Гриби

Гриби це категорія продуктів, що містять переважно екстракти так званих лікарських грибів. Вони належать до функціональних продуктів харчування, оскільки здатні позитивно впливати на функції організму. Переважно це пов'язано з вмістом у них антиоксидантів, полісахаридів та інших біологічно активних речовин. Якщо людина не любить їсти гриби безпосередньо, вона може скористатися їхніми корисними властивостями завдяки БАДам. У них зазвичай вища концентрація корисних речовин, оскільки вони позбавлені води та інших компонентів. Добавки найчастіше випускаються у вигляді таблеток, капсул або порошку, який можна додавати в їжу чи напої.

 показати більше

Найпопулярніші лікарські гриби:

Рейші

Рейші, часто званий грибом безсмертя, відомий як смородиновий гриб. Крім води, білків, вуглеводів і жирів, він містить низку біологічно активних речовин, включно з терпеноїдами, стероїдами, фенолами і нуклеотидами. Він популярний серед людей, які прагнуть стабілізувати рівень цукру в крові або бажають підтримати загальний імунітет організму. Рекомендується вживати близько 5,2 г екстракту рейші щодня.

 

Шиітаке

Шиітаке також відомий під назвою лентінула їстівна. Вона особливо вирізняється високим вмістом клітковини, а також містить терпеноїди, стерини та ліпіди, які надають безліч позитивних ефектів. Він затребуваний людьми, які хочуть підтримати правильну імунну функцію, оптимальний рівень холестерину або зменшити втому чи виснаження. Загальних рекомендацій щодо приймання екстракту гриба шиїтаке не існує. Деякі джерела вказують на споживання 1000-2000 мг на день.

 

Чага

Чага - дереворуйнівний гриб, також відомий як чага косоголова. Він містить поліфеноли, тритерпеноїди і полісахариди, а також може похвалитися гарною часткою антиоксидантів, які мають позитивний вплив на наш організм. Його часто пов'язують із впливом на рівень холестерину і здоров'я серця. Він також популярний серед людей, які хочуть зміцнити свій імунітет. Поки що точно не встановлено, якою має бути оптимальна доза грибів чаги. Тому щодо харчових добавок ідеальним варіантом буде завжди дотримуватися рекомендацій виробника.

 

Lion’s mane

Lion's mane або левова грива - це гриб, також відомий як їжовик гребінчастий. Він особливо популярний завдяки вмісту полісахаридів бета-глюканів, які мають безліч позитивних ефектів на організм людини. Серед інших корисних речовин, що містяться в ньому, - еринацини та гериценони, які відомі, наприклад, своєю можливою нейропротекторною дією. Вони також містять цілу низку антиоксидантів. Цей гриб особливо асоціюється з впливом на когнітивні функції, такі як пам'ять або увага. Тому він є одним із ноотропів і популярний як замінник кави. Він також популярний серед людей, які страждають від психологічних проблем, проблем із серцем або травленням. Чіткої рекомендованої добової дози левової гриви не існує. Звичайно, є результати досліджень, у яких використовували 3000 мг 96%-вого екстракту. Це довело свою ефективність.

 

Кордицепс

Кордицепс також відомий як китайська гусениця. Він містить нуклеозиди, полісахариди, стерини, білки, амінокислоти та поліпептиди. Інші біологічно активні речовини включають кордицепін, ергостерол, маніт і аденозин. Завдяки цьому він може похвалитися багатьма позитивними ефектами на організм людини. Він особливо популярний серед людей, які хочуть зміцнити здоров'я серця, фізичне благополуччя, імунітет або підвищити продуктивність. Люди також використовують його як альтернативу анальгетикам. Для кордицепса оптимальна доза не встановлена. Однак у наукових дослідженнях часто використовували кількість 1000 - 3000 мг на день.

 

Майтаке

Майтаке - це хорізоїдний гриб, який ви можете знати під назвою гриб кульбаби. Він має високий вміст води та містить біоактивні бета-глюкани й амінокислоти. Це один з адаптогенів, тому його приймають для підтримання стійкості організму до стресів і зовнішніх впливів. Його також використовують люди, які хочуть оптимізувати рівень цукру і холестерину або зменшити втому, яку вони відчувають. Рекомендована кількість вживання цього гриба ще точно не встановлена. Однак, за деякими даними, дорослі найчастіше вживають 1-1,5 г концентрованого екстракту на день.

 

Трутовик різнокольоровий (Turkey tail)

це гриб, відомий також під назвою трутовик різнокольоровий. У ньому присутні такі амінокислоти, як лейцин, ізолейцин, метіонін, тирозин, глютамін і аспарагін. Зрозуміло, присутні й антиоксиданти, такі як феноли та флавоноїди. Завдяки цьому він може впливати на захист клітин від окислювального стресу і підтримувати імунітет. Він також містить полісахариди, які діють як пребіотики, тому він також може впливати на здоров'я травного тракту. Не існує рекомендованої добової норми споживання грибів із хвоста індички. Тому ідеальним варіантом буде слідувати інструкціям виробника. 

