Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Вітаміни

Вітаміни

Вітаміни

Вітаміни Вітаміни та мінерали необхідні для правильного функціонування обміну речовин та імунної системи. Роль цих харчових добавок полягає в тому, щоб заповнити нестачу вітамінів і мінералів, який виникає через неправильне харчування, стресу або фізичного навантаження. Величезна вигода даних харчових добавок полягає в тому, що вони містять добову норму необхідних вітамінів або мінералів. У цій категорії ви знайдете мультивітаміни - комплексні вітаміни, вітамін С, вітамін D, мультімінерали, мінерали, ZMA і ZMB, а також омега жирні кислоти

Открыть описание

Вітаміни

Вітаміни необхідні для правильного функціонування обміну речовин, імунної системи і загального стану організму. Гіповітаміноз або відсутність вітамінів, може викликати серйозні серцеві захворювання і навіть смерть. І навпаки, гіпервітаміноз або надмірна кількість вітамінів, може викликати гострий розлад.

 

Вітаміни можна розділити на дві основні групи:

 • Водорозчинні вітаміни - B a C
 • Жиророзчинні вітаміни - A, D, E, K

 

Найвідоміші вітаміни, розчинні у воді

Вітамін C

Вітамін С, також відомий як аскорбінова кислота, є, мабуть, найпопулярнішим серед всіх вітамінів. Його основні функції - захист тканин тіла, захисна функція організму, регуляція метаболізму амінокислот, зниження рівня холестерину і багато інших. Використовуючи вітамін С в формі харчової добавки, організм отримує необхідну добову дозу. Дефіцит вітаміну С часто проявляється у вигляді кровотеч ясен, випадання волосся, безсонні або зниженні працездатності. Якщо ви хочете дізнатися більше про вітамін С, прочитайте нашу статтю: Все, що вам потрібно знати про Вітаміні C.

Вітамін B

Вітамін B насправді є вітамінної групою, що складається з вітамінів B1-B12. Їх основне завдання - зміцнити імунну систему і знизити стрес. Крім того, вони покращують фізичну активність, запобігають екзему і забезпечують належну продуктивність пам'яті. Всі вітаміни групи B знаходяться в B-комплексі, який додатково містить фолієву кислоту, холін і інозит. Дефіцит вітаміну В може викликати проблеми зі шкірою і травленням, а також безсоння.

Вітамін B1 був виявлений першим з групи вітамінів B. Його також називають тіаміном. Цей вітамін необхідний для перетворення вуглеводів в енергію. Організм може переробити тільки 30 мг вітаміну B1 за раз, тому його необхідно постійно доповнювати. Нестача вітаміну B1 може викликати захворювання нервової системи.

Вітамін B2, також званий рибофлавіном, відомий як вітамін зростання. Він здатний впливати на метаболізм енергії і заліза. Його деградація відбувається під дією світла. Наукові дослідження показали, що його дефіцит підвищує сприйнятливість до анемії.

Вітамін B3 є найбільш стабільним з групи вітамінів B. Він також відомий як нікотинова кислота або ніацин. Його дефіцит зустрічається рідко, але може викликати анемію або хвороба пелагри. Вітамін B3 також використовується в косметичній промисловості.

Вітамін B6, як і вітамін B2, втрачає свої ефекти під дією світла. Також відомий як піридоксин. Він бере участь у метаболізмі амінокислот і допомагає захистити клітини від генетичної мутації. На його кількість негативно впливають алкоголь, куріння і протизаплідні таблетки.

Витамин B9, известный как фолиевая кислота, особенно важен для беременных женщин на эмбриональной стадии развития плода. Его недостаток может вызывать даже аборт или преждевременные роды. Организм может использовать этот витамин только вместе с витамином B12.

Вітамін B9, відомий як фолієва кислота, особливо важливий для вагітних жінок на ембріональній стадії розвитку плода. Його недолік може викликати навіть аборт або передчасні пологи. Організм може використовувати цей вітамін тільки разом з вітаміном B12.

Вітамін B12 був виявлений останнім з сімейства вітамінів B. Також відомий як ціанокобаламін. Він незамінний для організму і допомагає в утворенні еритроцитів. При частому споживанні алкоголю цей вітамін слід регулярно доповнювати, оскільки алкоголь згубно впливає на його абсорбцію.

 

Найбільш відомі жиророзчинні вітаміни

Вітамін Е відноситься до жиророзчинних вітамінів. Він також відомий як токоферол. Його необхідно постійно доповнювати в організмі, так як організм не в змозі сам його синтезувати. Він вважається природним антиоксидантом, який необхідний для здоров'я, так як зміцнює стінки кровоносних судин і благотворно впливає на стабільність еритроцитів. Він міститься в багатьох продуктах, які можуть допомогти запобігти його дефіцит. Також вітамін Е часто додається в косметичні препарати.

Вітамін D також відомий як кальциферол. Він знаходиться в деяких продуктах, але його найбільшим природним його джерелом є сонце (УФ-промені). Він підтримує поглинання кальцію і магнію в кістках. Також сприяє лікування запалення суглобів і діє проти остеопорозу. Якщо ви хочете дізнатися більше про вітамін D, прочитайте нашу статтю: Все, що вам необхідно знати про Вітаміні D.

