Лецитин

Лецитин це категорія дієтичних добавок, що містять лецитин. Цю природну речовину найчастіше добувають із сої або соняшнику. Вона також часто зустрічається в нашому організмі, де є одним з основних компонентів клітинних мембран. Він також міститься в мозку, і саме з підтримкою його функцій лецитин пов'язаний найбільше. Він особливо затребуваний людьми, які хочуть поліпшити свою пам'ять, мислення або концентрацію.

 показати більше

Які ефекти лецитину?

Сприятлива дія лецитину здебільшого зумовлена вмістом у ньому фосфоліпідів - фосфатидилхоліну і фосфатидилсерину. З фосфатидилхоліну організм виробляє холін, який є попередником нейротрансмітера ацетилхоліну. Останній діє як нейромедіатор і дає сигнал м'язам рухатися, впливає на розширення кровоносних судин, а також пов'язаний із навчанням і правильною роботою пам'яті. Однак із віком його кількість може природним чином зменшуватися, що зазвичай негативно позначається на роботі мозку і координації рухів. З цієї причини важливо не порушити вироблення ацетилхоліну, чому може сприяти достатня кількість фосфатидилхоліну.

 

Аналогічну дію чинить фосфатидилсерин, який природним чином міститься в головному мозку і також є ключем до підтримання його належного функціонування. Ця речовина широко затребувана серед людей, які хочуть уповільнити негативні прояви старіння.

 

Як вживають лецитин?

Лецитин найчастіше зустрічається у вигляді зручних капсул, його приймають у кількості 500 - 2000 мг на день, переважно з їжею.

 показати менше

2 Продуктів

на сторінці
Задать направление по возрастанию
Виробник
 1. GymBeam (1)
 2. NOW Foods (1)
Смак
 1. без смакових добавок (1)
Кольори
 1. shadow (1)
 2. violet (1)
Капсули
 1. 100 капс (1)
 2. 120 капс (1)
Форма
 1. Капсули (2)
Суміш
 1. Беспрімесний (1)
 2. Суміш (1)
Юридична категорія продукту
ЕТИКЕТКИ ПРОДУКТІВ
 1. Best Seller (1)
Ціна
Фільтрувати за
Вегетаріанський (2)
Веганський (2)
Без глютену (1)
Без лактози (1)
Біо (2)
Без ГМО (2)
Без штучних підсолоджувачів (1)
Без пластмасової упаковки (2)
Без аспартаму (2)
 1. Лецитин - GymBeam
  Лецитин - GymBeam
  98%
  98 % (26)
  229,00грн
 2. Slnečnicový Lecitín 1200mg - NOW foods
  Немає в наявності
  Соняшниковий Лецитин 1200 мг - NOW Foods
  100%
  100 % (3)

2 Продуктів