Man Power Package - GymBeam

0%
0% (0)
Виробник: GymBeam

Пакет Man Power включає: True Whey 1 кг шоколаду, ProAmino Mango Maracuja, спортивну сумку Pro Black, спортивну пляшку сірого кольору та ваучер на 20 євро.

ДОЛГОСРОЧНО НЕДОСТУПЕН

Пакет Man Power - протеїновий пакет, амінокислоти, спортивні сумки, пляшки та ваучери

Пакет Man Power включає: True Whey 1 кг шоколаду, ProAmino Mango Maracuja, спортивну сумку Pro Black, спортивну пляшку сірого кольору та ваучер на 20 євро.

TrueWhey Protein — це сироватковий білок, виготовлений із 100% сироватки за допомогою мікрофільтрації з поперечним потоком (CFM) — одного з найкращих методів обробки. Має високий вміст білків, BCAA, низьке піноутворення, відмінну розчинність, засвоюваність і смак . Продукт, який має відмінний амінокислотний профіль і містить до 8% лейцину , є найефективнішою амінокислотою BCAA з сильним анаболічним ефектом. Він дає мінімальне навантаження на живіт і також підходить для новачків.

ProAMINO - це інноваційний комплекс амінокислот, 6 вітамінів і формула зеленої енергії з екстракту зеленого чаю, зеленої кави і кофеїну . Цей комплекс містить до 10,6 грамів амінокислот , з яких 4 грами є ферментованими BCAA , які забезпечують ефективний ріст м’язів, одночасно захищаючи м’язові волокна. Він також забезпечує вас енергією та допомагає спалювати жир.

Man Power Package - GymBeam

Спортивна сумка Pro Black чорного кольору - це чудова сумка для фітнесу розміром 61x31x32 см і тому має багато місця для зберігання . У цій сумці можна зберігати все, що вам потрібно для фітнесу, від рушника, одягу для занять спортом до харчових добавок. Крім того, він також включає 2 бічні кишені для зберігання вологого одягу. Має посилений плечовий ремінь з регульованою довжиною.

Sports Bottle Grey об'ємом 1000 мл забезпечить і подбає про ваш питний режим. Він стійкий до пошкоджень , легкий і не залишає запахів у напоях. Він виготовлений з якісного матеріалу без BPA і підходить як для гарячих, так і для холодних напоїв . Він має ширше горло, що забезпечує не тільки комфортне пиття, але й полегшує догляд. Кришка прикріплена до пляшки , тому не бійтеся її втратити.

УВАГА

Харчова добавка. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Він не призначений для заміни різноманітного харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Детальна інформація
EAN 9000004011065
HS код 01012990: --- Ostatné
Дистриб'ютор GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Юридична категорія продукту Харчова добавка
Головна категорія Подарунки для всієї родини
Інші категорії Фітнес подарунки
Подарунки для нього

Попередження:

Зберігати в сухому місці та захищати від нагрівання.

Відгуки клієнта Man Power Package - GymBeam
Write Your Own Review
Продукт:Man Power Package - GymBeam
Ваша оценка
Пакування Ціна Спеціальна ціна В наявності
Запитання від клієнтів
Додати запитання
Написать ответ