Комплекси вітамінів і Мультівітаміни

Комплексні вітаміни і мультивітаміни служать для зміцнення імунітету і підтримки балансу в організмі. Вони заповнюють нестачу вітамінів викликаний неякісним харчуванням, надмірним стресом або фізичним навантаженням. Великою перевагою вітамінних комплексів є те, що вони містять точно необхідну дозу декількох вітамінів одночасно.

Вітаміни для жінок

Вітамінні комплекси, спеціально розроблені для жінок, як правило, містять вітаміни і мінерали, такі як вітамін B9, C і E, бета-каротин, магній, кальцій, залізо, вітамін D, K, цинк, йод і жирні амінокислоти. Ці речовини необхідні жіночому організму для підтримки або поліпшення фізичної форми, прискорення спалювання жиру і підвищення імунітету. При виборі правильного комплексу вітамінів необхідно також звернути увагу на вік. Наприклад, для жінки в період менопаузи необхідні інші вітаміни і мінерали, ніж для вагітної жінки, яка не повинна забувати про вітаміни B12 і B9.

Вітаміни для чоловіків

Чоловіки часто нехтують вживанням необхідних вітамінів і мінералів. Тому для них розроблені спеціальні комплекси, які найчастіше містить вітаміни А, D, Е, В-комплекс, магній, холін, біотин і омега-3 жирні кислоти. Ці комплекси сприяють зміцненню і росту м'язів, а також підвищенню імунітету.

Мінерали

Мінерали складають приблизно 4% людського ваги. Це неорганічні поживні речовини, які необхідні для здоров'я організму. Їх дефіцит може викликати анемію, ожиріння або діабет. Мінерали діляться на дві основні групи: мікроелементи і макроелементи.

 

Мікроелементи

Мінеральні мікроелементи це елементи які потрібно організму в меншій кількості. Вони серед них:

Залізо є одним з мікроелементів, необхідних для тіла. Його основне завдання - забезпечити транспортування кисню з легенів в інші частини тіла. Він також підтримує імунну систему і відіграє важливу роль в процесі ділення клітин. Це сприяє правильній метаболічної трансформації, яка важлива для вироблення енергії. У тому числі залізо допомагає в утворенні гемоглобіну та еритроцитів.

Селен діє як антиоксидант і піклується про зростання і розвитку організму. Він також необхідний для правильного функціонування щитовидної залози, печінки, здоров'я шкіри, волосся і зору. Його дефіцит може призвести до м'язової слабкості, втоми, ослаблення імунної системи або серцевих захворювань.

Йод міститься в організмі у кількості від 20 до 50 мг і до 25% в щитовидній залозі. Він необхідний для її правильного функціонування, а також сприяє виробництву тироксину. Людське тіло може приймати 100% йоду, оскільки він дуже добре засвоюється. При нестачі йоду в організмі можуть виникнути проблеми з щитовидною залозою.

Мідь сприяє утворенню пігменту і покращує згортання крові. Вона зміцнює кровоносні судини, сухожилля, нерви й кістки. Мідь впливає благотворно на поглинання заліза, а також сприяє утворенню гемоглобіну. Мідь відома своїми антиалергічними ефектами, так як знижує рівень гістаміну. При її нестачі проявляються такі симптоми як втома або випадання волосся.

Марганець бере участь в обробці холестерину, амінокислот, вуглеводів і деяких вітамінів, для кращого поглинання. Він грає важливу роль в рості і розвиток кісток, а також робить позитивний вплив на зуби і хрящі. Марганець найчастіше зустрічається в морепродуктах, горіхах і насінні.

Хром використовується для зниження рівня холестерину в організмі, лікування біполярного розладу, шизофренії або депресії. Він також корисний для збільшення енергії і поліпшення спортивних результатів.

Фтор необхідний для утворення і здоров'я зубної емалі, зубів і кісток. Фтор також впливає на зростання м'язів, шкіри, волосся і сполучних тканин. Його основним джерелом є питна вода, але ми також можемо знайти її в молоці або рибі.

 

Макроелементи

Мінеральні макроелементи це елементи, які необхідні організму у великій кількості. Вони серед них:

Магній сприяє правильному функціонуванню обміну речовин, важливий для створення енергії і допомагає знімати втому. Він також сприяє скороченню м'язів і мінералізації кісток. Магній захищає організм від депресії і сприяє правильному функціонуванню ендокринної системи. Його дефіцит проявляється в організмі у вигляді головного болю, мігрені і підвищеного кров'яного тиску.

Кальцій є одним з найважливіших мінералів в організмі, який є основним компонентом зубів і кісток. Цей мінерал незамінний для формування клітин, передачі м'язових імпульсів і згортання крові. Регулярне споживання кальцію необхідно людям, що страждають непереносимістю лактози, а також вегетаріанцям і веганам.

Натрій дозволяє передавати нервові імпульси і регулює дратівливість м'язів. Сприяє травленню і допомагає утворювати соляну кислоту (HCl) в слизовій оболонці шлунка. Натрій - легко доступний макроелемент, його можна знайти, наприклад, в кухонній солі.

