FueNight - GymBeam

Оцінка:
85 % of 100
85 % (11)
Виробник: GymBeam

FueNight — це багатокомпонентний нічний протеїновий порошок преміум-класу, насичений білками поступового вивільнення. В основі цієї складної суміші лежить унікальна комбінація міцелярного казеїну, ізоляту молочного протеїну та концентрату сироваткового протеїну, які забезпечать ваше тіло білками з повільним вивільненням, які сприяють зростанню та збереженню м’язової маси. До того ж, продукт збагачений глютаміном, триптофаном, вітаміном B6, магнієм і цинком для забезпечення більш ефективної регенерації та кращої якості сну.

В наявності
1809,00 грн

FueNight - багатокомпонентний нічний протеїновий порошок преміум-класу, що містить білки поступового вивільнення, які сприяють зростанню та підтримці м’язової маси

FueNightнічний протеїновий порошок преміум-класу, який містить близько 23 г білків із повільним вивільненням, які стимулюють ріст м’язової маси, а також її підтримку. Він був розроблений для значного покращення регенерації під час сну або під час тривалого голодування. Ці властивості забезпечуються його відібраним складом компонентів, що робить його чудовим джерелом надзвичайно важливих незамінних амінокислот (EAA), включаючи BCAA. В основі цього протеїнового порошку застосовані міцелярний казеїн, ізолят молочного протеїну та концентрат сироваткового білка, які відрізняються один від одного головним чином швидкістю засвоюваності в організмі. Ця складна суміш насичена переважно білками з повільним вивільненням, але вміст сироваткового протеїну гарантує, що ви також отримаєте дозу білків із швидким вивільненням. Таким чином, FueNight забезпечить ваше тіло постійним надходженням будівельного матеріалу у вигляді амінокислот, які будуть поступово вивільнятися з білків і потрапляти у кров. Потім ваше тіло використовуватиме їх для регенерації м’язових тканин чи інших місць, якщо це буде необхідно.

 

Тому цей продукт чудово адаптований до потреб усіх спортсменів, які шукають способи забезпечити свої м’язи якомога кращим живленням. Особливо це стане в нагоді, коли тверда їжа буде недоступна вам протягом кількох годин, наприклад, під час сну.

 

Основним компонентом цього продукту є міцелярний казеїн. Його виробляють з молока, в якому казеїн природним чином міститься у формі міцел за допомогою процесу мікрофільтрації. Завдяки складній структурі білки казеїну перетравлюються довше, ніж сироваткові білки. Це означає, що отримані амінокислоти з часом поступово вивільняються з них у кров. Більше того, кисле середовище шлунка змушує його також набувати гелеподібної консистенції, що також сприяє уповільненню швидкості всмоктування. Це забезпечує ефективне кількагодинне постачання м’язів амінокислотами, які потім можна використовувати для зміцнення та росту нової м’язової тканини. У цьому процесі допоможе ізолят молочного білка, оскільки він також засвоюється повільніше. Нарешті, концентрат сироваткового протеїну забезпечує м’язи білками швидкого вивільнення для майже миттєвої регенерації.

 

Щоб гарантувати найкращу засвоюваність і максимальне використання поживних речовин, ми збагатили складову компонентів комплексом травних ферментів під назвою DigeZyme®, що допомагає перетравлювати білки, молочний цукор (лактозу) і жири.

 

Однак, якщо ви уважніше поглянете на компоненти, які містить продукт FueNight, ви зрозумієте, що у нього є ще більше переваг аніж вам могло здатись, наприклад, вміст амінокислоти L-глютамін. Це найбільш вагома ​​амінокислота в організмі, що бере участь у цілому ряді життєво важливих процесів. Більше того, вона навіть слугує джерелом енергії для клітин імунної системи та слизової оболонки кишечника. Тому її часто пов'язують з імунітетом і травленням. Наш організм здатний виробляти L-глютамін самостійно, але після інтенсивної фізичної роботи або в періоди підвищеного стресу потреба в глютаміні може зростати. Тому FueNight легко допоможе вам забезпечити оптимальне споживання цієї амінокислоти.

 

Опісля того, як ви поспите, ви будете вражені дією амінокислоти L-триптофан, що входить до числа незамінних амінокислот, які наш організм не може виробляти самостійно. Вона діє як попередник нейромедіатора серотоніну, який впливає не тільки на настрій, а й на сон. Тому ця амінокислота особливо пов'язана з тривалим і якісним сном.

 

Проте магній і вітамін B6, що входять до складу, також можуть викликати відчуття спокою, розслаблення та психічного благополуччя. Ці речовини працюють разом у ідеальній гармонії, оскільки обидві сприяють зменшенню втоми та виснаження. Ба більше, вони також підтримують нормальні психічні функції організму, а також оптимальне функціонування нервової системи. Також магній дуже важливий для нормального синтезу білка, який є основою для формування м'язової маси. І останнє, але не менш важливе, він також допомагає підтримувати правильну роботу м’язів. Вітамін В6, у свою чергу, допомагає регулювати гормональну активність, яка впливає на функціонування всіх процесів всередині організму. І не хвилюйтеся, ми не забули й про цинк. Останній з названих є надзвичайно важливим для підтримки оптимального рівня тестостерону в крові, який є основним анаболічним гормоном.

