Animal Pak - Universal Nutrition

Оцінка:
98 % of 100
98 % (54)
Виробник: Universal nutrition

Animal Pak - це суперзаряджений полівітамінний комплексний  з широким спектром дії. Це таблетовані упаковки, що містять безліч інгредієнтів, серед яких ви також знайдете мінеральні речовини, рослинні екстракти, травні ферменти та інші функціональні речовини.  Продукт, підходить для спортсменів, бодібілдерів, а також для всіх людей, які хочуть максимально подбати про своє здоров'я і життєвий тонус.

В наявності
1529,00 грн

Animal Pak - комплексний мультивітамін з широким спектром дії для бодібілдерів і всіх, хто хоче максимально подбати про своє здоров'я і життєвий тонус

Animal Pak це вітамінна бомба у вигляді комплексної суміші що має ряд інгредієнтів, серед яких ви знайдете вітаміни, амінокислоти, мінерали, рослинні екстракти, суперфуди, травні ферменти та інші функціональні речовини. Його профіль інгредієнтів розроблений таким чином, щоб запропонувати широкий спектр ефектів не тільки для спортсменів, але і для всіх, хто прагне максимально подбати про своє здоров'я і життєву енергію.

 

Animal Pak містить кілька функціональних комплексів, кожен з яких має свої унікальні ефекти. Все починається з Комплексу Вітамін С Плюс, до складу якого, окрім вітаміну С, входять кальцій, фосфор та порошок імбиру, відомий своїми антиоксидантними властивостями. Цей комплекс також містить сибірський женьшень (Eleutherococcus senticosus), який відноситься до категорії адаптогенів. Це речовини, які зазвичай асоціюються із загальною стійкістю організму та фізичною працездатністю. Вітамін С також широко цінується за широкий спектр впливу на організм. Він сприяє правильному функціонуванню нервової та імунної систем. Щодо впливу на імунітет, то він допомагає підтримувати його функцію під час і після напружених фізичних навантажень. Крім того, ви оціните його навіть під час напружених робочих днів, оскільки він впливає на психічний стан, а також на зменшення втоми та виснаження. До цього додається той факт, що вітамін С також сприяє оптимальному метаболізму, що важливо для вироблення енергії, яку ви можете потім використовувати під час повсякденної діяльності та занять спортом. Вітамін С також добре відомий тим, що сприяє оптимальному функціонуванню кісток і хрящів. Примітно, що цей комплекс також містить кальцій, який сприяє нормальній роботі м'язів, що обов'язково буде оцінено, особливо спортсменами. Крім того, кальцій підтримує здоров'я зубів і кісток, що важливо в будь-якому віці. Він також впливає на нормальне згортання крові та активність травних ферментів, які відповідають за розщеплення жирів, вуглеводів і білків.

 

Ще одним компонентом Animal Pak є Комплекс вітаміну Е Плюс, до складу якого входить вітамін Е, відомий тим, що сприяє захисту клітин від окисного стресу. Цей комплекс також містить кальцій та інші речовини, такі як травні ферменти і таурин, який зазвичай міститься в енергетичних напоях для загального підвищення енергії. Знаменно, що цей комплекс містить порошок глоду (Crataegus oxycantha/laevigata),який зазвичай асоціюється з підтримкою та розслабленням нервової та серцево-судинної системи. Це може бути корисно ввечері перед сном, коли вам потрібно сповільнитися і розслабитися. Однак інші компоненти комплексу Vitamin E Plus є не менш важливими, і цей комплекс пропонує їх багатий набір.

 

Крім того, є Аміно Плюс Комплекс,до складу якого входить L-карнітин - сполука, що бере участь у метаболізмі жирних кислот та виробленні енергії. Холін також входить до складу цього комплексу, сприяючи підтримці нормальної функції печінки та відіграючи роль у правильному обміні ліпідів та гомоцистеїну. Спіруліна, суперпродукт, також входить до складу цього комплексу.

 

Важливою частиною всієї формули є також Комплекс Трав'яний плюс, який містить різні трави з широким спектром дії. Зокрема, до його складу входить порошок годжі, який вважається суперфудом, і безліч різноманітних вітамінів. Наприклад, він містить вітамін А, який сприяє підтримці гарного зору, здорової шкіри та належного функціонування імунної системи. Також вітамін D, який підтримує здоров'я зубів і кісток,а також нормальний рівень кальцію в крові. Крім того, присутні кілька вітамінів групи В, наприклад, вітаміни В2 і В3, які сприяють підтримці здоров'я шкіри та слизових оболонок.Вітаміни В9 і В12 також включені і відіграють певну роль у зниженні втоми і виснаження. Крім того, вітамін В6, який сприяє правильному утворенню еритроцитів, також входить до складу цього комплексу. Він також впливає на розумові функції та нормальний обмін білків і глікогену. Натуральні екстракти виноградних кісточок, соснової кори або чорного перцю, що входять до складу комплексу, ще більше підвищують його загальну ефективність і швидкість засвоєння.

