Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

Производитель: GymBeam
Рейтинг:
88 %

BCAA Instant - це розчинні амінокислоти BCAA в співвідношенні 4: 1: 1, які захищають і регенерують м'язову масу, а також надають антикатаболічну дію. Вони виготовлені з використанням методу ферментації без впливу хімічних речовин. BCAA Instant добре розчиняється в воді, не піниться і має фантастичні присмаки! Підходить для вегетаріанців і веганів.

 
Специальная цена   299,00 грн Обычная цена   0,00 грн Цена доставки от 49.00 грн
(БЕСПЛАТНАЯ доставка для заказов от 1 200.00 грн)

BCAA Instant - ферментовані амінокислоти BCAA 4: 1: 1, з фантастичними смаками

Bcaa Instant - це амінокислоти з розгалуженим ланцюгом BCAA, L-лейцин, L-ізолейцин і валін, отримані ферментацією в оптимальному співвідношенні 4: 1: 1. Ці незамінні амінокислоти організм не в змозі синтезувати самостійно, тому він може отримати їх з раціону харчування або за допомогою харчової добавки. Вони підтримують захист і виробництво м'язової маси, зберігають м'язовий глікоген, до декількох разів збільшують седацию чистої м'язової маси і зменшують виробництво молочної кислоти в м'язах. Це призводить до зростання сили і гарантує максимально ефективний захист м'язів під час і після фізичного навантаження. Навіть після інтенсивного тренування амінокислоти Bcaa Instant покращують регенерацію м'язів і збільшують позитивний баланс азоту в організмі. Крім того, вони збільшують секрецію гормону росту.

 

BCAA INSTANT ферментовані BCAA 4: 1: 1

 

BCAA Instant - це ферментовані BCAA, виготовлені з використанням методу, без застосування хімікатів і високотемпературної обробки. Їх виробляють з рослинної сировини, що робить їх придатними для вживання вегетаріанцями і веганами. В результаті ферментації отримують високоякісні амінокислоти BCAA що не містять алергенів. У співвідношенні 4: 1: 1 (L-лейцин, L-ізолейцин і L-валін), вони містять четверту частину лейцину, амінокислоти BCAA, яка має найсильніші анаболічні ефекти. Ці ферментовані BCAA добре розчинні у воді, і володіють фантастичними привкусами

 

BCAA амінокислоти є незамінними, особливо коли організм виявляється в стресовій ситуації, наприклад такий, як низкоуглеводная дієта в поєднанні з інтенсивними тренуваннями. Під час редукційної дієти рекомендується комбінувати BCAA з сжигателем жирів, наприклад з карнітином. У той час, як Карнітин спалює жири, BCAA зберігає м'язову масу. 

 

 

Переваги BCAA Instant

 

 • легко і швидко розчиняється в воді
 • не піниться при розмішуванні
 • ферментація передовим методом
 • оптимальне співвідношення 4: 1: 1
 • високий вміст L-лейцину
 • складається з натуральних BCAA амінокислот
 • різноманітність смаків і ароматів
 

BCAA INSTANT ферментовані BCAA 4: 1: 1

 

Що таке ферментовані BCAA?

Не всі BCAA (амінокислоти з розгалуженим ланцюгом) рівні. Не тільки з точки зору співвідношення інгредієнтів (лейцину, ізолейцину і валіну), але і їх якості. Існує кілька способів отримання амінокислот. Найбільш поширеним методом є їх вилучення з продуктів тваринного походження. Цей процес, що складається з декількох годин гідролізу з використанням високих температур для освіти гідролізатів амінокислот, які потім фільтруються, сушаться і очищаються, щоб бути придатними для споживання людиною. Це найпопулярніший спосіб отримання амінокислот, але він може створити продукт, що містить алергени.

 

Другий спосіб отримання амінокислот, який не так поширений і більш дорогий, полягає в ферментації культур у фармацевтичній лабораторії. У цьому процесі в якості вихідних матеріалів не використовуються продукти тваринного походження, не застосовуються хімічні речовини і високотемпературна обробка. Результатом є більш висока якість BCAA амінокислот що не містить алергенів

 

Для чого використовують BCAA Instant?

