Інші мінерали

Інші мінерали Мінерали - це неорганічні поживні речовини, які необхідні для нашого здоров'я. Вони складають близько 4% ваги людини. Однак їхня точна кількість в організмі абсолютно індивідуально, залежно від віку, ваги, статі та інших факторів. Недолік мінералів в організмі може викликати анемію, діабет або ожиріння, а також може відбитися на зовнішньому вигляді волосся, шкіри або нігтів.

Мінерали діляться на дві основні групи. Перша - це макроелементи, які потрібні організму у великих кількостях, друга група - це мікроелементи, тобто елементи, які потрібні організму в меншій кількості. На додаток до цих макроелементів і мікроелементів, в нашому організмі також є ультра-слідові елементи.

Мінеральні макроелементи

Це мінеральні речовини, які необхідно вживати у великих кількостях. До них відносяться: кальцій, магній, сірка, фосфор, калій, натрій і хлор.

Кальцій

До 99% кальцію відкладається в кістках і зубах, щоб зберігати їх щільність і сили, час, що залишився його кількість підтримує метаболізм. Людський організм потребує кальцію для скорочення м'язів, розширення судин і правильної передачі нервових імпульсів. Кальцій також впливає на вивільнення гормонів і ферментів, які впливають на всі функції людського організму. Зокрема, веганам і людям, що страждають непереносимістю лактози, слід подбати про достатню вживанні кальцію. 

Магній

Це важливий мінерал для вироблення енергії, скорочення м'язів і мінералізації кісток. Він сприяє правильному функціонуванню обміну речовин, допомагає зняти втому і сприяє правильному функціонуванню ендокринної системи. Магній впливає на захист організму від депресії. Його недолік впливає на підвищення артеріального тиску, головні болі і мігрені, а також на підвищення нервозності.

Сірка

Цей мінерал впливає на нігті і волосся, стежачи за тим, щоб вони не ламалися і були блискучими. Сірка захищає клітини від токсичного впливу важких металів, стимулює виділення жовчі і допомагає організму протистояти бактеріям. Він захищає організм від негативного впливу радіації, тим самим сповільнюючи процес старіння.

 

Фосфор

Це мінерал, який допомагає зберегти наші кістки здоровими. У той же час він піклується про правильному функціонуванні кровоносних судин і м'язів. Фосфор міститься в їжі багатої білками, особливо в м'ясі, рибі, горіхах і бобових.

Калій

Калій в основному зберігається всередині клітин організму, складаючи до 86% від їх кількості. Калій повинен бути в зразковому співвідношенні 2: 1 з натрієм. Його підвищена потреба в основному пов'язана з більшою втратою рідини з організму. Цей мінерал важливий для багатьох біохімічних процесів і його недолік викликає пошкодження нервової системи і серця.

Натрій

Це важливий мінерал, який дозволяє передавати нервові імпульси і регулює діяльність м'язів. Нейтралізує травлення в тонкій кишці і допомагає формувати HCl (соляну кислоту) в слизовій оболонці шлунка. Натрій знаходиться у вільному доступі в формі кухонної солі. Його недолік проявляється у втраті апетиту, втрати ваги, він також викликає зниження синтезу білків і жирів, втома, головний біль, депресію і м'язові спазми

Хлор

Це мінерал, який бере участь в підтримці кислотно-лужного балансу. Разом з натрієм і калієм він регулює осмотичний тиск плазми крові. Хлор є частиною HCl, що утворюється в шлунку. Організм людини отримує хлор разом з сіллю.

 

Мінеральні мікроелементи

До мікроелементів які потрібні організму в менших кількостях, відносяться цинк, залізо, йод, селен, марганець, мідь, фтор, хром та інші.

 

Цинк

Цинк вважається супер живильною речовиною, яке зосереджено в м'язах, кістках, шкірі, нирках, підшлунковій залозі, очах і у чоловіків в простаті. Цинк сприяє загоєнню ран і рубців, допомагає лікувати прищі і проблеми зі шкірою. Він підтримує функціонування імунної системи, сприяє травленню, зростання і формування кісток. Прояви його дефіциту включають в себе погане загоєння ран, підвищену схильність до простудних захворювань, шкірні проблеми, порушення травлення і поганий зір в сутінках.

  

Залізо

Залізо є одним з мікроелементів, який виконує незамінну функцію в організмі людини. Його завдання - забезпечити перенесення кисню з легенів в інші тканини організму людини. Його статок, забезпечує правильне функціонування імунної системи. Залізо сприяє правильному обміну речовин, що важливо для вироблення енергії. Крім того, він також грає важливу роль в процесі ділення клітин і відповідає як за утворення червоних кров'яних тілець, так і гемоглобіну.

