Олія криля

Олія криля це категорія продуктів, що містять корисну олію криля. Це одне з природних джерел омега-3 жирних кислот у формі ейкозапентаєнової кислоти (EPA) і докозагексаєнової кислоти (DHA). Вони беруть участь у правильному функціонуванні найважливіших органів нашого тіла. Насправді EPA і DHA позитивно впливають на здоров'я серця, а сама DHA сприяє нормальній роботі мозку і підтримці гарного зору. Це необхідні поживні речовини, які наш організм не може виробляти самостійно. Тому необхідно приймати ці речовини з раціону або добавок.

Перевага олії криля в тому, що вона містить ЕПК і ДГК у вигляді фосфоліпідів. Це надає їм високу біологічну цінність і відмінну засвоюваність в організмі. За вмістом ЕПК і ДГК і корисності крилева олія часто навіть перевершує риб'ячий жир.

 

Олія криля також може похвалитися вмістом популярного каротиноїду астаксантину. Особливо цінується за антиоксидантну дію, яка допомагає захистити клітини від окислювального стресу. Крім того, він популярний серед людей, які хочуть максимально подбати про свій зір.

 

Цей корисний жир, що добувається з дрібних морських ракоподібних, ідеально підходить для поповнення запасів незамінних жирних кислот омега-3. Його оцінять усі люди, що піклуються про своє здоров'я і хочуть підтримати правильну роботу серця, мозку й очей.

показати більше

5 Продуктів

на странице
Задать направление по возрастанию
Виробник
 1. GymBeam (2)
 2. OstroVit (2)
 3. NOW Foods (1)
Капсули
 1. 60 капс (4)
 2. 120 капс (1)
 3. 90 капс (1)
Форма
 1. Капсули (5)
Суміш
 1. Суміш (4)
 2. Беспрімесний (1)
Ціна
Фільтрувати за
Вегетаріанський (5)
Веганські (5)
Без глютену (4)
Без лактози (5)
Біо (5)
Без ГМО (4)
Без штучних підсолоджувачів (3)
Без пластмасової упаковки (1)
Без аспартаму (5)
 1. Масло Криль - GymBeam
  Олія криля - GymBeam
  93%
  93 % (3)
  479,00грн
 2. Krill & fish oil Complex - GymBeam
 3. Elite Krill Oil 60 caps - OstroVit Pharma
  Масло криля Elite 60 капсул - OstroVit Pharma
  100%
  100 % (1)
  409,00грн
 4. Krill Oil - OstroVit
  Krill Oil - OstroVit
  0%
  0% (0)
  399,00грн
 5. Neptune Krill Oil 500 mg - NOW Foods
  Немає в наявності

5 Продуктів