Kreatín Tri-Creatine Malate - GymBeam

Оцінка:
81 % of 100
81 % (17)
Виробник: GymBeam

Tri-Creatine Malate - це нова унікальна форма креатину, яка збільшує силу, витривалість, об'єм м'язів, підтримує їх ріст і прискорює регенерацію. Креатин доповнюється молекулою яблучної кислоти, що забезпечує покращену засвоюваність і ефективність креатину. Ця форма креатину добре розчиняється у воді, не викликає розладу шлунка і навіть більш ефективна в циклі АТФ.

ДОЛГОСРОЧНО НЕДОСТУПЕН

100% Tri-Creatine Malate - це унікальна форма креатину, яка ефективно збільшує силу, об'єм м'язів і прискорює регенерацію.

Tri-Creatine Malate — це нова унікальна форма креатину, ефективна для збільшення вибухової сили, м’язової маси та скорочення часу відновлення між тренуваннями за рахунок відновлення енергії АТФ, яку організм використовує для м’язових скорочень. [ 1 ] Трикреатин малат утворюється шляхом зв’язування трьох молекул креатину з однією молекулою яблучної кислоти. Це зв’язування розпадається в шлунковій кислоті та вивільняє чистий креатин і яблучну кислоту, які негайно всмоктуються через кишечник. Яблучна кислота підтримує виробництво енергії, що важливо для роботи м'язів, і підтримує ефективне виробництво АТФ. Крім того, це покращує час поглинання та ефективність дози. Це призводить до збільшення сили, витривалості та м’язової маси. [ 3 ] [ 4 ]

tri creatine malate creatine malate gymbeam

Tri Creatine Malate — ідеальний варіант для бодібілдерів, спортсменів, які займаються силовими навантаженнями та витривалістю. Креатин природним чином міститься в м'язах, і його фундаментальне значення полягає в енергетичних процесах і хімічних реакціях, які призводять до клітинного скорочення м'язів. [ 5 ] Незважаючи на те, що людський організм має здатність синтезувати креатин в процесі реакції гліцину та аргініну, цієї кількості може бути недостатньо для спортивних цілей.

Порівняно з креатин моногідратом, Tri-Creatine Malate краще розчиняється у воді, запобігає проблемам зі шлунком і є більш ефективним під час циклу АТФ. Креатинова сіль не утримує воду, як моногідрат креатину, оскільки не містить молекул води. Таким чином, уся гідратація та об’ємне зростання відбувається в м’язових клітинах , а не в шлунку, і таким чином усувається неприємне здуття живота . [ 2 ] Ті, хто вже пробував трикреатин малат, підтверджують підвищення витривалості та швидке відновлення після інтенсивних тренувань.

tri creatine malate creatine malate gymbeam

Три-креатин малат і його переваги

  • 100% трикреатин малат
  • підвищує силу і витривалість
  • підтримує ріст м'язів
  • прискорює час відновлення
  • збільшує вироблення АТФ
  • швидко вбирається
  • не затримує воду
  • не викликає здуття
  • має відмінну розчинність

Інгредієнти

100% трикреатин малат

Дозування

Приймайте дозу 3 г, змішану з 200 мл води або соку, і пийте один раз на день.

Харчова цінність

Харчова цінність в 100 гр
Три-креатин малат 100 г

УВАГА

Продукт не є заміною різноманітного та збалансованого харчування. Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 ° C. Берегти від морозу та прямих сонячних променів. Не підходить дітям, вагітним і годуючим жінкам. Берегти від дітей. Виробник не несе відповідальності за збитки, спричинені неправильним використанням або зберіганням. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Містить молочні продукти.

Попередження про алергію: може містити сліди молока, сої, яєць і горіхів

Детальна інформація
EAN 8588006485868
Веганський Так
Головна категорія Інші форми креатину
Без пластмасової упаковки Ні
Без штучних підсолоджувачів Так
Без ГМО Так
Біо Ні
Без глютену Так
Без лактози Так
Вегетаріанський Так
Суміш Беспрімесний
HS код 01019000: - Ostatné
Форма Порошок
Юридична категорія продукту Харчова добавка
ЕТИКЕТКИ ПРОДУКТІВ Vegan
Висота (см) 26.00 см
Ширина (см) 5.00 см
Довжина (см) 18.50 см
Вага брутто 0.53 кг
Дистриб'ютор GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Інші категорії Креатин

Попередження:

Зберігати в сухому місці та захищати від нагрівання.

Відгуки клієнта Kreatín Tri-Creatine Malate - GymBeam
Write Your Own Review
Продукт:Kreatín Tri-Creatine Malate - GymBeam
Ваша оценка
Пакування Смак Ціна Спеціальна ціна В наявності
Запитання від клієнтів
Додати запитання
Написать ответ