Розгалужені амінокислоти, L-лейцин, L-ізолейцин і L-валін складають важливу частину всіх амінокислот, які є частиною м'язової тканини. Оскільки інтенсивні тренування, як і будь-яке фізичне навантаження вичерпують енергетичні запаси, які генерує глікоген, відтворення енергії відбувається за допомогою амінокислот з розгалуженим ланцюгом. Саме тому амінокислоти BCAA Instant необхідні не тільки для спортсменів, а й для всіх людей зайнятих фізичною працею.

 

BCAA INSTANT ферментовані BCAA 4: 1: 1

 

Ефекти BCAA Instant

 

 • збільшення якості та кількості м'язової маси,
 • відновлення сил і прискорення процесів регенерації,
 • запобігання катаболічних процесів,
 • підтримання рівня глікогену,
 • регуляція рівня цукру в крові,
 • розвиток м'язової маси,
 • захист м'язової маси від пошкоджень під час складних фізичних вправ,
 • захист обсягу м'язів при вживанні спалювачів жирів,
 • забезпечення безлічі вільних розгалужених амінокислот для інтенсивної підготовки,
 • підвищення сили
 • зменшення надмірної ваги.

 

Для кого призначена ця добавка?

Амінокислоти BCAA Instant призначені як для спортсменів так і для всіх людей, які отримують недостатню кількість білка, також тих, хто зайнятий фізичною працею і хоче забезпечити відновлення організму і м'язової маси, або для тих, хто вирішив зменшити вагу тіла за допомогою скорочення споживання їжі і збільшення фізичної активності.

 

Склад BCAA без смакової добавки

L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін в пропорції 4: 1: 1.

 

Склад BCAA з смаковою добавкою

L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін в пропорції 4: 1: 1, ароматизатори, лимонна кислота, підсолоджувач (сукралоза).

 

Дозування

Залийте 400 мл води в шейкер, потім додайте 6 г BCAA і ретельно перемішайте. Для оптимального ефекту приймайте 2-4 рази на день, перед тренуванням, під час тренування, після тренування або перед сном.

 

Таблиця харчової та енергетичної цінності BCAA Instant без присмаку

Харчова цінністьдоза
Енергетична цінність85 kJ / 20 kcal
Жириг
Вуглеводиг
Білкиг
Натрійг
Склад амінокислот
L-лейцин4000 мг
L-валін1000 мг
L-ізолейцин1000 мг
 

Таблиця харчової та енергетичної цінності BCAA Instant з присмаком

Харчова цінністьдоза
Енергетична цінність85 kJ / 20 kcal
Жирыг
Углеводыг
Білкиг
Натрійг
Склад амінокислот
L-лейцин3334 мг
L-валін833 мг
L-ізолейцин833 мг
 

Предупреждение

Продукт не заменяет разнообразную и сбалансированную пищу. Хранить в сухом месте при температуре до 25 ° C. Защищать от мороза и прямого попадания солнечного света. Не подходит для детей, беременных и кормящих женщин. Хранить в недоступном для детей месте. Производитель не несет ответственности за любой ущерб, вызванный неправильным использованием или хранением. Не превышайте рекомендуемую суточную дозу. Продукт может содержать следы молока, сои, яиц и фундука.

Отзывы от клиентов

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

Общая оценка продукта

88%
88%
Средняя оценка из 504 отзывов
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

ОБЩИЙ РЕЙТИНГ

ОТ ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫХ КЛИЕНТОВ

91 %

Самый Полезный Положительный Отзыв

Самый Полезный Негативный Отзыв

ВСЕ ОТЗЫВЫ Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

Write Your Own Review
Продукт:Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

Вкус

Дистриб'ютор
28
EAN
8588006485202
Висота
26.00 см
Ширина
4.00 см
Довжина
18.00 см
Вага Брутто
0.27 кг
Ароматическая группа
фрукты
Кількість штук в упаковці
45 шт.
Кількість штук на піддоні
1620 шт.
Вага Нетто
0.25 кг
Без пластмасової упаковки
Ні
Юридична категорія продукту
Харчова добавка
Без штучних підсолоджувачів
Ні
Без ГМО
Так
Біо
Ні
Без глютену
Так
Без лактози
Так
Вегетаріанський
Ні
Веганські
Ні
Суміш
Беспрімесний
Форма
Порошок
Головна категорія

Попередження:

Зберігайте в сухому місці і захищайте від тепла.

Вопросы от клиентов

Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

Добавить вопрос
Написать ответ