Калій утворює до 86% клітин в організмі. Він грає важливу роль в біохімічних процесах, тому необхідно збільшити його вживання при нестачі рідини в організмі.

Скрыть описание
Shopping Options
Категория
Виробник
Таблетки
Упаковка (мл)
Упаковка (г)
Смак
Капсули
Форма
Суміш
Этикетки продуктов
Ціна
Ціна від - до
Фільтрувати за
  • Вегетаріанський (94)
  • Веганські (75)
  • Без глютену (138)
  • Без лактози (133)
  • Біо (10)
  • Без ГМО (111)
  • Без аспартаму (141)
 1. Мультивітамін Vitality complex - GymBeam
  Рейтинг:
  94% (174)
  Спеціальна ціна 269,00 грн
 2. Collagen Beauty Shot - BeastPink
  Рейтинг:
  94% (21)
  Спеціальна ціна 59,00 грн
 3. Біо Спіруліна - GymBeam
  Рейтинг:
  97% (92)
  Спеціальна ціна 297,00 грн
 4. Вітамін D3 2000 IU - GymBeam
  Рейтинг:
  97% (74)
  Спеціальна ціна 159,00 грн
 5. Соняшниковий Лецитин 1200 мг - NOW Foods
  Рейтинг:
  0% (0)
  Спеціальна ціна 230,00 грн
 6. ZMB6 - GymBeam
  Рейтинг:
  91% (49)
  Спеціальна ціна 195,00 грн
 7. Вітамін D-3 2000 IU - NOW Foods
  Рейтинг:
  0% (0)
  Спеціальна ціна 220,00 грн
 8. Магній хелат - GymBeam
  Рейтинг:
  100% (32)
  Спеціальна ціна 328,00 грн
 9. Вітамін C 1000 мг - GymBeam - 20 tab
  Рейтинг:
  99% (42)
  Спеціальна ціна 69,00 грн
 10. Pantothenic Acid 500 mg - NOW Foods
  Рейтинг:
  100% (1)
  Спеціальна ціна 295,00 грн
 11. Коензим Q10 60 капсул - GymBeam
  Рейтинг:
  99% (29)
  Спеціальна ціна 249,00 грн
 12. Вітаміни для жінок Vita Pink - BeastPink
  Рейтинг:
  99% (85)
  Спеціальна ціна 349,00 грн
 13. Magnesium chelate + B6 - GymBeam
  Рейтинг:
  97% (48)
  Спеціальна ціна 69,00 грн
 14. Вітамін B-Комплекс 120 таб - GymBeam
  Рейтинг:
  99% (19)
  Спеціальна ціна 135,00 грн
 15. Salt Caps - Nutrend
  Рейтинг:
  0% (0)
  Спеціальна ціна 329,00 грн
 16. Мультивітамін Eve™ для жінок - NOW Foods
  Рейтинг:
  100% (7)
  Спеціальна ціна 840,00 грн
 17. ProAMINO stim-free - GymBeam
  Рейтинг:
  97% (17)
  Спеціальна ціна 415,00 грн
 18. Вітамін С 1000 мг - GymBeam
  Рейтинг:
  96% (71)
  Спеціальна ціна 105,00 грн
 19. Ca-Zn-Mg 60 таб - GymBeam
  Рейтинг:
  100% (16)
  Спеціальна ціна 114,00 грн
 20. Hyaluronic acid Forte - GymBeam
  Рейтинг:
  100% (16)
  Спеціальна ціна 269,00 грн
 21. Інозитол 500 мг - NOW Foods
  Рейтинг:
  0% (0)
  Спеціальна ціна 165,00 грн
 22. Vitality Complex Drink - GymBeam
  Рейтинг:
  82% (34)
  Спеціальна ціна 479,00 грн
 23. ZMA - Optimum Nutrition
  Рейтинг:
  100% (1)
  Спеціальна ціна 649,00 грн
 24. Вітамін C 1000 мг - NOW Foods
  Рейтинг:
  100% (3)
  Спеціальна ціна 215,00 грн
 25. Вітамінний комплекс D3 + K1 + K2 - GymBeam
  Рейтинг:
  95% (37)
  Спеціальна ціна 299,00 грн
 26. Мультивітамін 100% - GymBeam
  Рейтинг:
  98% (9)
  Спеціальна ціна 61,00 грн
 27. Вітамін D-3 & K2 - NOW Foods
  Рейтинг:
  0% (0)
  Спеціальна ціна 229,00 грн
 28. Вітамін С + цинк + екстракт імбиру - GymBeam
  Рейтинг:
  100% (15)
  Спеціальна ціна 229,00 грн
 29. Цитрат магнію - GymBeam
  Рейтинг:
  78% (37)
  Спеціальна ціна 249,00 грн
 30. Куркумін + Вітамін Е - GymBeam
  Рейтинг:
  100% (7)
  Спеціальна ціна 235,00 грн
БІЛЬШЕ ПРОДУКТІВ
БІЛЬШЕ ПРОДУКТІВ

Продукты 1-30 из 144