Масажний ролик Fitness Roller Green - GymBeam

Рейтинг:
93 % of 100
93% (18)
Виробник: GymBeam

Масажний ролик Green Fitness Roller - це масажний засіб для поліпшення загальної мобільності, збільшення м'язової маси, поліпшення балансу і розслаблення напружених м'язів. Він виготовлений з високоякісної пористої піни, яка стійка до механічних пошкоджень. Ролик має масажну 3D поверхню і міцний, довговічний матеріал. Це допомагає знизити ризик отримання травм, поліпшити регенерацію і прискорити відновлення після травм.

В наличии
459,00грн
0,00грн

Fitness Roller Green - масажний ролик для вправ і звільнення напруги в м'язах, що підвищує гнучкість, знижує ризик травмування і покращує регенерацію

Масажний ролик Fitness Roller Green - це масажний засіб для поліпшення загальної мобільності, збільшення розміру м'язів і поліпшення балансу. Спеціальний дизайн цього продукту дозволяє робити цілеспрямований масаж і загальну м'язову тренування. Масажний вал призначений для автоматизованих методів релаксації - розслаблення і відпочинок розтягнутих м'язів під час і після тренування, зменшує біль в м'язах і суглобах, збільшує циркуляцію крові і відновлює еластичність м'язів.

 

Масажний ролик Fitness Roller Green - GymBeam

 

Регулярне використання знижує ризик отримання травми, допомагає оговтатися від травм і готує м'язи для підняття тяжкості і максимальної продуктивності. Масажний ролик Fitness Roller Black розроблений для того, щоб витримувати постійне, багаторазове використання, не пошкодивши його. Він виготовлений з високоякісної піни EVA і твердого середини з ABS пластику (полімерного акрилонітрилу, бутадієну і стиролу), стійкого до механічних пошкоджень. Тверда середина забезпечує довговічне використання. Валик має типову тривимірну поверхню, яка імітує руку масажиста, довгі порожнисті форми імітують дотик пальців. Ці матеріали створюють продукт, що ідеально підходить для повсякденних фізичних вправ і масажу.

 

Переваги масажного ролик Fitness Roller Green 

  • Підвищена гнучкість і підвищена мобільність
  • поліпшення кровообігу
  • зняття стресу
  • Зменшення болю, пов'язаного з фізичним навантаженням
  • Запобігання та зниження ризику травм
  • Допомагає оговтатися від травми
  • прискорення регенерації

 

Розміри

РозміриДовжинаШирина
Величина (см) 33 14
Детальна інформація
Главная категория Масажні ролики
Дистриб'ютор GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Юридична категорія продукту Аксесуари
Відгуки клієнта Масажний ролик Fitness Roller Green - GymBeam
Write Your Own Review
Продукт:Масажний ролик Fitness Roller Green - GymBeam
Ваша оценка
Variants Ціна Спеціальна ціна В наличии
single_variant 534,00грн 459,00грн
В наявності більше 5 шт.
Вопросы от клиентов
Добавить вопрос
Написать ответ