Інші протеїни

Інші протеїни це категорія продуктів, яка містить в собі різні види протеїнів. Вони складають незамінну частину правильного харчування для всіх людей. За допомогою їх достатнього вживання кожен любитель фітнесу може швидше досягати своїх цілей. До цієї категорії відносяться менш поширені продукти, такі як наприклад Цвіркуновий протеїн. Він має високий вміст амінокислот і підходить для кожного з нас. У цій категорії кожна людина зможе знайти собі ідеальний нетрадиційний джерело білка, наприклад сироваткові, рослинні або яловичі.

 показати більше

Протеїни також містять вітаміни, мінерали та інші корисні елементи. Ви можете отримувати їх з раціону, наприклад з яєць, м'яса, бобових і стручкових. У нашому тілі вони працюють в якості головного будівельного елемента для м'язів, а також для деяких клітин імунної системи. Вони допомагають їм рости, а також впливають на здоров'я кісток. Протеїни можна змішувати з водою, молоком або приготувати з них смачний напій у вигляді гарячого шоколаду.

Якщо ви хотіли б дізнатися більше про протеїні, прочитайте нашу статтю - Протеїни і чим вони розрізняються. У разі, якщо вас цікавить більше інформації про їх вживання, прочитайте нашу статтю - Коли і скільки протеїну варто приймати для досягнення максимальних результатів.

 показати менше

1 Продукт

на сторінці
Задать направление по возрастанию
Виробник
 1. GymBeam (1)
Смак
 1. шоколад (1)
 2. без смакових добавок (1)
Маса в грамах
 1. 1000 г (1)
Форма
 1. Порошок (1)
Суміш
 1. Беспрімесний (1)
Метод обробки білка
 1. different processing (1)
Джерело білка
 1. Яєчний альбумін (1)
Юридична категорія продукту
Фільтрувати за
Вегетаріанський (1)
Веганський (1)
Без глютену (1)
Без лактози (1)
Біо (1)
Без ГМО (1)
Без штучних підсолоджувачів (1)
Без пластмасової упаковки (1)
Без аспартаму (1)
 1. GymBeam Egg Albumin - 1000 g unflavored
  Яєчний альбумін - GymBeam
  79%
  79 % (95)
  1439,00 грн

1 Продукт