Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Інші мінерали

Інші мінерали

Інші мінерали

Інші мінерали Мінерали - це неорганічні поживні речовини, які необхідні для нашого здоров'я. Вони складають близько 4% ваги людини. Однак їхня точна кількість в організмі абсолютно індивідуально, залежно від віку, ваги, статі та інших факторів. Недолік мінералів в організмі може викликати анемію, діабет або ожиріння, а також може відбитися на зовнішньому вигляді волосся, шкіри або нігтів.

Открыть описание

Мінерали діляться на дві основні групи. Перша - це макроелементи, які потрібні організму у великих кількостях, друга група - це мікроелементи, тобто елементи, які потрібні організму в меншій кількості. На додаток до цих макроелементів і мікроелементів, в нашому організмі також є ультра-слідові елементи.

Мінеральні макроелементи

Це мінеральні речовини, які необхідно вживати у великих кількостях. До них відносяться: кальцій, магній, сірка, фосфор, калій, натрій і хлор.

Кальцій

До 99% кальцію відкладається в кістках і зубах, щоб зберігати їх щільність і сили, час, що залишився його кількість підтримує метаболізм. Людський організм потребує кальцію для скорочення м'язів, розширення судин і правильної передачі нервових імпульсів. Кальцій також впливає на вивільнення гормонів і ферментів, які впливають на всі функції людського організму. Зокрема, веганам і людям, що страждають непереносимістю лактози, слід подбати про достатню вживанні кальцію. 

Магній

Це важливий мінерал для вироблення енергії, скорочення м'язів і мінералізації кісток. Він сприяє правильному функціонуванню обміну речовин, допомагає зняти втому і сприяє правильному функціонуванню ендокринної системи. Магній впливає на захист організму від депресії. Його недолік впливає на підвищення артеріального тиску, головні болі і мігрені, а також на підвищення нервозності.

Сірка

Цей мінерал впливає на нігті і волосся, стежачи за тим, щоб вони не ламалися і були блискучими. Сірка захищає клітини від токсичного впливу важких металів, стимулює виділення жовчі і допомагає організму протистояти бактеріям. Він захищає організм від негативного впливу радіації, тим самим сповільнюючи процес старіння.

 

Фосфор

Це мінерал, який допомагає зберегти наші кістки здоровими. У той же час він піклується про правильному функціонуванні кровоносних судин і м'язів. Фосфор міститься в їжі багатої білками, особливо в м'ясі, рибі, горіхах і бобових.

Калій

Калій в основному зберігається всередині клітин організму, складаючи до 86% від їх кількості. Калій повинен бути в зразковому співвідношенні 2: 1 з натрієм. Його підвищена потреба в основному пов'язана з більшою втратою рідини з організму. Цей мінерал важливий для багатьох біохімічних процесів і його недолік викликає пошкодження нервової системи і серця.

Натрій

Це важливий мінерал, який дозволяє передавати нервові імпульси і регулює діяльність м'язів. Нейтралізує травлення в тонкій кишці і допомагає формувати HCl (соляну кислоту) в слизовій оболонці шлунка. Натрій знаходиться у вільному доступі в формі кухонної солі. Його недолік проявляється у втраті апетиту, втрати ваги, він також викликає зниження синтезу білків і жирів, втома, головний біль, депресію і м'язові спазми

Хлор

Це мінерал, який бере участь в підтримці кислотно-лужного балансу. Разом з натрієм і калієм він регулює осмотичний тиск плазми крові. Хлор є частиною HCl, що утворюється в шлунку. Організм людини отримує хлор разом з сіллю.

 

Мінеральні мікроелементи

До мікроелементів які потрібні організму в менших кількостях, відносяться цинк, залізо, йод, селен, марганець, мідь, фтор, хром та інші.

 

Цинк

Цинк вважається супер живильною речовиною, яке зосереджено в м'язах, кістках, шкірі, нирках, підшлунковій залозі, очах і у чоловіків в простаті. Цинк сприяє загоєнню ран і рубців, допомагає лікувати прищі і проблеми зі шкірою. Він підтримує функціонування імунної системи, сприяє травленню, зростання і формування кісток. Прояви його дефіциту включають в себе погане загоєння ран, підвищену схильність до простудних захворювань, шкірні проблеми, порушення травлення і поганий зір в сутінках.

