Олія криля

Олія криля це категорія продуктів, що містять корисну олію криля. Це одне з природних джерел омега-3 жирних кислот у формі ейкозапентаєнової кислоти (EPA) і докозагексаєнової кислоти (DHA). Вони беруть участь у правильному функціонуванні найважливіших органів нашого тіла. Насправді EPA і DHA позитивно впливають на здоров'я серця, а сама DHA сприяє нормальній роботі мозку і підтримці гарного зору. Це необхідні поживні речовини, які наш організм не може виробляти самостійно. Тому необхідно приймати ці речовини з раціону або добавок.

 показати більше

Перевага олії криля в тому, що вона містить ЕПК і ДГК у вигляді фосфоліпідів. Це надає їм високу біологічну цінність і відмінну засвоюваність в організмі. За вмістом ЕПК і ДГК і корисності крилева олія часто навіть перевершує риб'ячий жир.

 

Олія криля також може похвалитися вмістом популярного каротиноїду астаксантину. Особливо цінується за антиоксидантну дію, яка допомагає захистити клітини від окислювального стресу. Крім того, він популярний серед людей, які хочуть максимально подбати про свій зір.

 

Цей корисний жир, що добувається з дрібних морських ракоподібних, ідеально підходить для поповнення запасів незамінних жирних кислот омега-3. Його оцінять усі люди, що піклуються про своє здоров'я і хочуть підтримати правильну роботу серця, мозку й очей.

 показати менше

1 Продукт

на сторінці
Задать направление по возрастанию
Виробник
 1. GymBeam (1)
Кольори
 1. shadow (1)
Капсули
 1. 60 капс (1)
Форма
 1. Капсули (1)
Суміш
 1. Суміш (1)
Юридична категорія продукту
Фільтрувати за
Вегетаріанський (1)
Веганський (1)
Без глютену (1)
Без лактози (1)
Біо (1)
Без ГМО (1)
Без штучних підсолоджувачів (1)
Без пластмасової упаковки (1)
Без аспартаму (1)
 1. Масло Криль - GymBeam
  Олія криля - GymBeam
  95%
  95 % (4)
  379,00грн

1 Продукт