 

Потенціал профілю інгредієнтів добавки Animal Pak ще більше посилюється мульти-мінеральним комплексом, що містить такі важливі компоненти, як магній і цинк. Ці мінерали впливають на здоров'я кісток та синтез білка. Магній, зокрема, підтримує оптимальну роботу м'язів та сприяє підтримці здорових кісток. Цинк, який корисний не тільки для спортсменів, то сприяє підтримці нормального рівня тестостерону в крові. Як відомо, тестостерон відіграє роль у багатьох процесах в чоловічому організмі, а також пов'язаний з розміром і силою м'язів. До того ж, цинк підтримує нормальну фертильність та репродуктивну функцію. В самому комплексі також міститься хром, який сприяє підтримці нормального рівня глюкози в кровіта правильному метаболізму макроелементів - речовин, з яких наш організм отримує енергію.

 

Багате поєднання корисних речовин доповнюється комплексом природних амінокислот.Цей комплекс включає такі амінокислоти, як гліцин, лейцин та валін. Доповнюють загальний профіль інгредієнтів комплекс Protein Plus і комплекс Amino Plus, які підвищують потенціал цього потужного мультивітамінного препарату. Animal Pak - це більше, ніж просто полівітамінний комплекс, це відмінна і поживна суміш корисних речовин, яку обов'язково оцінять спортсмени, бодібілдери, ентузіасти активного способу життя, і всі, хто прагне максимально підтримати своє здоров'я і життєву енергію.

 

Animal Pak і його переваги 

 •  фасований полівітамінний комплекс, який містить ряд корисних інгредієнтів
 • профіль інгредієнтів включає вітаміни, мінерали, амінокислоти, рослинні екстракти, суперпродукти та травні ферменти
 • має широкий спектр різноманітних ефектів
 • неабияк прислужиться всім, хто хоче подбати про своє здоров'я та життєвий тонус
 • містить таурин, який часто входить до складу енергетиків
 • впливає на правильний обмін ліпідів і гомоцистеїну
 • сприяє правильному функціонуванню імунної та нервової систем
 • впливає на оптимальну роботу психічних функцій
 • сприяє зменшенню втоми і виснаження
 • сприяє підтримці хорошого зору і здорової шкіри
 • сприяє підтримці нормальної функції печінки
 • бере участь у правильному обміні макроелементів
 • підтримує функціонування кісток і хрящів
 • сприяє нормальній роботі м'язів
 • підтримує здоров'я зубів і кісток
 • впливає на оптимальне згортання крові і роботу травних ферментів
 • сприяє підтримці нормального рівня глюкози в крові
 • містить женьшень, який відноситься до адаптогенів
 • сприяє підтримці здорового стану шкіри та слизових оболонок
 • допомагає знизити втому і виснаження
 • сприяє синтезу білка
 • сприяє підтримці нормального рівня тестостерону в крові
 • підтримує нормальну фертильність та репродуктивну функцію

 

Рекомендовані способи застосування

Вживати по одній упаковці (8 таблеток) під час сніданку або іншого прийому їжі, запиваючи її будь-яким напоєм на ваш вибір. Рекомендована добова норма - 1 упаковка (1 порція). Не приймати на порожній шлунок.

 

Факти про харчування

Харчова цінність (30 пачок, 44 пачки) 1 порція (8 таблеток/1 пачка) *RI
Комплекс вітаміну С Плюс 1 таблетка  
Вітамін С (аскорбінова кислота) 500 мг 625 %
Кальцій (кальцієві солі ортофосфорної кислоти) 40 мг 5 %
Фосфор (кальцієві солі ортофосфорної кислоти) 30 мг 4%
Женьшеню сибірського порошок (корінь) (Eleutherococcus senticosus) 187,5 мг  
Імбиру порошок (корінь) (Zingiber officinale) 50 мг  
     
