ZMA і ZMB

ZMA і ZMB це категорія продуктів, що містять синергетичні суміші ZMA і ZMB, відповідно. Вони володіють унікальним поєднанням мікроелементів у вигляді цинку, магнію і вітаміну В6, які незамінні для організму. Цю формулу розроблено для підтримання спортивної продуктивності, чоловічого та жіночого здоров'я і кращого управління стресом. Завдяки цинку, він також пов'язаний із підтриманням оптимального рівня тестостерону та швидшим відновленням.

 показати більше

Яка дія речовин, що містяться в ZMA і ZMB?

 

Цинк відіграє життєво важливу роль у цих добавках. Він необхідний для правильного функціонування імунної системи та когнітивних функцій, таких як пам'ять і увага. Він також сприяє нормальній фертильності, репродукції та підтримує нормальний рівень тестостерону. Цей чоловічий гормон впливає не тільки на здоров'я репродуктивних органів, а й на розмір і силу м'язів. Певною мірою він також здатний підвищувати лібідо. І чоловіки, і жінки повинні стежити за достатнім споживанням цинку, оскільки цей мінерал сприяє здоров'ю волосся, нігтів і шкіри.

 

Магній - ще один мінерал, який суттєво підтримує функціональність цих добавок. Насамперед, він сприяє зниженню втоми та виснаження, завдяки чому користується популярністю не лише у спортсменів. Вони також цінують його позитивний вплив на роботу м'язів і кісток, а також здатність магнію забезпечувати вивільнення та витрату енергії. Крім того, він допомагає підтримувати правильне функціонування психіки та нервової системи. Таким чином, він впливає як на фізичне, так і на психічне здоров'я.

 

Вітамін B6 часто зустрічається в БАДах у поєднанні з магнієм, і ця комбінація не відсутня у формулах ZMA і ZMB. Вони мають схожі властивості, тому ці мікроелементи діють синергічно. Потім вітамін В6 сприяє правильному функціонуванню імунітету та нервової системи, яка контролює роботу всіх органів в організмі. Він також допомагає зменшити відчуття втоми та виснаження. Крім того, він підтримує нормальний метаболізм білка та глікогену, який є запасним джерелом енергії під час фізичних навантажень. Таким чином, він чудово доповнює дію всієї суміші.

 

Для кого підходять ZMA і ZMB?

Завдяки своїй дії, ці харчові добавки ідеально підходять для спортсменів, які хочуть підтримати свою фізичну продуктивність, а також для людей, які прагнуть підтримувати психічне благополуччя і краще справлятися зі стресом і напругою. Завдяки вмісту цинку вони також підходять для підтримки оптимального рівня тестостерону та фертильності.

 

Якщо ви хочете дізнатися більше про дію ZMA і ZMB, прочитайте нашу статтю ZMA і ZMB: більше, ніж просто мінерали, які поліпшать ваші результати.

 показати менше

6 Продуктів

на сторінці
Задать направление по возрастанию
Виробник
 1. ActivLab (3)
 2. Amix (1)
 3. GymBeam (1)
 4. OstroVit (1)
Смак
 1. без смакових добавок (4)
Таблетки
 1. 90 табл (1)
 2. 120 табл (1)
Кольори
 1. shadow (4)
Капсули
 1. 120 капс (2)
 2. 90 капс (2)
 3. 60 капс (1)
Форма
 1. Капсули (4)
 2. Пігулки (2)
Суміш
 1. Суміш (6)
Юридична категорія продукту
ЕТИКЕТКИ ПРОДУКТІВ
 1. Vegan (1)
Ціна
Фільтрувати за
Вегетаріанський (2)
Веганський (1)
Без глютену (5)
Без лактози (6)
Біо (6)
Без ГМО (4)
Без штучних підсолоджувачів (5)
Без пластмасової упаковки (6)
Без аспартаму (6)
 1. ZMB6 - GymBeam
  ZMB6 - GymBeam
  89%
  89 % (80)
  від 179,00грн
 2. Tribu ZMA 90 tab Amix
  Tribu ZMA - Amix
  80%
  80 % (5)
  849,00грн
 3. ZMA - ActivLab
  ZMA - ActivLab
  87%
  87 % (7)
  419,00грн
 4. Tribuactiv B6 - ActivLab
  Tribuactiv B6 - ActivLab
  73%
  73 % (6)
  279,00грн
 5. MgZB ULTRA - OstroVit
  MgZB Ultra - OstroVit
  100%
  100 % (1)
  219,00грн
 6. ZEN 120 kaps - ActivLab
  ZEN - ActivLab
  93%
  93 % (4)
  619,00грн

6 Продуктів