Вітаміни

Вітаміни Вітаміни та мінерали необхідні для правильного функціонування обміну речовин та імунної системи. Роль цих харчових добавок полягає в тому, щоб заповнити нестачу вітамінів і мінералів, який виникає через неправильне харчування, стресу або фізичного навантаження. Величезна вигода даних харчових добавок полягає в тому, що вони містять добову норму необхідних вітамінів або мінералів. У цій категорії ви знайдете мультивітаміни - комплексні вітаміни, вітамін С, вітамін D, мультімінерали, мінерали, ZMA і ZMB, а також омега жирні кислоти

Вітаміни

Вітаміни необхідні для правильного функціонування обміну речовин, імунної системи і загального стану організму. Гіповітаміноз або відсутність вітамінів, може викликати серйозні серцеві захворювання і навіть смерть. І навпаки, гіпервітаміноз або надмірна кількість вітамінів, може викликати гострий розлад.

 

Вітаміни можна розділити на дві основні групи:

 • Водорозчинні вітаміни - B a C
 • Жиророзчинні вітаміни - A, D, E, K

 

Найвідоміші вітаміни, розчинні у воді

Вітамін C

Вітамін С, також відомий як аскорбінова кислота, є, мабуть, найпопулярнішим серед всіх вітамінів. Його основні функції - захист тканин тіла, захисна функція організму, регуляція метаболізму амінокислот, зниження рівня холестерину і багато інших. Використовуючи вітамін С в формі харчової добавки, організм отримує необхідну добову дозу. Дефіцит вітаміну С часто проявляється у вигляді кровотеч ясен, випадання волосся, безсонні або зниженні працездатності. Якщо ви хочете дізнатися більше про вітамін С, прочитайте нашу статтю: Все, що вам потрібно знати про Вітаміні C.

Вітамін B

Вітамін B насправді є вітамінної групою, що складається з вітамінів B1-B12. Їх основне завдання - зміцнити імунну систему і знизити стрес. Крім того, вони покращують фізичну активність, запобігають екзему і забезпечують належну продуктивність пам'яті. Всі вітаміни групи B знаходяться в B-комплексі, який додатково містить фолієву кислоту, холін і інозит. Дефіцит вітаміну В може викликати проблеми зі шкірою і травленням, а також безсоння.

Вітамін B1 був виявлений першим з групи вітамінів B. Його також називають тіаміном. Цей вітамін необхідний для перетворення вуглеводів в енергію. Організм може переробити тільки 30 мг вітаміну B1 за раз, тому його необхідно постійно доповнювати. Нестача вітаміну B1 може викликати захворювання нервової системи.

Вітамін B2, також званий рибофлавіном, відомий як вітамін зростання. Він здатний впливати на метаболізм енергії і заліза. Його деградація відбувається під дією світла. Наукові дослідження показали, що його дефіцит підвищує сприйнятливість до анемії.

Вітамін B3 є найбільш стабільним з групи вітамінів B. Він також відомий як нікотинова кислота або ніацин. Його дефіцит зустрічається рідко, але може викликати анемію або хвороба пелагри. Вітамін B3 також використовується в косметичній промисловості.

Вітамін B6, як і вітамін B2, втрачає свої ефекти під дією світла. Також відомий як піридоксин. Він бере участь у метаболізмі амінокислот і допомагає захистити клітини від генетичної мутації. На його кількість негативно впливають алкоголь, куріння і протизаплідні таблетки.

Витамин B9, известный как фолиевая кислота, особенно важен для беременных женщин на эмбриональной стадии развития плода. Его недостаток может вызывать даже аборт или преждевременные роды. Организм может использовать этот витамин только вместе с витамином B12.

Вітамін B9, відомий як фолієва кислота, особливо важливий для вагітних жінок на ембріональній стадії розвитку плода. Його недолік може викликати навіть аборт або передчасні пологи. Організм може використовувати цей вітамін тільки разом з вітаміном B12.

Вітамін B12 був виявлений останнім з сімейства вітамінів B. Також відомий як ціанокобаламін. Він незамінний для організму і допомагає в утворенні еритроцитів. При частому споживанні алкоголю цей вітамін слід регулярно доповнювати, оскільки алкоголь згубно впливає на його абсорбцію.