 

Залізо

Залізо є одним з мікроелементів, який виконує незамінну функцію в організмі людини. Його завдання - забезпечити перенесення кисню з легенів в інші тканини організму людини. Його статок, забезпечує правильне функціонування імунної системи. Залізо сприяє правильному обміну речовин, що важливо для вироблення енергії. Крім того, він також грає важливу роль в процесі ділення клітин і відповідає як за утворення червоних кров'яних тілець, так і гемоглобіну.

 

Йод

В організмі міститься від 20 до 50 мг йоду, з яких майже 25% знаходиться в щитовидній залозі. Йод необхідний для її правильного функціонування, а також важливий для освіти тироксину. Він дуже добре засвоюється - організм людини може прийняти його майже на 100%. При нестачі йоду щитовидна залоза збільшується і на ній утворюються вузли.

 

Селен

Селен є антиоксидантом для організму, який забезпечує зростання людського організму. Він важливий для правильного функціонування печінки і щитовидної залози, а також для здоров'я шкіри, волосся і зору. Дефіцит селену проявляється порушенням функцій імунітету, можливим виникненням раку, серцевих захворювань, а також викликає проблеми зі шкірою, м'язову слабкість і втому.

 

Марганець

Це надзвичайно важливий елемент для здорового росту і правильної структури кісток. Він також робить позитивний вплив на стан хрящів і зубів. Він бере участь в переробці холестерину, амінокислот, вуглеводів і деяких вітамінів, щоб допомогти організму краще їх засвоювати. Марганець міститься в основному в морепродуктах (устриці, раки), а також в рибі, наприклад в форелі, щуки і окуня. Він також міститься в горіхах, бобових, насінні (соняшник, лляне насіння, Чіа), в цільнозернових продуктах і в зелених листових овочах.

 

Мідь

Мідь сприяє засвоєнню заліза, а також відповідає за утворення гемоглобіну. Вона позитивно впливає на нервову систему і надає протиалергічну дію, оскільки знижує рівень гістаміну. Мідь також сприяє утворенню пігменту і згортання крові. Зміцнює кровоносні судини, кістки, сухожилля і нерви. Через її брак людське тіло страждає від підвищеного рівня холестерину, втоми, випадання волосся і їх ламкості.

 

Фтор

Це мікроелемент, необхідний для формування кісток і зубів - зубної емалі. Він захищає кістки від остеопорозу і робить позитивний вплив на серцево-судинну систему. Фтор також впливає на зростання м'язів, сполучної тканини, шкіри і волосся. Основним джерелом фтору є питна вода, крім того він міститься в молоці, рибі, м'ясі, бобових і деяких овочах.

 

Хром

Хром використовується для зниження рівня холестерину, лікування шизофренії, біполярного розладу і лікування депресії. Він також використовується для поліпшення спортивних результатів, збільшення енергії і запобігання вікової втрати психічних функцій.

Скрыть описание
Shopping Options
Категория
  Виробник
  Смак
  Таблетки
  Капсулы
  Форма
  Суміш
  Этикетки продуктов
  Ціна
  Ціна від - до
  Фільтрувати за
   • Вегетаріанський (5)
   • Веганські (5)
   • Без глютену (6)
   • Без лактози (6)
   • Біо (6)
   • Без ГМО (6)
   • Без аспартаму (6)
  1. Пиколинат хрому - GymBeam
   Рейтинг:
   93% (37)
   Спеціальна ціна 129,00 грн
  2. Калій - GymBeam
   Рейтинг:
   97% (8)
   Спеціальна ціна 99,00 грн
  3. Селен - GymBeam
   Рейтинг:
   100% (6)
   Спеціальна ціна 138,00 грн
  4. Chromium Picolinate 200 mcg - NOW Foods
   Рейтинг:
   0% (0)
   Нет в наличии
  5. ZMA® - NOW Foods
   Рейтинг:
   0% (0)
   Нет в наличии
  6. Селен 200 мкг - NOW Foods
   Рейтинг:
   0% (0)
   Нет в наличии

  6 Продуктов

  Не знайшли продукт який шукали? Напишіть нам.