Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Пістолет для масажу VI Black - GymBeam

Виробник: GymBeam
Рейтинг:
95 %

Пістолет для масажу VI Black - це інноваційний засіб для регенерації для спортсменів широкого асортименту. Завдяки своїй передовій технології та простому використанню, це може допомогти зменшити м’язову скутість і напругу, покращити кровотік у масажованих м’язах, а отже, зробити загальну регенерацію або реабілітацію ще більш ефективними.

 
Спеціальна ціна 2 545,00 грн Звичайна ціна 0,00 грн
Рекомендована роздрібна ціна
Вартість доставки 59.00 грн

Пістолет для масажу VI Black  - революційний засіб для спортсменів для прискорення регенерації та зняття ригідності м’язів

Масажний пістолет VI Black - це революційний інструмент для спортсменів, масажистів, а також фізіотерапевтів, що дозволяє прискорити і зробити регенерацію більш ефективною. Завдяки потужному двигуну він може розвивати швидкість до 3200 об / хв, що допоможе вам зняти м'язову скутість, напругу і поліпшити кровообіг в пацієнт області. Це призведе до більш ефективного «метаболічного очищення» в формі видалення різних відходів енергетичного метаболізму і збільшення надходження кисню та інших поживних речовин, необхідних для швидкої і ефективної регенерації м'язової тканини. У багатьох випадках висока продуктивність також дозволяє активувати «тригерні точки», які являють собою відчутно хворобливі вузлики розміром 2-6 мм, і їх активація у багатьох випадках може значно зменшити біль, скутість і м'язову напругу. Він також добре підійде для масажу фасції автомобіля.

                      

Массажный пистолет VI Black оснащен сенсорным ЖК-дисплеем и 30 уровнями интенсивности. Благодаря небольшому весу (1200 грамм) и нескользящей ручке он хорошо лежит в руке, так что вы можете легко массировать себя. В стильной упаковке в виде кейса вы получаете 6 сменных насадок, благодаря которым вы можете воздействовать на мышцы различными интенсивными способами. В комплект, конечно же, входит зарядное устройство для зарядки аккумулятора емкостью 2500 мАч, которого хватает на 4-6 часов беспроводного использования. Вы особенно оцените это после сложных походов на природу, велосипедных прогулок или после сложной программы тренировок.

                            

Пістолет для масажу VI Black - GymBeam

                       

Масажний пістолет VI Black та його переваги

  • масажний пістолет з 30 рівнями інтенсивності та 3200 об / хв
  • бездротовий акумулятор із терміном служби 4-6 годин
  • оснащений сенсорним РК-дисплеєм
  • має невелику вагу - 1200 грам та ергономічну форму
  • одна упаковка містить 6 змінних кріпильних головок
  • поставляється в стильній сумці
  • знімає м’язову скутість і напругу та може поліпшити кровообіг в масажі
  • інноваційний інструмент, що допомагає ргенерації спортсменів

                    

              

  Технічний опис
  Переваги Сенсорний РК-дисплей
  Батарея перезаряджається, 24 В, літій-іонний, 2500 мАг
  Термін служби батареї 4-6 годин (в залежності від обраної інтенсивності)
  Час зарядки 2 г.
  Функція 30 градуси швидкості
  Розширення 6 різні масажні розширення для всього тіла
  Частота вібрації 3200 об / мін
  Довжина ходу 10 мм
  Шум до 45 дб
  Вага 1,2 кг

  Як користуватися масажним пістолетом?

  Зарядження:

  • Перед першим використанням вироби необхідно повністю зарядити акумулятор, на що йде до 6 годин. Просто підключіть зарядний пристрій до стандартної електричної розетки, а потім вставте роз'єм в порт зарядки акумулятора в нижній частині ручки масажного пістолета, де ви також можете включати і вимикати виріб.

  • Після виконання попередніх інструкцій світлодіодна смуга на ручці почне блимати зеленим кольором, що вказує на те, що акумулятор заряджається. Як тільки світлодіодна смужка перестане блимати і залишиться зеленим кольором, акумулятор повністю заряджений.

  • Акумулятор можна заряджати в будь-який час і при будь-якому рівні заряду акумулятора (якщо він ще не повністю заряджений).

  • Середній час автономної роботи становить приблизно 4-6 годин в залежності від обраної швидкості програми масажу і прикладається масажного тиску під час використання.

  • Відключіть зарядний пристрій від електричної розетки після кожної зарядки.

  • Щоб витягнути акумулятор, натисніть пластикову кнопку, розташовану на осі рукоятки (акумулятора) і вентиляційних отворів пістолета, а потім обережно і з помірним зусиллям витягніть рукоятку акумулятора. Підключіть ручку акумулятора до масажного пістолета, просто зрушивши ручку назад в тій же орієнтації, що і пістолет, як при витягуванні ручки.

