Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Цитрулін Малат - GymBeam

Производитель: GymBeam
Рейтинг:
90 %

Цитрулін Малат (Citrulline Malate) являє собою комбінацію амінокислот L-цитруллина і малата (яблучна кислота), яка допомагає підвищити продуктивність, зменшити втому, прискорити відновлення. Цитрин швидко наповнить м'яза кров'ю, підвищить рівень витривалості і видалить з організму токсини, такі як молочна кислота або аміак, а малат підвищує рівень АТФ. Продукт являє собою 100% цитрулін малат.

 
Специальная цена   349,00 грн Обычная цена   0,00 грн Цена доставки от 49.00 грн
(БЕСПЛАТНАЯ доставка для заказов от 1 200.00 грн)

Цитрулін Малат - покращує кровообіг, підвищує силу, рівень енергії і витривалість

Цитрулін Малат (Citrulline Malate) являє собою комбінацію амінокислот L-цитрулін і малат (яблучна кислота). L-цитрулін є важливим джерелом клітинного L-аргініну і швидкого джерела оксиду азоту. Природно, він збільшує рівень аргініну і орнитина і, отже, синтез NO. Завдяки цьому м'язи швидко відновлюється, підвищується рівень сили і витривалості. Він продовжує активність аргініну на 1-24 години. У м'язах він являє собою джерело енергії, тим самим збільшуючи час його навантаження (кількість повторень), а потім збільшуючи вироблення енергії в аеробного навантаження у вигляді АТФ і фосфокреатина.

  Цитрулін Малат - GymBeam

 

Збільшує виробництво енергії (ATP) більш ніж на 30% за рахунок ефективного використання кисню як при навантаженні, так і під час відпочинку. Він підтримує перетворення жирів в енергію. Захищає кров від попереднього ацидозу, що дозволяє вам справлятися з інтенсивним навантаженням. Також Цитруллин Малат бере участь в детоксикація печінки, видалення аміаку і молочної кислоти з м'язів і стимуляції імунної системи. У тому числі він збільшує сексуальну активність і продуктивність. Добавка покращує витривалість, стійкість до втоми і подальшу регенерацію.

 

Цитрулін Малат не містить зайвих добавок і консервантів.

 

Склад продукту

Малат (яблучна кислота) є ключовим з'єднанням глюконеогенезу, оскільки він може вільно проходити через мітохондріальну мембрану в мітохондрії - виробник енергії для клітин. Глюконіогенез є основним процесом утилізації лактату і сприяє підтримці вуглеводного резерву. Лактат можна реціркуліровать в м'язи прямим шляхом, а також через кишечник по циклу Кребса. Коли піруват не повертається до циклу (наприклад, коли відсутній кисень), лактат легше доступний і настає втома. Солодова добавка спочатку починає аеробний метаболізм в циклі Кребса і прискорює рециркуляцию лактату - енергійно повертає його в гру. Прийом малата допоможе зменшити втому. 

 

Цитрулін - незамінна амінокислота, яка виконує важливі функції в організмі. Він є попередником аргініну, стимулює виділення енергії з АТФ і зміцнює імунну систему. Завдяки своїй здатності перетворюватися в аргінін, він стимулює виділення оксиду азоту, який розширює кровоносні судини, так що в м'язи надходять більше поживних речовин і кисню. Накачуючи кисень і поживні речовини в ваші м'язи, цитрулін збільшує енергію під час виконання фізичних вправ.

  Цитрулін Малат - GymBeam

 

Переваги Цитруллин малату

  • комбінує амінокислоти цитруллина і малата
  • збільшує вироблення енергії при аеробному навантаженні
  • підвищує витривалість і продуктивність
  • знімає втому і підвищує енергію
  • покращує регенерацію та відновлення
  • допомагає видаляти токсини
  • ідеально підходить для занять спортом високої інтенсивності
 

Для кого підходить Цитруллин Малат?

Він підходить для всіх спортсменів з аеробним навантаженням (бігуни, велосипедисти, плавці, футболісти). У зв'язку з тим, що цитрулін малат збільшує рівень аргініну і орнитина, наступний синтез NO, покращуючи циркуляцію крові, також корисний для силових видів спорту.

 

Цитрулін Малат - що говорять дослідження?

Дослідження 2002 року показали, що цитрулін малат значно підвищує аеробні показники - до 34%, регенерація АТФ становить до 20%, що призводить до значно кращої стійкості до втоми. Використання цитруллина малата спортсменами збільшує виведення аміаку. Це пов'язано з тим, що цитрулін малат бере участь в циклі сечовини і грає важливу роль в детоксикації аміаку. На додаток цитрулін-малат призводить до збільшення рівня бікарбонату в крові. Дослідження показали, що цитрулін малат володіє захисним ефектом проти підвищення кислотності крові. Цей ефект допоможе впоратися з дуже інтенсивними навантаженнями. Він також використовується в медицині для поліпшення фізичної активності пацієнтів після захворювань.

 

Цитрулін Малат - GymBeam

 

Склад

100% Л-Цитрулін Малат.

 

Дозування

Розмішайте 2-3 г продукту в 250-350 мл води. Вживати 2 рази в день.

 

Таблиця Харчової цінності

Харчова цінністьв 100 г
Л-Цитрулін Малат (2:1)100 г

 

Попередження

Харчова добавка. Продукт не замінює різноманітне і збалансоване харчування. Зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 ° C. Захищати від морозу і прямого попадання сонячного світла. Не підходить для дітей, вагітних і жінок, що годують. Зберігати в недоступному для дітей місці. Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, викликаний неправильним використанням або зберіганням. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.

Отзывы от клиентов

Цитрулін Малат - GymBeam

Общая оценка продукта

90%
90%
Средняя оценка из 50 отзывов
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

ОБЩИЙ РЕЙТИНГ

ОТ ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫХ КЛИЕНТОВ

93.1 %

Самый Полезный Положительный Отзыв

Самый Полезный Негативный Отзыв

ВСЕ ОТЗЫВЫ Цитрулін Малат - GymBeam

Write Your Own Review
Продукт:Цитрулін Малат - GymBeam
Дистриб'ютор
28
EAN
8588006485479
Висота
19.00 см
Ширина
3.00 см
Довжина
25.50 см
Вага Брутто
0.26 кг
Ароматическая группа
натуральный
Кількість штук в упаковці
80 шт.
Кількість штук на піддоні
1920 шт.
Вага Нетто
0.25 кг
Без пластмасової упаковки
Ні
Юридична категорія продукту
Харчова добавка
Без штучних підсолоджувачів
Так
Без ГМО
Так
Біо
Ні
Без глютену
Так
Без лактози
Так
Вегетаріанський
Так
Веганські
Так
Суміш
Беспрімесний
Форма
Порошок
Головна категорія

Попередження:

Зберігайте в сухому місці і захищайте від тепла.

Вопросы от клиентов

Цитрулін Малат - GymBeam

Добавить вопрос
Написать ответ