DAA - GymBeam

Рейтинг:
92 % of 100
92% (29)
Виробник: GymBeam

DAA або d-аспарагінова кислота є амінокислотою, яка активує природне виробництво і секрецію тестостерону та гормону росту, тим самим підтримуючи зростання м'язової маси, збільшуючи силу, енергію і продуктивність. Це значно скорочує час регенерації і позитивно впливає на фертильність, кількість і якість сперми і збільшує лібідо. 100% DAA в порошкоподібної формі добре розчинна в рідини.

В наличии
279,00грн
0,00грн

DAA - бустер, який природним чином збільшує секрецію тестостерону та гормону росту з метою стимулювати силу і ріст м'язової маси

DAA або Д-аспарагінова кислота є незамінною амінокислотою, яка використовується для активації природного утворення гормонів - тестостерону та гормону росту [1], щоб сприяти зростанню м'язової маси , зменшити жирові відкладення і збільшити силу і енергію. Це законна альтернатива допінгових речовин, які доставляють екзогенну форму тестостерону або вдруге впливають на його збільшення. DAA має дуже схожий механізм дії, як лютеїнізуючий гормон, який стимулює організм безпосередньо до секреції тестостерону, завдяки чому спортсмен швидше досягне збільшення м'язової маси, час регенерації значно скоротитися, отже це призведе до збільшення продуктивності.

 

DAA користується великою популярністю в колі бодібілдерів і спортсменів, які не використовують анаболічні стероїди. Д-аспарагінова кислота підходить для прискорення росту м'язів, особливо при тяжком тренуванні і збільшенні навантажень, незалежно від виду спорту.

 DAA Gymbeam

 

Тестостерон має велике значення для зростання м'язової маси, тому спортсмени намагаються підвищувати його рівень за допомогою DAA, яка в природному вигляді найбільше зустрічається в гіпофізі, гіпоталамусі і яєчках. Секреція тестостерону, залежить від ряду причин, які контролюються віссю гіпоталамус - гіпофіз - яєчка (гіпоталамусом секретируются гормони, що впливають на секрецію лютеїнізуючого гормону в гіпофізі, який потрапляє в кров, і після проходу «дороги» від мозку до яєчок, при зв'язуванні з конкретними рецепторами , стимулюють яєчка до секреції тестостерону), причому здатність збільшувати секрецію лютеїнізуючого гормону автоматично пов'язана з підвищеною секрецією тестостерону. І чим більше тестостерону, тим більше стимул для зростання м'язової маси. [2]  

 

DAA є тією добавкою, яка значно стимулює секрецію лютеїнізуючого гормону (і тому на 33-40% збільшує рівень тестостерону) [1], так що вона швидко знайшла своє місце в раціоні кожного серйозного спортсмена.

 

DAA GYMBEAM

 

Переваги DAA

  • ефективний і безпечний бустер тестостерону
  • підвищує рівень тестостерону в організмі
  • прискорює регенерацію
  • збільшує обсяг м'язової маси
  • підтримує продуктивність і збільшує витривалість
  • сприяє секреції гормону росту
  • збільшує лібідо і сексуальну активність
  • позитивно впливає на кількість і якість сперми

 

Склад

100% Д-аспарагінова кислота

 

Дозування

Розмішати одну порцію (3 г) DAA в 200 мл води або соку, приймати один раз в день.

 

Таблиця харчової цінності

Харчова цінністьв 100 г

D-аспарагінова кислота

100 г

Детальна інформація
Главная категория Заміна стероїдів
Виробництво EU
Этикетки продуктов Vegan
Дистриб'ютор GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Юридична категорія продукту Харчова добавка
Форма Порошок
Суміш Беспрімесний
Веганські Так
Вегетаріанський Так
Без лактози Так
Без глютену Так
Біо Ні
Без ГМО Так
Без штучних підсолоджувачів Так
Без пластмасової упаковки Ні
Відгуки клієнта DAA - GymBeam
Write Your Own Review
Продукт:DAA - GymBeam
Ваша оценка
Упаковка (г) Рейтинг Ціна Спеціальна ціна В наличии
250 g
(2) 
90%
350,00грн 279,00грн
В наявності більше 5 шт.
Вопросы от клиентов
Добавить вопрос
Написать ответ