Комплекс вітаміну Е Плюс 3 таблетки  
Вітамін Е (d-альфа-токоферилсукцинат) соя 50 мг альфа-ТЕ 417%
Кальцій (кальцієві солі ортофосфорної кислоти) 150 мг 19 %
Фосфор (кальцієві солі ортофосфорної кислоти) 120 мг 17%
L-Таурин 250 мг  
L-Тирозин 150 мг  
Росторопші порошок (насіння) (Silybum marianum) 250 мг  
Глоду (квітки) порошок (Crataegus oxycantha/laevigata) 125 mg  
Концентрат сироваткового білка 239.5 мг  
Буряка порошок (корінь) (Beta vulgaris) 100 мг  
Куркуми порошок (корінь) (Curcuma longa) 50 мг  
Папаїн 32 мг  
Лютеїн 0,5 мг  
Лікопен 0.5 мг  
Ліпаза 5 мг  
Коензим Q10 2,5 мг  
     
Комплекс Аміно Плюс 1 таблетка  
Бітрейт холіну 125 мг  
Концентрат сироваткового білка 118,4 мг  
Женьшеню сибірського порошок (Корінь) (Eleutherococcus senticosus) 187.5 мг  
Інозитол 62,5 мг  
L-карнітину фумарат 22 мг  
Спіруліна (цілісні мікроводорості) (Spirulina platensi) 25 мг  
Інулін 125 мг  
Бромелайн 50 мг  
     
Комплекс Трав'яний плюс 1 таблетка  
Вітамін А (бета-каротин) 660 мкг RE 83%
Вітамін D (холекальциферол) 25 мкг 500 %
Вітамін К (менахінон-4) 60 мкг 100 %
Вітамін В1 (тіаміну момонітрат) 38 мкг 3452 %
Вітамін В2 (рибофлавін) 38 мг 2714 %
Нікотинамід (ніацин) 41 мг NE 256%
Вітамін В6 (піридоксин HCl) 3,5 мг 250 %
Птероїлмоноглутамінова кислота (Фолієва кислота) 200 мкг 100%
Вітамін В12 (метилкобаламін) 50 мкг 2000 %
Біотин (D-біотин) 150 мкг 300%
D-кальцію пантотенат (пантотенова кислота) 38 мг 633 %
Кальцій (кальцієві солі ортофосфорної кислоти) 30 мг 4 %
Фосфор (кальцієві солі ортофосфорної кислоти) 15 мг 2%
Концентрат сироваткового білка 382,9 мг  
Ізолят сироваткового білка 143,4 мг  
Імбиру порошок (корінь) (Zingiber officinale) 50 mg  
Ліпоєва кислота 50 мг  
Біофлавоноїдів цитрусових порошок (шкірка) 50 мг  
Екстракт виноградних кісточок (насіння) (Vitis vinifera L.)  95% Проантоціанідин 25 мг  
Екстракт кори сосни (кори) (Pinus pinaster) 95% Проантоціанідин 25 мг  
Годжі порошок (плоди) (Lycium barbarum Linn L.) 25 мг  
АстраГін (Panax notoginseng екстракт (корінь), Astragalus membranaceus екстракт (корінь)) 12,5 мг  
Екстракт чорного перцю (плоди) (Piper Nigrum) (BioPerine) 95% Piperine 2,5 мг  
Haematococcus pluvialis (цілі мікроводорості) (AstaPure) Астаксантин 3% 0,5 мг  
     
Мультимінеральний комплекс 1 таблетка  
Йод (калію йодид) 75 мкг 50 %
Магній (магнію оксид) 200 мг 53 %
Цинк (оксид цинку) 15 мг 150 %
Селен (селеніт натрію) 25 мкг 45%
Мідь (мідний купорос) 300 мкг 100%
Марганець (сульфат марганцю) 2,5 мг 125%
Хром (хлорид хрому) 50 мкг 100 %
Калій (калій сульфат) 100 мг 5%
Концентрат сироваткового білка 67,9 мг  
Інулін 62.5 мг  
Екстракт зеленого чаю (лист) (Camellia sinensis) 15% Поліфеноли 50 мг  
D-Глюкуронолактон 50 мг  
Какао-порошок (оброблений лугом) 50 мг  
Гінкго білоба порошок (лист) 50 mg  
     
Комплекс Протеїн Плюс 1 таблетка  
Білок 1,3 г  
Кальцій (кальцієві солі ортофосфорної кислоти) 130 мг 16%
Фосфор (кальцієві солі ортофосфорної кислоти) 100 мг 14%
Концентрат сироваткового білка 1,7 г  
Гідролізат сироваткового білка 24.7 мг  
 
Складні амінокислоти (природні)   
Аланін 99 мг
Аргінін 48 мг
Аспарагінова кислота 216 мг
Цистин 51 мг
Глутамінова кислота 248 мг
Гліцин 37 мг
Глютамін 96 мг
Гістидин 40 мг
Ізолейцин 125 мг
Лейцин 221 мг
Лізин 184 мг
Метіонін 43 мг
Фенілаланін 69 мг
Пролін 112 мг
Серин 96 мг
Треонін 135 мг
Триптофан 35 мг
Тирозин 61 мг
Валін 118 мг

 

Інші інгредієнти

Мікрокристалічна целюлоза, мікрокристалічна целюлоза хеміцелюлоза, соєвий лецитин, стеаринова кислота, магнію стеарат, фармацевтична глазур, полімери глюкози.
Містить алергени молока та сої.

