Макаронні вироби | GymBeam.ua Skip to main content
Кава та чай зі знижкою до 20%

Макаронні вироби

Макаронні вироби це категорія, в якій ви знайдете широкий вибір одного з найпопулярніших гарнірів у світі. Вони вирізняються вмістом складних вуглеводів і неперевершеним смаком, який чудово поєднується з соусами, овочевими салатами, супами та іншими стравами практично будь-якого виду. Також на вибір пропонуються макарони з високим вмістом клітковини. 

 

У категорії ви знайдете:

  • класичні макаронні вироби різних форм із різних злаків (пшениці, жита та інших)
  • класичні макарони з додаванням суперпродуктів (наприклад, шпинату, спіруліни та інших)
  • бобові макаронні вироби з високим вмістом білка, але також є джерелом клітковини, наприклад, горохові, сочевичні або нутові макарони
  • низькокалорійні макарони з майже нульовим вмістом вуглеводів, цукрів і жирів, що робить їх ідеальним варіантом для схуднення. Наприклад, макарони конжак/ширатаки.

 

Їх можна варити, запікати, готувати солоні або солодкі страви. Що б ви не обрали, ця паста може стати основою ваших страв. У випадку з бобовими або протеїновими макаронами вам може знадобитися лише додати овочі, спеції та соус, щоб створити смачну та складну страву. 

Завітайте до нас та скуштуйте широкий асортимент різних видів макаронних виробів, які підкорять серця навіть найвибагливіших гурманів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про види макаронних виробів, перегляньте нашу статтю: Чим замінити звичайні пшеничні макарони?

Якщо ви також шукаєте натхнення для приготування смачних страв з макаронів, не пропустіть наші рецепти в блозі.

 
Био Zero фетучини 385г – GymBeam

BIO

Vegan

Био Zero фетучини 385г – GymBeam
129,00 грн
(335,06 грн/ kg)
Біо Zero рис 385г – GymBeam

BIO

Vegan

Біо Zero рис 385г – GymBeam
129,00 грн
(335,06 грн/ kg)
Безглютенові ньокі - GymBeam
Безглютенові ньокі - GymBeam
115,00 грн
(287,50 грн/ kg)
Біо ZERO лазанья - GymBeam

BIO

Vegan

Біо ZERO лазанья - GymBeam
135,00 грн
(350,65 грн/ kg)
Біо ZERO тайська локшина – GymBeam

BIO

Vegan

Біо ZERO тайська локшина – GymBeam
129,00 грн
(335,06 грн/ kg)
Паста з нуту - GymBeam
Паста з нуту - GymBeam
99,00 грн
(330,00 грн/ kg)
Паста зі шпинату - GymBeam
Паста зі шпинату - GymBeam
95,00 грн
(316,67 грн/ kg)
Цільнозернова паста зі спельти - GymBeam
Цільнозернова паста зі спельти - GymBeam
85,00 грн
(283,33 грн/ kg)
Цільнозерновий кускус - GymBeam

Vegan

Цільнозерновий кускус - GymBeam
115,00 грн
(230,00 грн/ kg)
Безглютенова паста спагеті - GymBeam

New

Безглютенова паста спагеті - GymBeam
105,00 грн
(262,50 грн/ kg)
Протеїнова паста - GymBeam
Протеїнова паста - GymBeam
105,00 грн
(350,00 грн/ kg)
Паста з червоної сочевиці - GymBeam

Vegan

Паста з червоної сочевиці - GymBeam
99,00 грн
(330,00 грн/ kg)
Паста із зеленого горошку - GymBeam

Vegan

Паста із зеленого горошку - GymBeam
95,00 грн
(316,67 грн/ kg)
Безглютенові макарони пенне - GymBeam
Безглютенові макарони пенне - GymBeam
99,00 грн
(247,50 грн/ kg)
Рисова локшина - GymBeam
Рисова локшина - GymBeam
115,00 грн
(479,17 грн/ kg)
БІО паста з сочевиці - Фузілі - VanaVitaНемає в наявності
БІО паста з сочевиці - Фузілі - VanaVita
135,00 грн
(540,00 грн/ kg)
БІО Горохові Макарони - Фузілі - VanaVitaНемає в наявності
БІО Горохові Макарони - Фузілі - VanaVita
105,00 грн
(420,00 грн/ kg)
Біо ZERO пене - GymBeamНемає в наявності

BIO

Vegan

Біо ZERO пене - GymBeam
129,00 грн
(335,06 грн/ kg)
Біо Zero локшина 385 г – GymBeamНемає в наявності

BIO

Vegan

Біо Zero локшина 385 г – GymBeam
129,00 грн
(335,06 грн/ kg)
Біо Zero спагеті 385 г – GymBeamНемає в наявності

BIO

Vegan

Біо Zero спагеті 385 г – GymBeam
129,00 грн
(335,06 грн/ kg)
Булгур цільнозерновий - GymBeamНемає в наявності

Vegan

Булгур цільнозерновий - GymBeam
від99,00 грн
(198,00 грн/ kg)

Товари 1-21 з 21