 

Йод

В організмі міститься від 20 до 50 мг йоду, з яких майже 25% знаходиться в щитовидній залозі. Йод необхідний для її правильного функціонування, а також важливий для освіти тироксину. Він дуже добре засвоюється - організм людини може прийняти його майже на 100%. При нестачі йоду щитовидна залоза збільшується і на ній утворюються вузли.

 

Селен

Селен є антиоксидантом для організму, який забезпечує зростання людського організму. Він важливий для правильного функціонування печінки і щитовидної залози, а також для здоров'я шкіри, волосся і зору. Дефіцит селену проявляється порушенням функцій імунітету, можливим виникненням раку, серцевих захворювань, а також викликає проблеми зі шкірою, м'язову слабкість і втому.

 

Марганець

Це надзвичайно важливий елемент для здорового росту і правильної структури кісток. Він також робить позитивний вплив на стан хрящів і зубів. Він бере участь в переробці холестерину, амінокислот, вуглеводів і деяких вітамінів, щоб допомогти організму краще їх засвоювати. Марганець міститься в основному в морепродуктах (устриці, раки), а також в рибі, наприклад в форелі, щуки і окуня. Він також міститься в горіхах, бобових, насінні (соняшник, лляне насіння, Чіа), в цільнозернових продуктах і в зелених листових овочах.

 

Мідь

Мідь сприяє засвоєнню заліза, а також відповідає за утворення гемоглобіну. Вона позитивно впливає на нервову систему і надає протиалергічну дію, оскільки знижує рівень гістаміну. Мідь також сприяє утворенню пігменту і згортання крові. Зміцнює кровоносні судини, кістки, сухожилля і нерви. Через її брак людське тіло страждає від підвищеного рівня холестерину, втоми, випадання волосся і їх ламкості.

 

Фтор

Це мікроелемент, необхідний для формування кісток і зубів - зубної емалі. Він захищає кістки від остеопорозу і робить позитивний вплив на серцево-судинну систему. Фтор також впливає на зростання м'язів, сполучної тканини, шкіри і волосся. Основним джерелом фтору є питна вода, крім того він міститься в молоці, рибі, м'ясі, бобових і деяких овочах.

 

Хром

Хром використовується для зниження рівня холестерину, лікування шизофренії, біполярного розладу і лікування депресії. Він також використовується для поліпшення спортивних результатів, збільшення енергії і запобігання вікової втрати психічних функцій.

показати більше

13 Продуктів

на странице
Задать направление по возрастанию
Виробник
 1. GymBeam (6)
 2. NOW Foods (5)
 3. Nutrend (1)
 4. OstroVit (1)
Смак
 1. без смакових добавок (2)
Пакування (мл)
 1. 237 ml (1)
Таблетки
 1. 60 табл (1)
 2. 90 табл (1)
 3. 100 табл (1)
 4. 120 табл (1)
Капсули
 1. 90 капс (3)
 2. 100 капс (2)
 3. 120 капс (2)
 4. 60 капс (2)
Форма
 1. Капсули (9)
 2. Пігулки (3)
 3. Рідина (1)
Суміш
 1. Беспрімесний (10)
 2. Суміш (3)
ЕТИКЕТКИ ПРОДУКТІВ
 1. Vegan (7)
 2. New (1)
Ціна
Фільтрувати за
Вегетаріанський (11)
Веганські (11)
Без глютену (13)
Без лактози (13)
Біо (13)
Без ГМО (11)
Без штучних підсолоджувачів (9)
Без пластмасової упаковки (13)
Без аспартаму (13)
 1. Пиколинат хрому - GymBeam
  Пиколинат хрому - GymBeam
  94%
  94% (44)
  169,00грн
 2. Potassium - GymBeam
  Калій - GymBeam
  97%
  97% (21)
  139,00грн
 3. Селен - GymBeam
  Селен - GymBeam
  100%
  100% (14)
  179,00грн
 4. Selenium 200 mcg - NOW Foods
  Селен 200 мкг - NOW Foods
  100%
  100% (2)
  289,00грн
 5. Екстракт ламінарії йоду - GymBeam
  Екстракт ламінарії йоду - GymBeam
  100%
  100% (4)
  229,00грн
 6. Salt Caps - Nutrend
  Salt Caps - Nutrend
  0%
  0% (0)
  409,00грн
 7. Copper bisglycinate - GymBeam
 8. Potassium - OstroVit
  Potassium - OstroVit
  0%
  0% (0)
  179,00грн
 9. Chromium Picolinate 200 mcg - NOW Foods
 10. Boron - GymBeam
  Бор - GymBeam
  100%
  100% (1)
  89,00грн
 11. Boron 3 mg - NOW Foods
  Бор 3 мг - NOW Foods
  0%
  0% (0)
  229,00грн
 12. Potassium Gluconate 99 mg - NOW Foods
 13. Iron Liquid - NOW Foods
  Немає в наявності

13 Продуктів