Доставка по Україні проводиться сервісом доставки "Нова пошта" з понеділка по суботу. Вартість доставки складає від 59 грн., для замовлень від 1400 грн. доставка БЕЗКОШТОВНА. Термін доставки від 1 до 3 днів з моменту оформлення замовлення. 

Доставка

 


Способи оплати товарів:

  • ПІСЛЯПЛАТА (оплата при отриманні товару у відділенні Нової пошти)

     

  • ПЕРЕКАЗ ГРОШЕЙ ЗА РЕКВІЗИТАМИ

     

Клієнт може ознайомитися з товаром (перевірити зовнішній вигляд, цілісність упаковки, термін придатності) на поштовому відділенні. Після цього зробити оплату цього товару.

 

Процес відвантаження товарів з послугою "Податковий платіж" з нашого складу здійснюється у порядку черги надходження замовлень від 2 до 4 днів.

 

Після оформлення замовлення в GymBeam, ви отримаєте електронного листа, що підтверджує, що ми прийняли ваше замовлення, і починаємо його обробляти. Як тільки він буде оброблений, підготовлений або надісланий, ми надішлемо вам додаткову інформацію електронною поштою. Статус вашого замовлення ви можете подивитися в будь-який момент після входу в особистий кабінет.

 

Товар, який є в наявності на складі, відправляється протягом 24 годин з моменту отримання замовлення. У разі більш тривалого терміну доставки ми повідомимо вас про передбачувану дату доставки телефоном або електронною поштою на наступний робочий день після отримання замовлення.

 

Умови надання послуг компанією "Нова пошта"

 

Відповідно до пункту 13.1.2 умов надання послуг компанією "Нова пошта" та додаткової угоди між відправником та компанією "Нова пошта" відправлення зберігається у відділенні протягом 5-ти робочих днів відділення з урахуванням дня надходження відправлення до відділення одержувача. З 6-го робочого дня таке відправлення вважається незатребуваним та автоматично повертається відправнику.

 

Увага діють обмеження щодо доставки!

 

Товар не відправляємо на територію АР Крим та тимчасово окуповані території.