                   

  Використання:

  • Виберіть бажану масажну головку і натисніть на неї. Переконайтеся, що масажна голівка встановлена правильно.

  • Внизу ручки ви знайдете перемикач для станів «ВКЛ» і «викл», який вам потрібно переключити в положення «ВКЛ».

  • При включенні пристрою світлодіодна стрічка на ручці загоряється зеленим світлом і ЖК-дисплей на корпусі включається.

  • Щоб запустити масажний пістолет, натисніть середню червону кнопку на РК-дисплеї.

  • Використовуйте кнопки + і - на РК-дисплеї, щоб вибрати бажану інтенсивність (швидкість) в межах від 1 до 30 рівнів швидкості.

  • У правій частині дисплея використовуйте числову шкалу до 100, щоб дізнатися рівень заряду батареї, де 100 означає повністю заряджений акумулятор.

  • Використовуйте масажний пістолет тільки на сухих ділянках тіла з необхідним тиском і інтенсивністю. Помасажуйте бажану область близько 60 секунд, а потім плавно переходите до наступної частини тіла.

  • Як тільки ви захочете зупинитися і закінчити масаж, знову натисніть середню червону кнопку на РК-дисплеї.

  • Внизу ручки ви знайдете перемикач для станів «ВКЛ» і «викл», переведіть його в положення «ВМК», і він повністю вимкне виріб.

  • Потім обережно витягніть масажну головку.

  • Після використання масажного пістолета протріть поверхню пристрою і використану масажну головку злегка вологим рушником і витріть насухо м'якою тканиною.

        

  Керівництво по використанню масажною головки:

  • Вилка для масажу голови: зазвичай використовується для розслаблення і масажу довгих і вузьких м'язів, наприклад, в області хребта - спинних м'язів. Також можливий обережний і повільний масаж області шиї, ахіллового сухожилля або гомілки.

  • Масажна голівка Bullet Massage Head: заокруглена голівка сприяє більш інтенсивному і глибокому масажу м'язів. Масажна голівка підходить для масажу та активації тригерних точок.

  • Кругла масажна голівка: це найбільш універсальна масажна насадка для широкого використання на великих групах м'язів і їх масажу середньої інтенсивності. Ви оціните це, наприклад, при масажі спини, плечей, рук, стегон, сідниць, квадрицепсов, підколінних сухожиль або литок.

  • Плоска масажна голівка: підходить для масажу всього тіла, особливо в областях з плоскими м'язами, а також навколо чутливих і кісткових областей. Підходить для масажу м'язів спини або передпліч.

  • Масажна голівка Golden Finger: ви можете використовувати її як більш м'яку альтернативу куленепробивної масажної голівці для активації і вивільнення тригерних точок, які можуть зменшити їх жорсткість, біль і напругу. Ця масажна голівка також використовується, зокрема, для масажу м'яких тканин і невеликих частин тіла, імітуючи рухи долонь або стоп.

  • Масажна голівка Adze: завдяки меншій площі впливу масажної головки вона досягає навіть важкодоступних місць і ефективно масажує, наприклад, область шийного відділу хребта, долонь або ступень. Він також підходить для масажу груп м'язів спини. В області шийного відділу хребта потрібна підвищена обережність, м'якість і використання меншої інтенсивності.

   

  Гарантія 

  Гарантія складає 2 роки з моменту покупки і закінчується в наступних випадках:

  • Пошкодження, викликані нещасним випадком, правил зберігання, неправильним використанням або транспортуванням.

  • Виріб піддалося несанкціонованого ремонту або несанкціонованого поводження.

  • Препарат не використовувався відповідно до інструкцій.

  • Збиток перевищує ціну товару.

  • Псування доставленого продукту в результаті неправильного зберігання, використання або очищення.

  • Ненадання датованого підтвердження покупки.

   

  Попередження

  Перед використанням продукту проконсультуйтеся з лікарем, особливо якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, ви страждаєте хронічним або хронічним захворюванням, вагітні або змінили суглоби. Продукт призначений тільки для дорослих. Не використовуйте масажний пістолет на суглобах, голові або інших кісткових частинах тіла. Після використання можуть з'явитися синяки. Як тільки ви відчуєте дискомфорт або біль в пацієнт області, негайно припиніть використання продукту. Тримайте волосся або інші частини тіла подалі від рухомих частин пристрою і охолоджуючих вентиляційних отворів на задній частині двигуна, щоб запобігти защемлення. Не вставляйте будь-які предмети в вентиляційні отвори системи охолодження на задній стороні двигуна. Пристрій не призначений для використання під водою, навіть в небезпечних умовах, коли існує ризик потрапляння води у внутрішню систему, наприклад, через охолоджуючі отвори двигуна. Завжди уникайте попадання води всередину вироби. Зберігайте і використовуйте продукт далеко від рідин та джерел тепла. Використовуйте тільки зарядний пристрій, що входить в комплект поставки продукту. Уважно перевіряйте пристрій перед кожним використанням. Ні в якому разі не заважайте роботі вироби. Не заводьте і не заряджайте пристрій без нагляду. Не звертайтесь з виробом небезпечними способами, які можуть пошкодити виріб або нанести травму користувачу. Не викручуйте гвинти і не намагайтесь розібрати виріб. Після досягнення безперервної роботи протягом однієї години вимкніть продукт і залиште його на півгодини, перш ніж використовувати його знову. Зберігати виріб в сухому, захищеному від спеки, вологості і прямих сонячних променів місці.

