Риба

Риба це категорія, яка охоплює різні рибні продукти з тривалим терміном зберігання в різних формах. Вони належать до найпопулярніших джерел білка і корисних жирів, таких як омега-3 жирні кислоти, які наш організм не може виробляти самостійно. Завдяки цьому вони є незамінною частиною раціону спортсменів і всіх прихильників здорового способу життя. Крім високої поживної цінності, всі продукти цієї категорії вирізняються чудовим смаком.

 

 показати більше

Види рибних консервів

У цій категорії ви знайдете найпопулярніші продукти з риби та морепродуктів, які ви можете використовувати для приготування улюблених страв удома або в дорозі.   

 • Риба в розсолі: Ці продукти зберігаються в розсолі, щоб ви могли насолодитися їхнім натуральним смаком. Крім того, вони містять тільки натуральні жири, що обов'язково оцінять усі, хто стежить за калорійністю свого раціону. Як приклад можна навести сардини і тунець у розсолі.

   

 • Риба в олії: Ці продукти містять трохи більше калорій, але, як правило, можуть похвалитися більш вираженим смаком і більш високим вмістом корисних (ненасичених) жирів. Найпопулярнішими продуктами є тунець, сардини, скумбрія в оливковій олії або печінка тріски.

   

 • Рибні салати: Крім риби, салати містять окремі овочі, злаки або бобові. Вони мають складніший склад інгредієнтів, що робить їх добре придатними для походів або пригод. Чудовий вибір - мексиканський салат із тунцем.   

Чому вживання риби корисне для здоров'я?

Регулярне вживання риби або морепродуктів належить до основних принципів здорового харчування. Це пов'язано з тим, що вона є найбагатшим джерелом корисних для здоров'я жирів, зокрема, жирних кислот омега-3. Вони відіграють низку важливих ролей в організмі та сприяють оптимальній роботі серця, мозку та зору. Однак наш організм не здатний виробляти їх самостійно в достатній кількості, тому важливо забезпечити їх надходження в організм або за допомогою дієти, або за допомогою харчових добавок. Експерти зазвичай рекомендують їсти рибу не менше 2-3 разів на тиждень. Ба більше, риба може похвалитися відмінною поживною цінністю: вона вирізняється високим вмістом високоякісного білка і жиророзчинних вітамінів (A, D, E, K).

Як включити рибу у свій раціон?

 • Тунець, сардини та інші види риби чудово поєднуються з хрусткою випічкою, рисовим хлібом або сухариками.

   

 • Усього за кілька хвилин їх можна перетворити на смачну пасту.

   

 • Крім того, вони чудово підходять для салатів, ролів або поке-боулів.

   

 • Крім того, з їхньою допомогою можна швидко приготувати гарячу страву в поєднанні з кускусом, булгуром, кіноа, макаронами або овочами.

   

 • І останнє, але не менш важливе: ці продукти постачаються в практичному пакуванні, щоб ви могли брати їх із собою в подорожі та завжди мати під рукою швидке джерело білка.

 показати менше
Ми не можемо знайти продукти, що відповідають вашому вибору.