Масажні пістолети

Масажні пістолети це інноваційні інструменти для самомасажу всього тіла. Вони передають вібрації м'язам і фасціям, допомагаючи зняти напругу, зменшити скутість і поліпшити кровообіг. Ви оціните це після важкого тренування як частину відновлення, а також щоразу, коли відчуваєте скутість у тілі. Однак масажні пістолети також використовуються в повсякденній практиці тренерами, масажистами або фізіотерапевтами.

Ви можете вибрати з різних розмірів пристроїв, де також можна регулювати інтенсивність і змінювати різні насадки. Вони компактні, а завдяки практичним футлярам ви можете взяти їх із собою в спортзал або навіть на відпочинок.

 показати більше

Навіщо використовувати масажні пістолети?

Використання масажного пістолета сприяє кровообігу в цільовій зоні, що ви оціните, особливо перед тренуванням. Це дозволяє більшій кількості кисню та поживних речовин досягати м'язів під час тренування, що може призвести до кращої продуктивності і, до певної міри, знизити ризик травм. Після тренування масаж певної ділянки може сприяти відновленню та розслабленню, знімаючи напругу в навантажених м'язах.

Поролоновий валик часто використовують для масажу жорстких м'язових вузлів, також відомих як тригерні точки. У багатьох випадках їх активація може значно полегшити біль, скутість і м'язову напругу. Крім того, масажні пістолети корисні для самомасажу фасцій. Втім, ці інструменти призначені не лише для спортсменів. Вони також корисні для людей, яким потрібно розслабити м'язи після довгого дня, проведеного сидячи, стоячи або займаючись фізично важкою роботою.

Як правильно користуватися масажним пістолетом?

Ви досягнете найкращих результатів, якщо будете правильно користуватися масажним пістолетом. Перш ніж почати масаж, прочитайте інструкцію з експлуатації вашого виробу. Наступним кроком буде вибір відповідної насадки залежно від того, яку частину тіла ви хочете масажувати і з якою інтенсивністю.

Як правильно вибрати насадку для масажу?

Насадки, що входять до складу масажних пістолетів, відрізняються у різних виробників. Однак найчастіше ви зустрінете такі типи насадок:

 • Насадка у вигляді виделки: Підходить для м'якого масажу довгих і вузьких м'язів, таких як м'язи спини або гомілки.
 • Насадка "куля": Ідеально підходить для глибокого масажу тканин і цілеспрямованого впливу на жорсткі м'язові вузли, відомі як тригерні точки.
 • Насадка з круглою головкою: Найбільш універсальна масажна насадка, підходить для масажу спини, плечей, рук, стегон, сідниць, квадрицепсів, підколінних сухожиль, а також насадка з плоскою головкою: Використовується для ділянок з пласкими м'язами, таких як спина або передпліччя.
 • Насадка з "Golden Finger": Може використовуватися як м'якша альтернатива кульовій насадці. Також підходить для дрібних м'язів на руках і ногах.
 • Насадка Адзе: Корисна для важкодоступних зон і для ефективного масажу, наприклад, шийного відділу хребта, долонь або стоп. Також підходить для бокових частин стегон або передпліч.

Після того, як ви вибрали відповідну насадку, увімкніть масажний пістолет і виберіть бажаний рівень інтенсивності. Потім покладіть насадку на поверхню шкіри і починайте масажувати. Повільно переміщайте масажну насадку по ділянці, що масажується, з помірним натисканням. Особливо зосередьтеся на ділянках, де ви відчуваєте більшу скутість і напругу. Масажуйте кожну ділянку приблизно від 30 секунд до 2 хвилин, потім переходьте до наступної частини тіла. Однак не забувайте уникати суглобів і кісток.

 показати менше

3 Продуктів

на сторінці
Задать направление по возрастанию
Виробник
 1. Climaqx (2)
 2. GymBeam (1)
Кольори
 1. чорний (2)
 2. violet (1)
Юридична категорія продукту
Ціна
Фільтрувати за
 1. Massage gun VI Black - GymBeam
  Пістолет для масажу VI Black - GymBeam + ПОДАРУНКИ
  94%
  94 % (77)
  4299,00 грн
 2. Massage Gun Black - Climaqx
  Масажний пістолет Black - Climaqx
  100%
  100 % (6)
  5889,00 грн
 3. Mini Massage Gun Black - Climaqx
  Міні пістолет для масажу Black - Climaqx
  100%
  100 % (1)
  5889,00 грн

3 Продуктів