  Отзывы от клиентов

  Массажный пистолет VI Black - GymBeam

  Общая оценка продукта

  95%
  95%
  Средняя оценка из 17 отзывов
  100 %
  80 %
  60 %
  40 %
  20 %

  ОБЩИЙ РЕЙТИНГ

  ОТ ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫХ КЛИЕНТОВ

  98 %

  Самый Полезный Положительный Отзыв

  100.0000 %
  12 Наших клиентов считают этот отзыв полезным
  5 Наших клиентов считают этот отзыв бесполезным
  Давно мечтала приобрести массажер для домашнего применения, остановилась на массажном пистолете Gymbeam и осталась очень довольна. Первые впечатления о покупке самые позитивные: прибор выглядит стильно и надежно, хорошо лежит в руке, вес прибора 1,2кг держать его не тяжело, с легкостью можно самостоятельно делать массаж. Очень ... show full review

  Был ли этот отзыв полезен для вас?

  Самый Полезный Негативный Отзыв

  ВСЕ ОТЗЫВЫ Массажный пистолет VI Black - GymBeam

  1. 100%

   Алина

   Зарегистрированный клиент

   Очки клиентов: 269

   Добавлено:

   Был ли этот отзыв полезен для вас?

   РЕКОМЕНДУЮ
   Отлично
   Давно мечтала приобрести массажер для домашнего применения, остановилась на массажном пистолете Gymbeam и осталась очень довольна. Первые впечатления о покупке самые позитивные: прибор выглядит стильно и надежно, хорошо лежит в руке, вес прибора 1,2кг держать его не тяжело, с легкостью можно самостоятельно делать массаж. Очень удобно, что пистолет идет в кейсе, можно легко переносить и хранить. Брала его в первую очередь для проработки проблемных зон (бедра, ягодицы, живот) от целюлита, спустя месяц применения уже виден результат (использовала примерно 5 раз в неделю). Кожа стала более упругая и подтянутая. Классно использовать после силовых тренировок, помогает быстрее восстановиться и расслабить мыщцы. Мощность достаточно высокая, у пистолета есть несколько скоростей. Чаще всего применяю круглую насадку шариком, она самая приятная для тела и универсальная на все группы мышц. Заряд пистолет держит хорошо, заряжаю раз в пару дней.
  Write Your Own Review
  Продукт:Массажный пистолет VI Black - GymBeam
  Ваша оценка
  Виробництво
  Китай
  Дистриб'ютор
  GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
  Юридична категорія продукту
  Аксесуари
  EAN
  8586022212864
  Кількість штук на піддоні
  200 шт.
  Кількість штук в упаковці
  50 шт.
  Вага Брутто
  1.52 кг
  Довжина
  23.50 см
  Ширина
  11.00 см
  Висота
  29.00 см
  Головна категорія

  Попередження:

  Зберігати в сухому місці та захищати від нагрівання.

  Вопросы от клиентов

  Пістолет для масажу VI Black - GymBeam

  Добавить вопрос
  Написать ответ

  Что делать с мышечным растяжением или разрывом мышц и как отличить их друг от друга?

  Мышечная травма может случиться с любым спортсменом. Что делать, чтобы оказать эффективную первую помощь и как определить, растянута ли мышца или же она порвана?

  Как поддержать регенерацию мышц с помощью массажного пистолета и других приспособлений?

  Как ускорить регенерацию вашего организма? Отличным решением может стать домашний массаж действенными инструментами. Узнайте об их преимуществах в сегодняшней статье.

  Фил Хит - его план тренировок и диета

  Фил Хит - представитель бодибилдинга и многократный победитель конкурса Mr. Olympia. Познакомьтесь с его планом тренировок, диетой и достижениями. Он вас тоже вдохновил?

  Кто такой Рич Пиана, как он тренируется и что стоит за брендом 5%?

  Рич Пиана, популярная личность в бодибилдинге. Он прославился своим брендом 5%, харизмой и неоднозначными взглядами. К сожалению, он умер в 2017 году, и его внезапная смерть удивила мир.