 

Найбільш відомі жиророзчинні вітаміни

Вітамін Е відноситься до жиророзчинних вітамінів. Він також відомий як токоферол. Його необхідно постійно доповнювати в організмі, так як організм не в змозі сам його синтезувати. Він вважається природним антиоксидантом, який необхідний для здоров'я, так як зміцнює стінки кровоносних судин і благотворно впливає на стабільність еритроцитів. Він міститься в багатьох продуктах, які можуть допомогти запобігти його дефіцит. Також вітамін Е часто додається в косметичні препарати.

Вітамін D також відомий як кальциферол. Він знаходиться в деяких продуктах, але його найбільшим природним його джерелом є сонце (УФ-промені). Він підтримує поглинання кальцію і магнію в кістках. Також сприяє лікування запалення суглобів і діє проти остеопорозу. Якщо ви хочете дізнатися більше про вітамін D, прочитайте нашу статтю: Все, що вам необхідно знати про Вітаміні D.

Комплекси вітамінів і Мультівітаміни

Комплексні вітаміни і мультивітаміни служать для зміцнення імунітету і підтримки балансу в організмі. Вони заповнюють нестачу вітамінів викликаний неякісним харчуванням, надмірним стресом або фізичним навантаженням. Великою перевагою вітамінних комплексів є те, що вони містять точно необхідну дозу декількох вітамінів одночасно.

Вітаміни для жінок

Вітамінні комплекси, спеціально розроблені для жінок, як правило, містять вітаміни і мінерали, такі як вітамін B9, C і E, бета-каротин, магній, кальцій, залізо, вітамін D, K, цинк, йод і жирні амінокислоти. Ці речовини необхідні жіночому організму для підтримки або поліпшення фізичної форми, прискорення спалювання жиру і підвищення імунітету. При виборі правильного комплексу вітамінів необхідно також звернути увагу на вік. Наприклад, для жінки в період менопаузи необхідні інші вітаміни і мінерали, ніж для вагітної жінки, яка не повинна забувати про вітаміни B12 і B9.

Вітаміни для чоловіків

Чоловіки часто нехтують вживанням необхідних вітамінів і мінералів. Тому для них розроблені спеціальні комплекси, які найчастіше містить вітаміни А, D, Е, В-комплекс, магній, холін, біотин і омега-3 жирні кислоти. Ці комплекси сприяють зміцненню і росту м'язів, а також підвищенню імунітету.

Мінерали

Мінерали складають приблизно 4% людського ваги. Це неорганічні поживні речовини, які необхідні для здоров'я організму. Їх дефіцит може викликати анемію, ожиріння або діабет. Мінерали діляться на дві основні групи: мікроелементи і макроелементи.

 

Мікроелементи

Мінеральні мікроелементи це елементи які потрібно організму в меншій кількості. Вони серед них:

Залізо є одним з мікроелементів, необхідних для тіла. Його основне завдання - забезпечити транспортування кисню з легенів в інші частини тіла. Він також підтримує імунну систему і відіграє важливу роль в процесі ділення клітин. Це сприяє правильній метаболічної трансформації, яка важлива для вироблення енергії. У тому числі залізо допомагає в утворенні гемоглобіну та еритроцитів.

Селен діє як антиоксидант і піклується про зростання і розвитку організму. Він також необхідний для правильного функціонування щитовидної залози, печінки, здоров'я шкіри, волосся і зору. Його дефіцит може призвести до м'язової слабкості, втоми, ослаблення імунної системи або серцевих захворювань.

Йод міститься в організмі у кількості від 20 до 50 мг і до 25% в щитовидній залозі. Він необхідний для її правильного функціонування, а також сприяє виробництву тироксину. Людське тіло може приймати 100% йоду, оскільки він дуже добре засвоюється. При нестачі йоду в організмі можуть виникнути проблеми з щитовидною залозою.

Мідь сприяє утворенню пігменту і покращує згортання крові. Вона зміцнює кровоносні судини, сухожилля, нерви й кістки. Мідь впливає благотворно на поглинання заліза, а також сприяє утворенню гемоглобіну. Мідь відома своїми антиалергічними ефектами, так як знижує рівень гістаміну. При її нестачі проявляються такі симптоми як втома або випадання волосся.

Марганець бере участь в обробці холестерину, амінокислот, вуглеводів і деяких вітамінів, для кращого поглинання. Він грає важливу роль в рості і розвиток кісток, а також робить позитивний вплив на зуби і хрящі. Марганець найчастіше зустрічається в морепродуктах, горіхах і насінні.

Хром використовується для зниження рівня холестерину в організмі, лікування біполярного розладу, шизофренії або депресії. Він також корисний для збільшення енергії і поліпшення спортивних результатів.

