Колаген

Колаген є популярним білком, який використовується в багатьох добавках. Особливо в жіночих добавках, в які він додається для поліпшення якості нігтів, шкіри, волосся і загальної краси і здоров'я. Але його не варто уникати і чоловікам, особливо спортсменам, які за допомогою цієї добавки можуть підтримати здоров'я суглобів, хрящів, зв'язок і кісток. З процесом дорослішання кількість вироблюваного організмом колагену знижується, і це є причиною того, чому дорослі люди страждають від болю в суглобах і іншими проблемами з руховим апаратом. Ви повинні стежити за прийомом колагену в будь-якому віці. Також про приймання колагену повинні піклуватись вегани, які не вживають продукти тваринного походження. Саме такі продукти є самим глава джерелом колагену.

Колаген це незамінна частина сполучних тканин в кістках, печінці, нирках, серці, зубах і шкірі. Існує кілька видів колагену, причому кожен домінує в різних тканинах. У тілі найчастіше присутня колаген I., II., III. і IV. типу. Колаген I. типу міститься в шкірі, зв'язках, кістках, хрящах, денте і інтерстиціальних тканинах. Колаген II. типу зустрічається в хрящах і "желатиновой" масі в оці. Колаген III. типу міститься в шкірі, м'язах і кров'яних судинах. Останній зі згаданих - колаген IV. типу міститься у всіх базальних мембранах. Для нашого тіла він необхідний через те, що він знижує старіння шкіри, підтримує функціонування суглобів, ріст м'язів, зберігає здоров'я кісток і впливає на кардіоваскулярну систему

 

Колаген міститься в джерелах тваринного походження, наприклад з морських мешканців і великої рогатої худоби. Морський колаген містить колаген I. типу, найчастіше використовується в жіночих добавках, покращує якість волосся і шкіри. Він також необхідний для суглобів, хрящів і кісток. Він практичний у використанні через те, що містить дрібні частинки, які краще засвоюються. Таким чином кращим вибором є гідролізований яловичий колаген. Він пройшов процес обробки, при якому колагенові тканини розщеплюються на малі ланцюга амінокислот, які легко засвоюються. Гідролізований колаген також відрізняється повної амінокислотної послідовністю. Колагенові продукти часто збагачені вітаміном С, який необхідний для вирбаоткі колагену в тілі.

 

Колаген можна доповнювати різними формами, такими як наприклад шот, порошок, капсули або RTD напої

 

Якщо ви хочете дізнатися більше про колаген і вибрати тип який підійде саме вам, ви можете прочитати нашу статтю "Як вибрати кращий колаген для здоров'я шкіри і суглобів?"     

     

показати більше

4 Продуктов

на странице
Задать направление по возрастанию
Виробник
 1. BeastPink (2)
 2. GymBeam (1)
 3. OstroVit (1)
Available for SDD
 1. Yes (1)
Смак
 1. чорна смородина (1)
 2. лісові ягоди (1)
 3. виноград (1)
 4. манго - апельсин (1)
 5. персик (1)
 6. ананас (1)
 7. полуничний лимонад (1)
 8. полуниця - ківі (1)
 9. без смакових добавок (1)
 10. дикі ягоди (1)
 11. Raspberry lemonade with mint (1)
Упаковка (г)
 1. 200 g (1)
 2. 240 g (1)
 3. 400 г (1)
 4. 500 г (1)
Упаковка (мл)
 1. 20 x 60 ml (1)
 2. 60 ml (1)
Форма
 1. Порошок (3)
 2. Рідина (1)
Суміш
 1. Суміш (3)
 2. Беспрімесний (1)
Этикетки продуктов
 1. Great Deal (1)
 2. Discount 50% (1)
Фільтрувати за
Вегетаріанський (4)
Веганські (4)
Без глютену (4)
Без лактози (3)
Біо (4)
Без ГМО (4)
Без штучних підсолоджувачів (4)
Без пластмасової упаковки (4)
Без аспартаму (4)
 1. Hydrolyzovaný kolagén RunCollg GymBeam 500 g unflavored
  Гідролізований колаген RunCollg - GymBeam + ПОДАРУНКИ
  98%
  98% (220)
  519,00грн
 2. Colla Pink - BeastPink
  Colla Pink - BeastPink
  95%
  95% (381)
  399,00грн
 3. Collagen + Vitamin C - OstroVit
  Колаген + Вітамін C - OstroVit
  90%
  90% (22)
  299,00грн
 4. Collagen Beauty Shot - BeastPink
  Collagen Beauty Shot - BeastPink
  95%
  95% (25)
  59,00грн

4 Продуктов