам потрібно швидко збільшити споживання білка

 

Для кого підходить протеїн?

 • Люди, які хочуть збільшити вживання білка.
 • Спортсмени, які хочуть стимулювати ріст м'язів.
 • Кухарі та кулінари, які хочуть додавати білок у страви та створювати смачні фітнес-рецепти.
 • Люди, які хочуть схуднути та шукають продукти, що допомагають вгамувати апетит.
 • Усім тим, хто хоче урізноманітнити свій раціон і збагатити його новими смаками.
показати більше

Продукти 1-30 из 92

на странице
Задать направление по возрастанию
Категория
Виробник
 1. GymBeam (19)
 2. The Protein Works (12)
 3. Amix (6)
 4. Optimum Nutrition (6)
 5. VanaVita (6)
 6. BeastPink (4)
 7. Applied Nutrition (4)
 8. Nutrend (3)
 9. Purasana (3)
 10. GYMQUEEN (3)
 11. Reflex Nutrition (3)
 12. PVL (2)
 13. Mars (2)
 14. Mammut Nutrition (2)
 15. Megabol (2)
 16. ProSupps (2)
 17. ActivLab (2)
 18. BSN (2)
 19. Diet Food (1)
 20. Stacker2 (1)
 21. Goldfield (1)
 22. Ghost (1)
 23. NOW Foods (1)
 24. MuscleTech (1)
 25. Bodylab24 (1)
 26. Go On Nutrition (1)
 27. OstroVit (1)
Смак
 1. шоколад (40)
 2. ваніль (31)
 3. полуниця (26)
 4. без смакових добавок (19)
 5. кремове печиво (16)
 6. банан (13)
 7. ванільне морозиво (12)
 8. шоколадний шовк (7)
 9. ванільний крем (7)
 10. білий шоколад - кокос (6)
 11. полуничний крем (5)
 12. шоколад - горіх (5)
 13. шоколадний коктейль (4)
 14. шоколад - кокос (4)
 15. солона карамель (4)
 16. банановий молочний коктейль (4)
 17. малина - білий шоколад (4)
 18. лісові ягоди (4)
 19. кокос (3)
 20. фісташка (3)
 21. полуниця - крем (3)
 22. солона карамель (3)
 23. полуничний молочний коктейль (3)
 24. натуральний (2)
 25. апельсин (2)
 26. ваніль - карамель (2)
 27. малина (2)
 28. малиновий йогурт (2)
 29. дикі ягоди (2)
 30. молочний шоколад (2)
 31. банановий коктейль (2)
 32. потрійний шоколад (2)
 33. бельгійська чока мокко (2)
 34. солона карамель bandit (2)
 35. французький ванільний крем (2)
 36. зелене яблуко (2)
 37. печиво (2)
 38. ванільний торт (2)
 39. ніжна полуниця (2)
 40. шоколад - карамель (2)
 41. шоколадний десерт (2)
 42. карамельний макіатто (2)
 43. шоколадне арахісове печиво (2)
 44. шоколад - арахісова паста (2)
 45. шоколадний бісквіт (2)
 46. подвійний молочний шоколад (2)
 47. полуничний сплеск (2)
 48. банан - полуниця (2)
 49. банановий крем (2)
 50. шоколад - ягоди (2)
 51. фісташкове морозиво (1)
 52. полуничний чізкейк із шоколадною крихтою (1)
 53. ваніль - вишня (1)
 54. ванільний чізкейк (1)
 55. чорничний йогурт (1)
 56. малиновий лимонад з м'ятою (1)
 57. рисовий пудинг з корицею (1)
 58. бісквіт з олією (1)
 59. шоколад - мед (1)
 60. ванільні боби (1)
 61. ваніль - лайм (1)
 62. ваніль - кокос (1)
 63. ваніль (1)
 64. дика малина (1)
 65. полуниця - ківі (1)
 66. шоколадний м’ятний брауні (1)
 67. шоколад - кокос (1)
 68. пульсація маслянини (1)
 69. какао та карамель (1)
 70. полуниця малина (1)
 71. шоколадні цукерки (1)
 72. йогурт вишня (1)
 73. шоколад - апельсин (1)
 74. печиво з шоколадом та арахісом (1)