Фтор необхідний для утворення і здоров'я зубної емалі, зубів і кісток. Фтор також впливає на зростання м'язів, шкіри, волосся і сполучних тканин. Його основним джерелом є питна вода, але ми також можемо знайти її в молоці або рибі.

 

Макроелементи

Мінеральні макроелементи це елементи, які необхідні організму у великій кількості. Вони серед них:

Магній сприяє правильному функціонуванню обміну речовин, важливий для створення енергії і допомагає знімати втому. Він також сприяє скороченню м'язів і мінералізації кісток. Магній захищає організм від депресії і сприяє правильному функціонуванню ендокринної системи. Його дефіцит проявляється в організмі у вигляді головного болю, мігрені і підвищеного кров'яного тиску.

Кальцій є одним з найважливіших мінералів в організмі, який є основним компонентом зубів і кісток. Цей мінерал незамінний для формування клітин, передачі м'язових імпульсів і згортання крові. Регулярне споживання кальцію необхідно людям, що страждають непереносимістю лактози, а також вегетаріанцям і веганам.

Натрій дозволяє передавати нервові імпульси і регулює дратівливість м'язів. Сприяє травленню і допомагає утворювати соляну кислоту (HCl) в слизовій оболонці шлунка. Натрій - легко доступний макроелемент, його можна знайти, наприклад, в кухонній солі.

Калій утворює до 86% клітин в організмі. Він грає важливу роль в біохімічних процесах, тому необхідно збільшити його вживання при нестачі рідини в організмі.

