ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

 

Відповідно до ст. 9 Закону споживач має право повернути непродовольчий товар належної якості, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

 

Споживач має право на повернення товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. Повернення товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

 

Таким чином, повернути непродовольчий товар належної можна якщо:

 • з моменту купівлі минуло не більше 14 днів;
  товар не використовувався;
 • збережено товарний вигляд товару, його споживчі властивості, всі пломби, ярлики тощо;
 • зберігся розрахунковий документ, який споживач отримав разом з товаром;
 • товар не входить до переліку товарів, що не підлягають обміну.

 

Повернути товар належної якості та повернути кошти можна, якщо дотримано всіх перелічених вище умов.

 

Форма для повернення

Приклад

 

АДРЕСА ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

1) Невикористаний товар з ярликами, етикетками та наліпками (якщо вони були складовими посилки) запакуйте разом із копією рахунок-фактури або накладної нової пошти.

 

2) Добре упакуйте товар, щоб уникнути його пошкодження.

 

3) Запакований товар ви можете відправити зручним для вас способом:                                                           

 

Через Нову Пошту.  Підписану форму в посилку з товарами для повернення і відправити реалізатору ДЖИМБІМ УКРАЇНА ТОВ, ЄДРПОУ: 42904480
Нечай Владислав Олександрович, Ужгород, Відділення Нової пошти №6 (вул. Івана Франка, 1д (офіс 2)), тел: +380 44 363 03 51.(відправляти на фірму, не на приватну особу)

Зверніть увагу, що послугу з повернення товару оплачує клієнт відповідно до тарифів поштових компаній. У разі несплати посилка повернеться відправнику (клієнту). 

 

Будь ласка, не відправляйте посилку післяплатою. У цьому випадку ми не зможемо її отримати і вона повернеться назад до вас.

 

СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ

Шановні клієнти, при виконанні усіх умов і правильному заповненні данихповернення коштів відбудеться протягом 7-14 днів з моменту отримання посилки. Якщо ті чи інші дані будуть відсутні, процесс повернення може затриматися. Будь ласка, вкажіть усі необхідні дані, щоб ми змогли обробити ваше повернення щонайшвидше.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРОДАВЦЯ

Продавець несе відповідальність за те, що проданий товар володіє тими якостями і властивостями, які були вказані виробником, знаходяться в зазначеній кількості і відповідає зазначеній меті. Продавець несе відповідальність за недоліки товару, що виникли протягом гарантійного строку.

Продавець не несе відповідальності за недоліки товару, у разі якщо:

 • Товар був пошкоджений покупцем,

   

 • покупець знав про недоліки при отриманні товару, і тому йому було надано знижку на товар,

   

 • повернення суперечить характеру або складу товару, зокрема закінченню терміну придатності товару, у зв‘язку з чим була надана знижка з ціни товару,

   

 • недоліки виникли протягом гарантійного періоду через зношування товару, його неправильне або надмірне використання, або недоліки виникли після закінчення терміну придатності товару,

   

 • недоліки спричинені втручанням покупця або іншої особи в товар або його склад.

Після опрацювання заяви покупець отримає сповіщення про оформлення заяви та спосіб вирішення даної рекламації. Якщо покупець заявляє про дефект, продавець належним чином перевірить претензію і ухвалить рішення щодо подальшого вирішення максимум протягом 3 днів. Продавець зобов‘язаний врегулювати претензію протягом максимум 30 днів з дати подання заяви.

 

ПРАВА СПОЖИВАЧІВ

У разі недоліків товару, які споживач виявив протягом гарантійного періоду, він має право на безоплатне усунення дефектів. У разі недоліків, які неможливо усунути і які заважають правильному використанню товару, споживач має право обміняти товар або відмовитися від купівлі та запросити повернення вартості покупки. Якщо дефект можна усунути, але в разі зворотного виникнення недоліків після ремонту споживач не може належним чином використовувати товар, він має право обміняти товар або отримати повернення коштів. У разі непереборних дефектів, які не заважають правильному використанню товару, споживач має право на знижку з ціни товару.

  

ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Відповідно до закону про захист персональних даних. Користувач погоджується з тим, що адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур‘єрським службам, організаціями поштового зв‘язку, операторам електрозв‘язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на Сайті інтернет-магазину “GymBeam.ua”, включаючи доставку Товару. У той же час, адміністрація сайту зобов’язується за запитом споживача видалити особисті дані зі своєї бази даних, без пояснення причин в будь-який час.