Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Вітамін D

Вітамін D

Вітамін D

Вітамін D Вітамін D являє собою жиророзчинний вітамін, який впливає на ряд життєво важливих функцій в організмі людини. Він також відомий як кальциферол, а основним його джерелом є сонячне світло. Однак при недостатньому сонячному світлі в організмі відбувається дефіцит вітаміну D, що можна легко виправити за допомогою харчових добавок.

Открыть описание

Вітамін D існує в двох формах:

Вітамін D2

Вітамін D2, також відомий як ергокальциферол, є однією з форм вітаміну D, яка надходить з рослинних джерел і використовується в організмі менше, ніж вітамін D3. Наприклад, його можна знайти в грибах (вирощених під ультрафіолетовим світлом), в деяких інших продуктах або у вигляді харчових добавок. Вітамін D2 відрізняється від вітаміну D3 тим, що організм людини метаболизирует їх по-різному. У той час як печінка може метаболизировать до 25 гідровітамінов D2, то у вітаміну D3 цей показник складе вже 35 гідровітамінов. Ці гідровітаміни також відомі як кальціфедіоли. Кальціфедіол є найбільш актуальною формою вітаміну D, так як його рівень в крові може визначати скільки вітаміну D міститься в організмі. Більшість досліджень показали, що вітамін D2 менш ефективний при збільшенні кальциферол в крові, ніж вітамін D3. [1]

 

Вітамін D3

Вітамін D3, відомий як холекальциферол, є одним з 24 поживних речовин, життєво необхідних для організму. Хоча його природним джерелом є сонячне світло, для більшості людей отримання необхідної дози вітаміну D3 не завжди представляється можливим. Також цей вітамін міститься в рибі, але щоб отримати необхідну його кількість, вам доведеться вживати в їжу близько 4 кг риби в день. Вітамін D3 також є найбільш часто використовується формою вітаміну D.

 

Ефекти від Вітаміну D

Вітамін D допомагає абсорбції кальцію і фосфору, що благотворно впливає на здоров'я м'язів і кісток. Запобігає м'язові болі, сприяє здоров'ю кісток, а також знімає хронічну втому і лікує остеопороз. Крім того, вітамін D сприяє здоров'ю зубів і може запобігти різні стоматологічні проблеми.

Він також використовується для лікування порушень імунної системи (астми, діабету 1 типу, ревматоїдного артриту). Імунна система, укріплена вітаміном D, легше бореться з застудою, грипом або іншими інфекціями

Вітамін D впливає на здоров'я шкіри і ефективний при лікуванні шкірних захворювань, таких як псоріаз. Також він використовується як профілактика раку (рак товстої кишки, передміхурової залози, підшлункової залози і молочної залози), оскільки регулює зростання як нормальних, так і ракових клітин. 

 

Вітамін D використовується в профілактиці і лікуванні діабету другого типу через його властивостей, що стимулюють вироблення інсуліну з клітин підшлункової залози. Крім того, він ефективно знижує резистентність до інсуліну. Недавні дослідження показують, що вітамін D може поліпшити засвоєння глюкози не тільки у діабетиків і знизити ризик розвитку діабету першого типу.

 

Вітамін D пригнічує ренін - хімічна речовина, зазвичай виробляється в організмі. Це призводить до отримання іншої хімічної речовини, званого ангиотензином, яке відповідає за підтримання артеріального тиску. Ангіотензин також викликає вивільнення речовини, званого альдостероном, який також бере участь в підтримці оптимального артеріального тиску. Разом ця система взаємопов'язаних хімічних речовин називається-ангіотензин-альдостерон (РААС). Якщо система РААС є гіперактивною, це викликає високий кров'яний тиск (гіпертонія), захворювання нирок і серцеву недостатність. Вітамін D пригнічує РААС і може запобігти гіпертонію або інші серйозні захворювання

 

 

Вітамін D дуже важливий для правильної роботи і розвитку мозку. Він також використовується для профілактики і лікування неврологічних захворювань, таких як аутизм, хвороба Паркінсона і хвороба Альцгеймера. Науково доведено, що цей вітамін надає позитивний вплив на центральну нервову систему. Вчені в даний час розмірковують про наслідки його нестачі в етіології розсіяного склерозу і нейтралізації токсичних ефектів свинцю та інших важких металів.