 75. кавун (1)
 76. ваніль - стевія (1)
 77. шоколад буено (1)
 78. тірамісу (1)
 79. мигдаль і фісташка (1)
 80. полуниця - білий шоколад (1)
 81. шоколад - вишня (1)
 82. виноград (1)
 83. преміальний молочний шоколад (1)
 84. подвійний шоколад (1)
 85. подвійна шоколадна крихта (1)
 86. кавове морозиво (1)
 87. шоколад - м'ята (1)
 88. шоколадне морозиво (1)
 89. шоколадний брауні (1)
 90. шоколадний крем (1)
 91. шоколад - какао (1)
 92. холодна кава (1)
 93. шоколадний брауні (1)
 94. пластівці з молоком (1)
 95. карамельний тоффі (1)
 96. карамельний латте (1)
 97. карамель (1)
 98. капучино (1)
 99. латте (1)
 100. чорниця (1)
 101. чорна смородина (1)
 102. бісквіт (1)
 103. горіх - шоколад (1)
 104. ківі - банан (1)
 105. полуниця - стевія (1)
 106. арахісова паста (1)
 107. полуничний лимонад (1)
 108. полуниця - банан (1)
 109. шоколадний арахіс (1)
 110. подвійний снікерс (1)
 111. ананас кокос (1)
 112. ананас (1)
 113. пінна колада (1)
 114. арахісова паста - шоколад (1)
 115. пластівці з арахісовим маслом (1)
 116. холодний персиковий чай (1)
 117. латте - макиато (1)
 118. персик (1)
 119. маракуйя і манго (1)
 120. мікс ягід (1)
 121. пісочне печиво (1)
 122. білий шоколад (1)
 123. манго ваніл (1)
 124. манго - апельсин (1)
 125. манго - маракуйя (1)
 126. лимон - лайм (1)
 127. лимонний чізкейк (1)
 128. фруктові пластівці з молоком (1)
Пакування
 1. 1000 г (30)
 2. 2000 г (13)
 3. 500 г (11)
 4. 30 g (5)
 5. 600 g (4)
 6. 2200 g (4)
 7. 400 г (4)
 8. 1800 г (4)
 9. 2500 г (3)
 10. 2270 g (3)
 11. 750 g (2)
 12. 910 г (2)
 13. 875 г (2)
 14. 3000 g (2)
 15. 4540 g (2)
 16. 2250 g (2)
 17. 1810 g (2)
 18. 900 г (2)
 19. 918 g (1)
 20. 816 g (1)
 21. 24 x 30 g (1)
 22. 2400 g (1)
 23. 908 г (1)
 24. 9907 г07 (1)
 25. 1814 g (1)
 26. 680 g (1)
 27. 150 г (1)
 28. 1590 г (1)
 29. 200 g (1)
 30. 450 g (1)
 31. 420 g (1)
 32. 1200 г (1)
 33. 1600 г (1)
 34. 240 g (1)
 35. 2300 g (1)
 36. 896 g (1)
Таблетки
 1. 60 табл (1)
Капсули
 1. 120 капс (1)
Форма
 1. Порошок (90)
 2. Капсули (2)
Суміш
 1. Суміш (72)
 2. Беспрімесний (20)
Метод обробки білка
 1. different processing (34)
 2. concentrate (16)
 3. izolate (10)
 4. hydrolyzate (7)
Джерело білка
 1. Сироватка (35)
 2. Багатокомпонентний (17)
 3. Казеїн (5)
 4. Яловичина (3)
 5. Конопляне насіння (2)
 6. Горох (2)
 7. Рис (2)
 8. Соя (2)
 9. Яєчний альбумін (1)
ЕТИКЕТКИ ПРОДУКТІВ
 1. Vegan (21)
 2. BIO (10)
 3. Great Deal (1)
 4. New (1)
 5. SK GREAT DEAL (1)
 6. CZ GREAT DEAL (1)
 7. HU GREAT DEAL (1)
 8. RO GREAT DEAL (1)
 9. HR GREAT DEAL (1)
 10. BG GREAT DEAL (1)
 11. UA / RU GREAT DEAL (1)
 12. SI GREAT DEAL (1)
 13. PL GREAT DEAL (1)
 14. GR GREAT DEAL (1)
 15. IT GREAT DEAL (1)
Ціна
Фільтрувати за
Вегетаріанський (72)
Веганські (21)
Без глютену (66)
Без лактози (29)
Біо (10)
Без ГМО (60)
Без штучних підсолоджувачів (22)
Без пластмасової упаковки (92)
Без аспартаму (88)
 1. Протеїн 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition
  Протеїн 100% Whey Gold Standard - Optimum Nutrition
