Залізо

Залізо Це важлива мінеральна речовина, яке забезпечує правильне транспортування кисню з легенів в інші тканини людського тіла. Він сприяє виробленню червоних кров'яних тілець і гемоглобіну, пігменту червоної крові, роль якого полягає в розподілі кисню в організмі. Залізо допомагає при правильному метаболізму, важливому для виробництва енергії, а також сприяє функціонуванню імунної системи. Крім того, він зменшує виснаження і відчуття втоми і грає роль в процесі ділення клітин.

Рекомендована добова доза заліза складає 8 мг для дорослих чоловіків і 18 мг для дорослих жінок, при цьому вагітні жінки приймають до 27 мг заліза. Однак ці запропоновані значення можуть варіюватися, наприклад, в залежності від фізичної активності, оскільки залізо вимивається з організму при потовиділенні. Тому залізо часто недостатньо в організмі, що може привести до анемії, розладу шлунка, втоми або випадання волосся. Групи ризику - це в основному діти, молоді люди і жінки, що втрачають залізо під час менструального циклу. Тому доцільно компенсувати дефіцит заліза в раціоні у вигляді харчової добавки, такої як залізо в формі капсул.

 

Основними джерелами заліза є бобові, яловичина, шпинат, молочні продукти і горіхи. Однак залізо з рослинних джерел засвоюється організмом важче, ніж залізо з тварин джерел. Тому навіть вегани не повинні забувати отримувати достатню кількість заліза з продуктів харчування або добавок. У цій категорії ви знайдете Iron complex, який містить комбінацію заліза, цинку, вітаміну С і фолієвої кислоти, яка підходить для веганів.

показати більше

2 Продуктов

на странице
Задать направление по возрастанию
Виробник
 1. GymBeam (2)
Смак
 1. без смакових добавок (2)
Таблетки
 1. 120 табл (1)
Капсули
 1. 120 капс (1)
Форма
 1. Капсули (1)
 2. Пігулки (1)
Суміш
 1. Беспрімесний (1)
 2. Суміш (1)
Этикетки продуктов
 1. Vegan (2)
Ціна
Фільтрувати за
Вегетаріанський (2)
Веганські (2)
Без глютену (2)
Без лактози (2)
Біо (2)
Без ГМО (2)
Без штучних підсолоджувачів (2)
Без пластмасової упаковки (2)
Без аспартаму (2)
 1. Iron complex - GymBeam
  Iron complex - GymBeam
  93%
  93% (14)
  199,00грн
 2. Залізо 120 капсул - GymBeam
  Залізо 120 капсул - GymBeam
  99%
  99% (29)
  149,00грн

2 Продуктов