 

Глива звичайна

Глива звичайна це популярний гриб, який ви можете знати як гливу. Він містить біологічно активні речовини, такі як полісахариди, пептиди, білки, терпеноїди, ефіри жирних кислот і поліфеноли. Він також містить важливі антиоксиданти. Цей гриб найчастіше асоціюється зі зміцненням імунітету, позитивно впливає на рівень "поганого" холестерину і на окислювальний стрес. Він також затребуваний людьми, які хочуть зменшити втому і виснаження. Чітко не встановлено, яким має бути оптимальне добове споживання цього гриба. Якщо ви вирішили включити його до складу БАДів, завжди дотримуйтесь рекомендацій виробника, які можна знайти на упаковці. Однак його можна використовувати і як чудовий продукт на кухні, з якого можна приготувати безліч смачних страв.

 

Білий гриб

Білий гриб або сніговий гриб. Він може похвалитися цікавим вмістом полісахаридів, білків, клітковини, вітамінів, антиоксидантів і мінералів, які відіграють важливу роль в організмі. Частка біологічно активних речовин також очевидна. Завдяки цим інгредієнтам гриб сприяє зниженню окислювального стресу. Він також пов'язаний з нейропротекторними та антивіковими ефектами. Звичайно, він також затребуваний людьми, які хочуть підвищити когнітивні функції. Не встановлено точно, скільки екстракту цього гриба слід приймати щодня. Тому завжди дотримуйтесь рекомендацій виробника, які ви знайдете на упаковці.

 

Тому добавки, що містять екстракти не лише цих грибів, можна вважати чудовим способом збагатити організм інгредієнтами, які підтримуватимуть правильне функціонування організму, загальне здоров'я та життєву силу. Ви можете вибрати форму таблеток, капсул або порошку. Тоді вам вирішувати, чи обрати добавки, що містять екстракт тільки одного гриба, чи зупинитися на комплексному препараті з кількома екстрактами різних грибів.

 

Якщо ви хочете дізнатися більше про дію лікарських грибів, не пропустіть нашу статтю Яка дія рейші, гливи та інших лікарських грибів?

 показати менше

12 Продуктів

на странице
Задать направление по возрастанию
Виробник
 1. GymBeam (9)
 2. VanaVita (1)
 3. VemoHerb (1)
 4. NOW Foods (1)
Маса в грамах
 1. 1430 g (3)
 2. 100 г (1)
Кольори
 1. shadow (7)
 2. violet (5)
Капсули
 1. 90 капс (9)
 2. 100 капс (1)
 3. 60 капс (1)
Форма
 1. Капсули (9)
 2. Порошок (1)
Суміш
 1. Беспрімесний (8)
 2. Суміш (4)
Юридична категорія продукту
ЕТИКЕТКИ ПРОДУКТІВ
 1. Vegan (11)
 2. Best Seller (4)
 3. BIO (2)
Ціна
Фільтрувати за
Вегетаріанський (11)
Веганський (11)
Без глютену (12)
Без лактози (12)
Біо (2)
Без ГМО (12)
Без штучних підсолоджувачів (11)
Без пластмасової упаковки (1)
Без аспартаму (11)
 1. Hericium (Lion's Mane) extract
 - GymBeam
  Екстракт геріціума (Lion‘s Mane) - GymBeam
  80%
  80 % (9)
  409,00грн
 2. Cordyceps - GymBeam
  Кордицепс - GymBeam
  92%
  92 % (12)
  409,00грн
 3. Екстракт грибів BIO Mushroom Complex - VanaVita
  BIO Грибний комплекс - VanaVita
  100%
  100 % (7)
  609,00грн
 4. Chaga mushroom extract - GymBeam
  Екстракт гриба Чага - GymBeam
  100%
  100 % (1)
  309,00грн
 5. Reishi - Gymbeam
  Reishi - Gymbeam
  100%
  100 % (2)
  319,00грн
 6. Shiitake - GymBeam
  Шиітаке - GymBeam
  0%
  0% (0)
  449,00грн
 7. Hericium - VemoHerb
  Герицій - VemoHerb
  0%
  0% (0)
  669,00грн
 8. Oyster mushroom
 9. Bio Reishi - GymBeam
  БІО Рейші у формі порошку - GymBeam
  100%
  100 % (2)
  429,00грн
 10. Maitake - GymBeam
  Maitake - GymBeam
  0%
  0% (0)
  359,00грн
 11. Snow mushroom - GymBeam
 12. Rei-Shi Mushrooms 270 mg - NOW Foods
  Гриби Рейши 270 мг - NOW Foods
  100%
  100 % (1)
  459,00грн

12 Продуктів