| GymBeam.ua Skip to main content
Кава та чай зі знижкою до 20%

БІО Продукти

БІО Продукти це категорія, до якої входять продукти, виготовлені з компонентів, отриманих з органічного сільського господарства. Ці органічні продукти виробляються в умовах суворого контролю. Наприклад, під час вирощування рослин обмежується використання синтетичних добрив і пестицидів. В результаті продукти цієї категорії є екологічно чистими, але при цьому мають чудовий смак і високу поживну цінність.

У категорії БІО Продукти ви знайдете:

  • Суперпродукти, такі як біо спіруліна, біо хлорела, біо зелений ячмінь, біо порошок матча або їх комбінації у вигляді біо green mix. Ці зелені суперпродукти збагатять ваш раціон корисними вітамінами, мінералами та іншими біологічно активними сполуками.
  • Зернові та псевдозернові, такі як кіноа, рис, амарант або пластівці та мюслі, які стануть чудовою основою для здорового харчування.
  • Рослинні альтернативи м'ясу, такі як темпе, сейтан, або тофу, ідеально підходять для вегетаріанців, веганів та всіх любителів рослинної харчування.
  • Насіння, таке як поживне льняне, гарбузове, конопляне або соняшникове, ідеально підходить для посипання каш, йогуртів або салатів.
  • Пасти з горіхів можна вживати самостійно, додавати до млинців, крепів, а також використовувати в улюблених десертах. Спробуйте, наприклад, чудову мигдальну або арахісову пасту.
  • Олії, які отримують методом холодного віджиму, є чудовим доповненням до холодних страв. Смачне гарбузове насіння або оливкова олія екстра-класу підкорять ваші смакові рецептори своїм насиченим смаком і вмістом здорових жирів.
  • Сиропи ідеально підходять для підсолодження десертів або додавання до млинців чи крепів. Побалуйте себе унікальними солодкими смаками, такими як чудовий фініковий або кленовий сироп.
  • Шоти, включаючи освіжаючий шот з імбиром і матча або перецем чилі і куркумою, неодмінно сподобаються всім, хто піклується про своє здоров'я і бадьорість.
  • Порошкові напої або продукти можуть бути концентрованим джерелом необхідних поживних речовин. Збагатіть свій раціон напоєм з какао і макою, какао-порошком або банановим порошком.
  • Корисні рослини, такі як ашваганда або порошок маки, що містять адаптогени, чудово збагатять каші та інші страви, підвищивши поживну цінність ваших страв.
  • Чаї стануть ідеальним доповненням до вашого здорового раціону. Ви можете вибрати білі, трав'яні або фруктові сорти. Є також чорні та зелені чаї, такі як популярний сенча, який також може замінити каву.
  • У пропозиції також є різні спеції, бобові, борошно та смачні закуски, включаючи протеїнові батончики.

Багато наших органічних продуктів також входять до категорії суперпродуктів. Якщо вам цікаво, що робить ці продукти спеціальними і як включити їх у свій раціон, не пропустіть нашу статтю: Повний гід по суперпродуктах: які найкращі і як вони можуть нам допомогти?

 
БІО какао-боби - VanaVita

ВИГОДА -10%

БІО какао-боби - VanaVita
385,00 грн
(1540,00 грн/ kg)
Біо банановий порошок 200 г - GymBeam

BIO

Vegan

Біо банановий порошок 200 г - GymBeam
279,00 грн
(1395,00 грн/ kg)
Био Zero фетучини 385г – GymBeam

BIO

Vegan

Био Zero фетучини 385г – GymBeam
129,00 грн
(335,06 грн/ kg)
Біо Zero рис 385г – GymBeam

BIO

Vegan

Біо Zero рис 385г – GymBeam
129,00 грн
(335,06 грн/ kg)
Біо какао-порошок - VanaVita

ДО -10%

BIO

Vegan

Біо какао-порошок - VanaVita
249,00 грн
(996,00 грн/ kg)
Біо зелений чай сенча - VanaVita

ВИГОДА -20%

BIO

Vegan

Біо зелений чай сенча - VanaVita
119,00 грн
(2380,00 грн/ kg)
БІО Тахіні - GymBeam

BIO

Vegan

БІО Тахіні - GymBeam
219,00 грн
(730,00 грн/ kg)
БІО манго шот з чилі та куркумою - VanaVita

ВИГОДА -20%

BIO

Vegan

БІО манго шот з чилі та куркумою - VanaVita
від92,00 грн
(1533,33 грн/ l)
БІО Сироп Агави 250 мл - GymBeam

ВИГОДА -20%

BIO

Vegan

БІО Сироп Агави 250 мл - GymBeam
151,20 грн
Біо ZERO тайська локшина – GymBeam

BIO

Vegan

Біо ZERO тайська локшина – GymBeam
129,00 грн
(335,06 грн/ kg)
Біо ZERO лазанья - GymBeam

BIO

Vegan

Біо ZERO лазанья - GymBeam
135,00 грн
(350,65 грн/ kg)
БІО сицилійський лимонний сік - GymBeam

ВИГОДА -20%

БІО сицилійський лимонний сік - GymBeam
від103,20 грн
(412,80 грн/ l)
БІО Пластівці 5 злаків - VanaVita

BIO

Vegan

БІО Пластівці 5 злаків - VanaVita
159,00 грн
(318,00 грн/ kg)
Біо арахісові мінідесерти - GymBeam
Біо арахісові мінідесерти - GymBeam
від99,00 грн
(2538,46 грн/ kg)
БIO Кленовий сироп 250 мл - GymBeam

ВИГОДА -20%

BIO

Vegan

БIO Кленовий сироп 250 мл - GymBeam
279,20 грн
(1116,80 грн/ l)
БІО Натуральні Кокосові Чіпси - VanaVita

BIO

Vegan

БІО Натуральні Кокосові Чіпси - VanaVita
185,00 грн
(925,00 грн/ kg)
БІО Оливкова олія холодного віджиму - VanaVita

BIO

Vegan

БІО Оливкова олія холодного віджиму - VanaVita
579,00 грн
(1158,00 грн/ l)
Біо сік лайму - GymBeam

ВИГОДА -20%

Біо сік лайму - GymBeam
від100,00 грн
(400,00 грн/ l)
БІО Мюслі - VanaVita

BIO

Vegan

БІО Мюслі - VanaVita
209,00 грн
(418,00 грн/ kg)
BIO Кокосове молоко 400 мл - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Кокосове молоко 400 мл - VanaVita
135,00 грн
(337,50 грн/ l)
БІО Веганський протеїновий батончик - VanaVita

BIO

Vegan

БІО Веганський протеїновий батончик - VanaVita
від79,00 грн
(1580,00 грн/ kg)
БІО арахісова паста - VanaVita

BIO

Vegan

БІО арахісова паста - VanaVita
від235,00 грн
(691,18 грн/ kg)
БІО Паста з Лісових Горіхів та Какао - VanaVita

BIO

Vegan

БІО Паста з Лісових Горіхів та Какао - VanaVita
від475,00 грн
(1397,06 грн/ kg)
БІО Борошно грубого помелу з цільного зерна спельти - VanaVita

BIO

Vegan

БІО Борошно грубого помелу з цільного зерна спельти - VanaVita
159,00 грн
(159,00 грн/ kg)
Товари 1-24 з 104