Вітамін D також надає сприятливу дію під час вагітності, його регулярне вживання забезпечує правильний розвиток плоду і запобігає низька вага при народженні. Під час грудного вигодовування він збільшує виробництво молока. Оптимальне споживання вітаміну D в дитячому віці і статевої зрілості сприяє правильному розвитку організму.

 

Як себе проявляє дефіцит вітаміну D?

 • болю в спині, кістки
 • м'язовий біль
 • втома, депресія, синдром неспокійних ніг
 • порушення імунітету, сприйнятливість до вірусних захворювань і застуді
 • тяжче загоєння ран, більш тривалий час відновлення
 • випадання волосся
 • сприйнятливість до діабету типу II.

 

Джерела вітаміну D

Сонце є природним джерелом вітаміну D. Однак кількість вітаміну D, одержуваного організмом від сонця, залежить від кількох факторів: географічного положення, використання сонцезахисної косметики, сезону, віку або пігменту шкіри.

 

Вітамін D міститься в деяких продуктах. Часто його можна зустріти в:

 • риб'ячому жирі
 • маслі какао
 • оселедця
 • тунці
 • какао порошок
 • лососі
 • сардині
 • яєчному жовтку
 • грибах
 • сметані
 • печінки
 • вершковому маслі
 • молоці

 

Переважною формою вітаміну D є харчові добавки. Добавки часто містять чистий вітамін D або вітамін D в поєднанні з вітаміном K. Вітамін D часто доповнюється вітаміном K через їх здатності засвоювати кальцій, що позитивно впливає на здоров'я кісток. Спільне застосування покращує дію кожного з вітамінів. У той же час вони працюють синергічно, бо надмірна кількість вітаміну D може викликати кальцифікацію артерій, а вітамін K знижує цей ризик. Таким чином, вітамін K2 виконує роль «поліцейського», який контролює поглинання вітаміну D і спостерігає за його дією.

Якщо ви хочете дізнатися більше про вітамін D, прочитайте статтю: Все, що вам необхідно знати про Вітаміні D

Скрыть описание
Shopping Options
Категория
  Производитель
  Скрыть
  Вкус
  Упаковка (мл)
  Таблетки
  Капсулы
  Форма
  Суміш
  Этикетки продуктов
  Цена
  Цена от - до
  Фильтровать по
   • Вегетаріанський (3)
   • Веганські (3)
   • Без глютену (13)
   • Без лактози (13)
   • Біо (1)
   • Без ГМО (8)
   • Без аспартаму (13)
  1. Вітамін D3 2000 IU - GymBeam
   Рейтинг:
   94% (59)
   Специальная цена   159,00 грн
  2. Вітамін D3 + K1 + K2 Forte - GymBeam
   Рейтинг:
   100% (12)
   Специальная цена   445,00 грн
  3. Вітамін D3 + K1 + K2 - GymBeam
   Рейтинг:
   94% (32)
   Специальная цена   169,00 грн
  4. Вітамін C + D3 1000 IU - GymBeam
   Рейтинг:
   100% (3)
   Специальная цена   189,00 грн
  5. Вітамін D3 1000 IU - GymBeam
   Рейтинг:
   100% (11)
   Специальная цена   120,00 грн
  6. Мультивітамінний комплекс ADEK - OstroVit
   Рейтинг:
   80% (1)
   Специальная цена   215,00 грн
  7. Vitamin D3+K2 - GYMQUEEN
   Рейтинг:
   0% (0)
   Специальная цена   540,00 грн
  8. Vitamin D3 - Purasana
   Рейтинг:
   0% (0)
   Специальная цена   569,00 грн
  9. Vitamin D3 + K2 Liquid - OstroVit
   Рейтинг:
   0% (0)
   Специальная цена   549,00 грн
  10. Vitamin D3 2000 IU softgels - OstroVit
   Рейтинг:
   100% (3)
   Специальная цена   169,00 грн
  11. Vitamin D3 - Reflex Nutrition
   Рейтинг:
   0% (0)
   Специальная цена   275,00 грн
  12. Vitamin D3 - The Protein Works
   Рейтинг:
   0% (0)
   Специальная цена   325,00 грн
  13. Вітамін D-3 400IU - Swanson
   Рейтинг:
   0% (0)
   Специальная цена   155,00 грн

  13 Продуктов

  Не знайшли продукт який шукали? Напишіть нам.