 

Попередження

Виготовлено на підприємстві GMP, яке переробляє молоко, сою, яйця, арахіс, деревні горіхи, рибу, молюсків та пшеницю.

Детальна інформація
EAN 039442130341
HS код 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Біо Ні
Без глютену Так
Без лактози Так
Вегетаріанський Так
Веганські Ні
Суміш Суміш
Форма Пігулки
Юридична категорія продукту Харчова добавка
Виробництво Сполучені Штати
Висота 14.50 см
Ширина 10.50 см
Довжина 10.50 см
Вага Брутто 0.57 кг
Без пластмасової упаковки Ні
Без штучних підсолоджувачів Так
Без ГМО Ні
Кількість штук в упаковці 12 шт.
Кількість штук на піддоні 88 шт.
Вага Нетто 0.35 кг
Дистриб'ютор GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Головна категорія Мультивітаміни
Інші категорії Вітаміни
Комплексні мінерали
Дієти
Продукти без глютену
Продукти без лактози
Вегетаріанські продукти

Попередження:

Зберігати в сухому місці та захищати від нагрівання.

Відгуки клієнта Animal Pak - Universal Nutrition
Write Your Own Review
Продукт:Animal Pak - Universal Nutrition
Ваша оценка

Загальна оцінка продукту

98 %
98 %
Середня оцінка з 54 відгуків
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

ЗАГАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ підтверджених покупок

99 %

Найкорисніший Позитивний Відгук

100 %
Шо тут скажеш?) Юнівьорсал) Щоразу мені шкода викидати упаковку) Дієві вітаміни! Чого вартий лише запах)

Чи був цей відгук корисним для вас?

Таблетки Ціна Спеціальна ціна В наявності
30 пакетиков 2989,00 грн 1529,00 грн
В наявності більше 5 шт.
44 пакетиков 2259,00 грн 1799,00 грн
Немає в наявності
Очікуємо 5 груд. 2023 р.
Запитання від клієнтів
Додати запитання
Написать ответ
1. Вопрос:
Михаил
Михаил
Можно ли принимать вместе энимал флекс и энимал пак
Ответить
Этот вопрос был полезен?
Ответ:
Михаил
Ответ:
Доброго дня, можете приймати 2 товари разом
Этот вопрос был полезен?
2. Вопрос:
Чи входить калій в цей набір?
Чи входить калій в цей набір?
Чи входить калій в цей набір?
Ответить
Этот вопрос был полезен?
Ответ:
Чи входить калій в цей набір?
Ответ:
Добрий день!
Ні, калію у складі немає
Этот вопрос был полезен?
3. Вопрос:
Ірина
Ірина
Чи маєте комплекс вітамінів для дітей?
Ответить
Этот вопрос был полезен?
Ответ:
Ірина
Ответ:
Доброго дня, від цього бренду, на жаль, комплекси для дітей не маємо. Але можемо запропонувати дитячі вітаміни від бренду Gymbeam: https://gymbeam.ua/ua/zhuval-nij-vitamin-s-dlja-ditej-gymbeam.html ; https://gymbeam.ua/ua/zhuval-nij-vitamin-d3-dlja-ditej-gymbeam.html ; https://gymbeam.ua/ua/zhuval-nij-b-kompleks-dlja-ditej-gymbeam.html; https://gymbeam.ua/ua/yummies-multivitamin-gymbeam.html
Этот вопрос был полезен?
4. Вопрос:
Denis
Denis
Доброго дня. Зазвичай на кришці цього продукту є логотип "Animal", а в вашому варіанті немає. Чому?
Ответить
Этот вопрос был полезен?
Ответ:
Denis
Ответ:
Доброго дня, на нашому сайті представлений Animal Pak європейського виробництва, ймовірно раніше замовляли данний продукт виробництва сполучених штатів, зазвичай пакування різних країн виробників відрізняються
Этот вопрос был полезен?