 

Як бачите, FueNight є унікальним заядки своєму справді преміальному складу компонентів, що робить його відмінним джерелом білка для споживання перед сном або в той час, коли ви не можете їсти тверду їжу протягом кількох годин. Однак ви також будете ним задоволені, якщо шукаєте закуску, що зможе надовго вас наситити. Все вищеперелічене робить продукт придатним навіть у періоди зниженого споживання калорій або при спробі схуднути. Він забезпечить вам оптимальне споживання білку, необхідного для регенерації та покращення спортивних результатів. Тому він більш ніж підходить бодібілдерам, важкоатлетам, пауерліфтерам, а також іншим, хто активно споживає залізо. Тим не менш, продукт також чудово підходить звичайним відвідувачам тренажерного залу, спортсменам на витривалість, а також іншим спортсменам, які мають підвищені потреби в споживанні білка. Це дозволяє їм забезпечити своє тіло достатньою кількістю будівельного матеріалу для відновлення пошкоджених м’язів навіть під час глибокого сну.

 

FueNight випускається у формі добре розчинного порошку, який можна змішати з водою для створення смачного коктейлю. Але він також має чудовий смак при додаванні до молока, каш, смузі та інших страв, які збагатить чудовим смаком і корисними білками. Сміливо додавайте його у тісто, щоб приготувати десерт з високим вмістом білка, який зможе наситити вас трохи довше. Як бачите, це надзвичайно універсальний протеїновий порошок, який відмінно впишеться у ваш здоровий спосіб життя.

 

 

FueNight та переваги у його споживанні

 • багатокомпонентний нічний протеїн преміум-класу
 • містить переважно білки з повільним вивільненням
 • складається з міцелярного казеїну, ізоляту молочного білка та концентрату сироваткового білка
 • містить до 77% білка
 • сприяє зростанню і збереженню м'язової маси
 • забезпечує стабільне надходження білка протягом кількох годин
 • гарантує ідеальні умови для нарощування м'язової маси
 • збагачений комплексом травних ферментів DigeZyme®
 • містить амінокислоти L-глутамін і L-триптофан
 • чудове джерело вітаміну B6, магнію та цинку
 • сприяє зниженню втоми
 • підтримує оптимальне функціонування нервової системи та загальне психічне благополуччя
 • допомагає регулювати гормональну активність
 • позитивно впливає на оптимальний рівень тестостерону в крові
 • підтримує роботу м'язів
 • випускається у формі добре розчинного порошку
 • чудовий спосіб збагатити каші та інші страви якісним білком
 • підходить різним спортсменам з різними спортивними цілями
 • допомагає захистити м’язову масу від спалювання енергії під час схуднення
 • можна приймати ввечері, перед сном або в періоди тривалого голодування

 

Склад

Шоколадний смак: протеїнова суміш (міцелярний казеїн, ізолят молочного білка, концентрат сироваткового білка), какао-порошок, сухе знежирене молоко, L-глутамін, ароматизатор, оксид магнію, L-триптофан, підсолоджувач (сукралоза), DigeZyme® (амілаза, протеаза, целюлаза, лактаза, ліпаза), глюконат цинку, вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид).

Смак ванілі: протеїнова суміш (міцелярний казеїн, ізолят молочного білка, концентрат сироваткового білка), сухе знежирене молоко, L-глутамін, ароматизатор, оксид магнію, L-триптофан, підсолоджувач (сукралоза), DigeZyme® (амілаза, протеаза, целюлаза, лактаза) , ліпаза), глюконат цинку, вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид).

Полуничний смак: протеїнова суміш (міцелярний казеїн, ізолят молочного білка, концентрат сироваткового білка), ароматизатор, L-глутамін, сухе знежирене молоко, барвник (буряк), оксид магнію, L-триптофан, підсолоджувач (сукралоза), DigeZyme® (амілаза, протеаза, целюлаза, лактаза, ліпаза), глюконат цинку, вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид).

 

Рекомендації до застосування

Змішайте 1 мірну чашку (30 г) з 250-300 мл води та насолоджуйтесь. Приймати 1-3 рази на день для поповнення балансу білку перед сном або будь-коли протягом дня.

