Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Залізо

Залізо

Залізо Це важлива мінеральна речовина, яке забезпечує правильне транспортування кисню з легенів в інші тканини людського тіла. Він сприяє виробленню червоних кров'яних тілець і гемоглобіну, пігменту червоної крові, роль якого полягає в розподілі кисню в організмі. Залізо допомагає при правильному метаболізму, важливому для виробництва енергії, а також сприяє функціонуванню імунної системи. Крім того, він зменшує виснаження і відчуття втоми і грає роль в процесі ділення клітин.

Открыть описание

Рекомендована добова доза заліза складає 8 мг для дорослих чоловіків і 18 мг для дорослих жінок, при цьому вагітні жінки приймають до 27 мг заліза. Однак ці запропоновані значення можуть варіюватися, наприклад, в залежності від фізичної активності, оскільки залізо вимивається з організму при потовиділенні. Тому залізо часто недостатньо в організмі, що може привести до анемії, розладу шлунка, втоми або випадання волосся. Групи ризику - це в основному діти, молоді люди і жінки, що втрачають залізо під час менструального циклу. Тому доцільно компенсувати дефіцит заліза в раціоні у вигляді харчової добавки, такої як залізо в формі капсул.

 

Основними джерелами заліза є бобові, яловичина, шпинат, молочні продукти і горіхи. Однак залізо з рослинних джерел засвоюється організмом важче, ніж залізо з тварин джерел. Тому навіть вегани не повинні забувати отримувати достатню кількість заліза з продуктів харчування або добавок. У цій категорії ви знайдете Iron complex, який містить комбінацію заліза, цинку, вітаміну С і фолієвої кислоти, яка підходить для веганів.

Скрыть описание
Shopping Options
Категория
Виробник
Таблетки
Упаковка (мл)
Смак
Капсули
Форма
Суміш
Этикетки продуктов
Ціна
Ціна від - до
Фільтрувати за
  • Вегетаріанський (5)
  • Веганські (5)
  • Без глютену (5)
  • Без лактози (5)
  • Біо (5)
  • Без ГМО (4)
  • Без аспартаму (5)
 1. Iron complex - GymBeam
  Рейтинг:
  93% (12)
  Спеціальна ціна 185,00 грн
 2. Iron Complex - NOW Foods
  Рейтинг:
  0% (0)
  Спеціальна ціна 265,00 грн
 3. Залізо 18 мг - NOW Foods
  Рейтинг:
  100% (1)
  Спеціальна ціна 195,00 грн
 4. Залізо 120 капсул - GymBeam
  Рейтинг:
  99% (25)
  Спеціальна ціна 139,00 грн
 5. Рідке залізо - NOW Foods
  Рейтинг:
  0% (0)
  Нет в наличии

5 Продуктов

Не знайшли продукт який шукали? Напишіть нам.