показати більше

Продукты 1-30 из 119

на странице
Задать направление по возрастанию
Категория
 • Мультивітаміни (30)
 • Вітамін А (7)
 • Вітаміни групи В (29)
 • Вітамін C (19)
 • Вітамін D (24)
 • Вітамін Е (4)
 • Інші вітаміни (8)
Виробник
 1. GymBeam (42)
 2. NOW Foods (30)
 3. OstroVit (10)
 4. The Protein Works (5)
 5. Reflex Nutrition (4)
 6. Universal Nutrition (4)
 7. Purasana (3)
 8. ActivLab (3)
 9. VanaVita (3)
 10. Swanson (3)
 11. Optimum Nutrition (2)
 12. BeastPink (2)
 13. GYMQUEEN (2)
 14. PRO!BRANDS (2)
 15. Amix (1)
 16. Goldfield (1)
 17. PVL (1)
 18. Bodylab24 (1)
Смак
 1. без смакових добавок (19)
 2. апельсин (9)
 3. зелене яблуко (3)
 4. манго - маракуйя (3)
 5. вишня - ягоди (2)
 6. лимон (2)
 7. абрикос (1)
 8. лимон - лайм (1)
 9. апельсиновий лимон вишня (1)
 10. матча (1)
 11. аронія (1)
Упаковка (г)
 1. 1000 г (1)
 2. 250 g (1)
 3. 312 g (1)
 4. 342 g (1)
 5. 360 g (1)
 6. 390 g (1)
 7. 500 г (1)
 8. 227 g (1)
 9. 12 g (1)
Упаковка (мл)
 1. 30 ml (1)
 2. 59 ml (1)
 3. 118 ml (1)
 4. 237 ml (1)
Таблетки
 1. 90 табл (18)
 2. 120 табл (7)
 3. 60 табл (6)
 4. 20 табл (5)
 5. 100 табл (5)
 6. 30 табл (3)
 7. 180 табл (3)
 8. 30 пакетиков (2)
 9. 44 пакетиков (1)
 10. 200 табл (1)
Доступно для SDD
 1. Так (3)
Капсули
 1. 60 капс (21)
 2. 120 капс (16)
 3. 100 капс (13)
 4. 90 капс (9)
 5. 250 капс (5)
 6. 180 капс (2)
 7. 240 капс (1)
 8. 360 капс (1)
Форма
 1. Капсули (62)
 2. Пігулки (37)
 3. Порошок (7)
 4. effervescent tablet (5)
 5. Рідина (4)
 6. chewable tablet (4)
Суміш
 1. Суміш (66)
 2. Беспрімесний (53)
ЕТИКЕТКИ ПРОДУКТІВ
 1. New (2)
Ціна
Фільтрувати за
Вегетаріанський (82)
Веганські (64)
Без глютену (114)
Без лактози (109)
Біо (6)
Без ГМО (93)
Без штучних підсолоджувачів (74)
Без пластмасової упаковки (6)
Без аспартаму (115)
 1. Mutivitamin Men‘s Essentials - GymBeam
  Чоловічі мультивітаміни Essentials - GymBeam
  98%
  98% (18)
  489,00грн
 2. Мультивітамін Vitality complex - GymBeam
  Мультивітамін Vitality complex - GymBeam
  93%
  93% (234)
  329,00грн
 3. Multivitamín Vita Pink - BeastPink
  Вітаміни для жінок Vita Pink - BeastPink
  99%
  99% (94)
  489,00грн
 4. Animal Pak - Universal Nutrition
  Animal Pak - Universal Nutrition
  97%
  97% (43)
  1569,00 грн
 5. ProAMINO stim-free - GymBeam
  ProAMINO stim-free - GymBeam
  97%
  97% (35)
  499,00грн
 6. Мультивітамін Opti Women - Optimum Nutrition
  Opti-Women - Optimum Nutrition
  84%
  84% (5)
  599,00грн
 7. Вітамін B-Комплекс 120 таб - GymBeam
  Вітамін B-Комплекс 120 таб - GymBeam
  97%
  97% (27)
  179,00грн
 8. Animal Pak Powder - Universal Nutrition
  Animal Pak Powder - Universal Nutrition
  93%
  93% (14)
  1869,00 грн
 9. Vitamín D3 2000 IU - NOW Foods
 10. Vitamin C - GymBeam
  Вітамін С 1000 мг - GymBeam
  95%
  95% (100)
  139,00грн
 11. Вітамін D3 2000 IU - GymBeam
  Вітамін D3 2000 IU - GymBeam
  98%
  98% (104)
  149,00грн
 12. ZMB6 - GymBeam
  ZMB6 - GymBeam
  90%
  90% (54)
  229,00грн
 13. Magnesium chelate + B6 - GymBeam
  Magnesium chelate + B6 - GymBeam
  97%
  97% (67)
  85,00грн
 14. Вітамін E (токоферол) - GymBeam
  Вітамін E (токоферол) - GymBeam
  98%
  98% (10)
  209,00грн
 15. Vitality Complex Drink - GymBeam
  Vitality Complex Drink - GymBeam
  83%
  83% (41)
  569,00грн
 16. Vitamín D3 & K2 - NOW Foods
 17. Yummies Multivitamin - GymBeam
  Multivitamin Yummies - GymBeam
  100%
  100% (104)
  289,00грн
 18. Multivitamin 100% - GymBeam
  Мультивітамін 100% - GymBeam
  98%
  98% (14)
  79,00грн
 19. Вітамін B-Complex Forte - GymBeam
  Вітамін B-Complex Forte - GymBeam
  100%
  100% (19)
  209,00грн
 20. Daily Formula - Universal Nutrition
  Daily Formula 100 таблеток - Universal Nutrition
  88%
  88% (10)
  429,00грн
 21. Vitamin D3+K1+K2 Forte - GymBeam
  Вітамінний комплекс D3 + K1 + K2 Forte - GymBeam
  100%
  100% (26)
  529,00грн
 22. Вітамінний комплекс D3 + K1 + K2 - GymBeam
  Вітамінний комплекс D3 + K1 + K2 - GymBeam
  93%
  93% (41)
  199,00грн
 23. Curcumin + Vitamin E - GymBeam
  Куркумін + Вітамін Е - GymBeam
  87%
  87% (10)
  289,00грн
 24. Vitamin C + zinc - GymBeam
  Вітамін C + цинк - GymBeam
  100%
  100% (10)
  219,00грн
 25. Vitamin D-3 1000 IU - NOW Foods
  Вітамін D-3 1000 МО - NOW Foods
  90%
  90% (2)
  369,00грн
 26. Вітамін D3 1000 IU - GymBeam
  Вітамін D3 1000 IU - GymBeam
  99%
  99% (28)
  149,00грн
 27. D-Біотин (вітамін B7) - GymBeam
  D-Біотин (вітамін B7) - GymBeam
  100%
  100% (7)
  199,00грн
 28. Vegan Multivitamin - GYMQUEEN
  Vegan Multivitamin - GYMQUEEN
  57%
  57% (13)
  529,00грн
 29. Vitamin C 1000 mg - NOW Foods
  Вітамін C 1000 мг - NOW Foods
  100%
  100% (4)
  639,00грн
 30. Vit&Min FORTE 90 tabs - OstroVit
  Vit&Min FORTE 90 табл - OstroVit
  73%
  73% (9)
  239,00грн

Продукты 1-30 из 119