 

Таблиця харчової цінності

Харчова цінність (шоколадний смак)  100 г 30 г (1 порція) *РДН на 30 г
Енергетична цінність 1588 кДж/ 375 ккал 476 кДж/ 112 ккал 5.6 %
Жири 3.8 г 1.1 г 1.6 %
    - насичені жирні кислоти 2.2 г 0.7 г 3.5 %
Вуглеводи 7.9 г 2.4 г 0.9 %
    - цукри 6.9 г 2.1 г 2.3 %
Білки 75 г 22 г 44 %
Солі 0.37 г 0.11 г 1.8 %
L-глютамін 4000 мг 1200 мг -
L-триптофан 430 мг 130 мг -
Магній 844 мг 253 мг 67.5 %
Цинк 50 мг 15 мг 150 %
DigeZyme® 267 мг 80 мг -
Вітамін B6 8 мг 2.4 мг 171 %

*Рекомендована добова норма споживання для середньостатистичної дорослої людини (8400 кДж/2000 ккал)

 

Харчова цінність (смак ванілі)   100 г 30 г (1 порція) *РДН на 30 г
Енергетична цінність 1654 кДж/ 390 ккал 496 кДж/ 117 ккал 5.9 %
Жири 2.9 г 0.9 г 1.3 %
    - насичені жирні кислоти 1.9 г 0.6 г 3 %
Вуглеводи 7.9 г 2.4 г 0.9 %
    - цукри 6.9 г 2.1 г 2.3 %
Білки 77 г 23 г 46 %
Солі 0.37 г 0.11 г 1.8 %
L-глютамін 4000 мг 1200 мг -
L-триптофан 430 мг 130 мг -
Магній 844 мг 253 мг 67.5 %
Цинк 50 мг 15 мг 150 %
DigeZyme® 267 мг 80 мг -
Вітамін B6 8 мг 2.4 мг 171 %

*Рекомендована добова норма споживання для середньостатистичної дорослої людини (8400 кДж/2000 ккал)

 

Харчова цінність (полуничний смак)   100 г 30 г (1 порція) *РДН на 30 г
Енергетична цінність 1587 кДж/ 374 ккал 476 кДж/ 112 ккал 5.6 %
Жири 2.9 г 0.9 г 1.3 %
    - насичені жирні кислоти 1.9 г 0.6 г 3 %
Вуглеводи 7.9 г 2.4 г 0.9 %
    - цукри 6.9 г 2.1 г 0.8 %
Білки 76 г 23 г 46 %
Солі 0.34 г 0.10 г 1.7 %
L-глютамін 4000 мг 1200 мг -
L-триптофан 430 мг 130 мг -
Магній 844 мг 253 мг 67.5 %
Цинк 50 мг 15 мг 150 %
DigeZyme® 267 мг 80 мг -
Вітамін B6 8 мг 2.4 мг 171 %

*Рекомендована добова норма споживання для середньостатистичної дорослої людини (8400 кДж/2000 ккал)

 

Застереження

Не перевищуйте рекомендовану добову порцію. Продукт не є заміною різноманітного та збалансованого харчування. Продукт не призначений дітям, вагітним і годуючим жінкам. Зберігати в недоступному для дітей місці. Зберігати в сухому місці при температурі до 25 °C. Берегти від низьких температур і попадання прямих сонячних променів.

Мінімальний термін зберігання: Вказано на упаковці.

Інформація про алергени: Виділено жирним шрифтом у розділі компонентів.

Детальна інформація
EAN 8586022215940
Виготовлено в EU
Головна категорія Нічні протеїни
Біо Ні
Без глютену Так
Без лактози Ні
Вегетаріанський Так
Веганський Ні
Суміш Суміш
Форма Порошок
Юридична категорія продукту Харчова добавка
Ароматическая группа шоколад
HS код 21069098: --- Ostatné
Висота (см) 30.00 см
Ширина (см) 20.00 см
Довжина (см) 20.00 см
Вага брутто 2.29 кг
Без пластмасової упаковки Ні
Без штучних підсолоджувачів Ні
Без ГМО Так
Вага Нетто 2.00 кг
Дистриб'ютор GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Інші категорії Протеїни
Багатокомпонентні протеїни
Спортивні добавки
Ріст м'язової маси

Попередження:

Зберігати в сухому місці та захищати від нагрівання.

Відгуки клієнта FueNight - GymBeam
Write Your Own Review

Смак

Продукт:FueNight - GymBeam
Ваша оценка

Загальна оцінка продукту

85 %
85 %
Середня оцінка з 11 відгуків
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

ЗАГАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ підтверджених покупок

91 %

Найкорисніший Позитивний Відгук

80 %
З позитивних сторін - протеїн працює на збереження та підтримку мʼязової ваги. З мінусів: смак ванілі дуже сильно та швидко приїдається, якщо залишити залишки протеїну в шейкері, через кілька годин є виражений запах пропавшого молока, що в той самий час вказує на наявність там ферментів ( що є позитивною ознакою), тест на денатурацію пройшов. Проблеми з ШКТ були перші пару прийомів, далі - повна адаптація.

Чи був цей відгук корисним для вас?

Маса в грамах Смак Оцінка Ціна Спеціальна ціна В наявності
2000 г шоколад
(3) 
80%
1749,00 грн 1809,00 грн
В наявності більше 5 шт.
2000 г полуниця
(4) 
95%
1749,00 грн 1809,00 грн
В наявності більше 5 шт.
2000 г ваніль
(6) 
80%
1749,00 грн 1809,00 грн
В наявності більше 5 шт.
Запитання від клієнтів
Додати запитання
Написать ответ