  92%
  92 % (644)
  839,00грн
 2. Протеїн Just Whey - GymBeam
  Протеїн Just Whey - GymBeam
  93%
  93 % (913)
  989,00грн
 3. Yum Yum Whey Protein 1000 g - BeastPink
  Протеїн для жінок Yum Yum Whey 1000 г - BeastPink
  93%
  93 % (483)
  989,00грн
 4. True Whey - GymBeam
  Протеїн True Whey - GymBeam
  90%
  90 % (1918)
  859,00грн
 5. Colla Pink - BeastPink
  Colla Pink - BeastPink
  92%
  92 % (520)
  529,00грн
 6. Protein Syntha 6 2300 g - BSN
  Протеїн Syntha 6 - BSN
  93%
  93 % (74)
  2649,00 грн
 7. GymBeam Anabolic Whey - 2500 g chocolate
  Протеїн Anabolic Whey - GymBeam
  93%
  93 % (265)
  529,00грн
 8. Hydrolyzovaný kolagén RunCollg GymBeam 500 g unflavored
  Гідролізований колаген RunCollg - GymBeam
  97%
  97 % (283)
  679,00грн
 9. Whey Protein 80 - The Protein Works
  Whey Protein 80 - The Protein Works
  90%
  90 % (86)
  749,00грн
 10. Pure IsoWhey - GymBeam
  Протеїн Pure IsoWhey - GymBeam
  90%
  90 % (332)
  1189,00 грн
 11. 100% Casein - Optimum Nutrition
  100% Казеїн - Optimum Nutrition
  91%
  91 % (23)
  1989,00 грн
 12. Rice Protein GymBeam 1000 g
  Рисовий протеїн 1000 г - GymBeam
  73%
  73 % (105)
  719,00грн
 13. Hovädzí proteín Anabolic Monster Beef - Amix
  Протеїн Anabolic Monster Beef - Amix
  84%
  84 % (82)
  1059,00 грн
 14. GymBeam Egg Albumin - 1000 g unflavored
  Яєчний альбумін - GymBeam
  82%
  82 % (80)
  1439,00 грн
 15. Marine Beauty - BeastPink
  Marine Beauty - BeastPink
  95%
  95 % (46)
  459,00грн
 16. Diet Whey - Applied Nutrition
  Diet Whey - Applied Nutrition
  100%
  100 % (14)
  1279,00 грн
 17. Micellar Casein - GymBeam
  Міцелярний казеїн 1000 г - GymBeam
  81%
  81 % (145)
  989,00грн
 18. Collagen + Vitamin C - OstroVit
  Колаген + Вітамін C - OstroVit
  93%
  93 % (51)
  399,00грн
 19. Протеїн Quattro Pro - Megabol
  Протеїн Quattro Pro - Megabol
  71%
  71 % (132)
  579,00грн
 20. Beef Protein - GymBeam
  Яловичий протеїн - GymBeam
  72%
  72 % (181)
  639,00грн
 21. GymBeam Vegan Blend - 1000 g chocolate
  Протеїн Vegan Blend - GymBeam
  71%
  71 % (153)
  759,00грн
 22. Протеїн ISO-XP - Applied Nutrition
  Протеїн ISO-XP - Applied Nutrition
  100%
  100 % (7)
  1489,00 грн
 23. Протеїн Syntha 6 Edge - BSN
  Протеїн Syntha 6 Edge - BSN
  87%
  87 % (24)
  2499,00 грн
 24. Soy Protein Isolate - GymBeam
  Соєвий ізолят 1000 г - GymBeam
  85%
  85 % (224)
  489,00грн
 25. Vegan Protein Extreme - The Protein Works
  Vegan Protein Extreme - The Protein Works
  87%
  87 % (47)
  589,00грн
 26. FueNight - GymBeam
  FueNight - GymBeam
  100%
  100 % (1)
  1809,00 грн
 27. Formel 90 Protein - Mammut Nutrition
  Formel 90 Protein - Mammut Nutrition
  76%
  76 % (14)
  1829,00 грн
 28. Protein FueSix - GymBeam
  Протеїн FueSix - GymBeam
  72%
  72 % (49)
  1729,00 грн
 29. Whey Protein - Bodylab24
  Whey Protein - Bodylab24
  87%
  87 % (54)
  1369,00 грн
 30. Proteín Nitro-Tech Performance - MuscleTech
  Протеїн Nitro-Tech Performance - MuscleTech
  86%
  86 % (19)
  2429,00 грн

Продукти 1-30 из 92