Підсолоджувачі і ароматизатори | GymBeam.ua Skip to main content
СУПЕРФУДИ для підтримки імунітету тепер зі знижками до 20%

Підсолоджувачі і ароматизатори

Підсолоджувачі і ароматизатори це категорія продуктів, які корисні для ароматизації солодких або солоних страв. Тут ви можете знайти альтернативу традиційному цукру, підсолоджувачі без калорій, а також широкий асортимент приправ і низькокалорійних соусів. Найбільше їх оцінять люди, які стежать за споживанням енергії або намагаються схуднути. Однак і прихильники здорового харчування, і любителі готувати та покращувати свої страви також знайдуть щось до душі.

Як ви можете поліпшити смак своїх страв?

У цій категорії представлені популярні підсолоджувачі, які ви можете використовувати у здоровій випічці, приготуванні різноманітних солодких страв або підсолоджуванні напоїв. Ви можете обирати між підсолоджувачами з популярної рослини стевія або ксилітом, який містить приблизно на 40 % менше калорій порівняно з традиційним цукром. В асортимент також входить еритрит, який не містить калорій. Наш асортимент також порадує всіх шанувальників меду, без якого багато солодких рецептів були б зовсім не такими.

Якщо ви любите готувати, вам також варто зазирнути в підкатегорію "Приправи". До неї входить, наприклад, рожева гімалайська сіль, яка підкреслить смак будь-якої страви. Крім того, жоден любитель корисних ласощів не може не любити біо Цейлонську корицю. Вона має природний солодкий смак і додасть чудовий аромат вашим кашам, мюслі та десертам. При приготуванні азіатських або індійських страв використовуйте БІО куркуму, яку часто називають суперфудом. Якщо ви любите гострі страви, вам обов'язково стане в пригоді чилі або перець. Однак ви також можете вибрати унікальну суміш спецій, щоб вивести приготування їжі на новий рівень.

Ви любите солодкі та солоні соуси або їх поєднання? Тоді у нас є дещо і для вас. Всілякі солоні заправки і солодкі сиропи чекають на вас у підкатегорії "Соуси". Крім чудового смаку, вони здивують вас чудовим поживним профілем. Багато з них не містять доданого цукру або жиру і мають мінімальну кількість калорій. Вони обов'язково сподобаються всім, хто хоче спробувати щось солодке без додаткових калорій, а також для прихильників здорового харчування.

Ви також можете підсолодити або іншим чином поліпшити свої страви, використовуючи інші ароматизатори. Солодкі десерти, каші або напої, безумовно, поліпшать свої смакові якості за допомогою використання ароматизатора у вигляді порошку або ароматизатора у формі крапель. Якщо ви вирішили зайнятися випічкою, візьміть банановий або імбирний порошок, оскільки вони збагатять ваші десерти іншими корисними речовинами. І останнє, але не менш важливе: ви можете спробувати харчові дріжджі, які за смаком нагадують сир і ідеально підходять для салатів, соусів і страв із макаронів.

Виберіть із нашого широкого асортименту підсолоджувачів, соусів, приправ та інших ароматизаторів, щоб поліпшити смак ваших страв. 

Якщо вас цікавить, як обмежити кількість цукру у вашому раціоні та зробити випічку здоровішою, прочитайте нашу статтю: Як зробити різдвяну випічку здоровішою. 

Бажаєте дізнатися більше про підсолоджувачі? Не пропустіть нашу статтю Штучні підсолоджувачі: плюси і мінуси солодкого смаку без калорій.

 

 
Смакові краплі - GymBeam

ДО -35%

Vegan

Смакові краплі - GymBeam
139,00 грн
(4633,33 грн/ l)
ZERO СИРОП Шоколад - GymBeam

Vegan

ZERO СИРОП Шоколад - GymBeam
від219,00 грн
(684,38 грн/ l)
ZERO СИРОП Солона карамель - GymBeam
ZERO СИРОП Солона карамель - GymBeam
219,00 грн
(625,71 грн/ l)
ZERO СИРОП Полуниця - GymBeam
ZERO СИРОП Полуниця - GymBeam
219,00 грн
(684,38 грн/ l)
Біо банановий порошок 200 г - GymBeam

BIO

Vegan

Біо банановий порошок 200 г - GymBeam
279,00 грн
(1395,00 грн/ kg)
ZERO СИРОП Білий шоколад - GymBeam
ZERO СИРОП Білий шоколад - GymBeam
219,00 грн
(625,71 грн/ l)
ZERO СИРОП Шоколад та фундук - GymBeam

Vegan

ZERO СИРОП Шоколад та фундук - GymBeam
219,00 грн
(625,71 грн/ l)
Кетчуп зі стевією - GymBeam
Кетчуп зі стевією - GymBeam
від219,00 грн
(465,96 грн/ kg)
ZERO СОУС Барбекю - GymBeam

Vegan

ZERO СОУС Барбекю - GymBeam
219,00 грн
(684,38 грн/ l)
ZERO СОУС Цезар - GymBeam

Vegan

ZERO СОУС Цезар - GymBeam
219,00 грн
(684,38 грн/ l)
ZERO СИРОП Кокосове печиво - GymBeam
ZERO СИРОП Кокосове печиво - GymBeam
219,00 грн
(625,71 грн/ l)
Чорна гімалайська сіль 500 g - GymBeam

Vegan

Чорна гімалайська сіль 500 g - GymBeam
115,00 грн
(230,00 грн/ kg)
ZERO СОУС Теріякі - GymBeam

Vegan

ZERO СОУС Теріякі - GymBeam
219,00 грн
(625,71 грн/ l)
ZERO СИРОП Печиво з кремом - GymBeam

Vegan

ZERO СИРОП Печиво з кремом - GymBeam
219,00 грн
(684,38 грн/ l)
ZERO кетчуп - GymBeam

Vegan

ZERO кетчуп - GymBeam
219,00 грн
(684,38 грн/ l)
Еритрит 1000 г - GymBeam

Vegan

Еритрит 1000 г - GymBeam
339,00 грн
(339,00 грн/ kg)
Соєвий соус у спреї - GymBeam
Соєвий соус у спреї - GymBeam
від295,00 грн
(1475,00 грн/ l)
Сироп цикорію - GymBeam

ДО -20%

Vegan

Сироп цикорію - GymBeam
159,00 грн
(636,00 грн/ l)
ZERO медова гірчиця - GymBeam
ZERO медова гірчиця - GymBeam
219,00 грн
(684,38 грн/ l)
Рожева гімалайська сіль 500 г - GymBeam

Vegan

Рожева гімалайська сіль 500 г - GymBeam
79,00 грн
(158,00 грн/ kg)
ZERO СИРОП Ваніль - GymBeam

Vegan

ZERO СИРОП Ваніль - GymBeam
219,00 грн
(625,71 грн/ l)
ZERO СИРОП для млинців - GymBeam

Vegan

ZERO СИРОП для млинців - GymBeam
219,00 грн
(684,38 грн/ l)
ZERO CОУС Солодкий чілі - GymBeam

Vegan

ZERO CОУС Солодкий чілі - GymBeam
від219,00 грн
(625,71 грн/ l)
БІО Сироп Агави 250 мл - GymBeam

ВИГОДА -20%

BIO

Vegan

БІО Сироп Агави 250 мл - GymBeam
151,20 грн
Товари 1-24 з 89