FuePerform - GymBeam

Рейтинг:
74 % of 100
74% (7)
Виробник:

FuePerform — це преміальний і комплексний продукт для всіх спортсменів, розроблений для підвищення продуктивності, регенерації і який, таким чином, дозволить розкрити свій максимальний потенціал. Це функціональна суміш ретельно відібраних інгредієнтів, яка допоможе вам досягати максимальної продуктивності щодня!

В наявності
639,00грн
0,00грн

FuePerform - суміш преміум-класу для щоденної підтримки регенерації, а також спортивної та розумової працездатності

FuePerform — це комплексна суміш преміум-класу, розроблена для щоденного покращення спортивних результатів і відновлення сил усіх спортсменів. Завдяки поєднанню та природі активних інгредієнтів ви досягнете найкращих результатів при щоденному застосуванні. В основі цього продукту перевірений і добре досліджений моногідрат креатину. Ця амінокислота надійно підвищує фізичну працездатність під час короткочасних послідовних занять високої інтенсивності. Досягти цих ефектів можна при щоденному вживанні 3 г. За допомогою FuePerform ви можете легко отримати цю кількість в одній порції. Тому, якщо ви займаєтеся фітнесом, бодібілдингом, тенісом, хокеєм, футболом або іншими швидкісними спортивними дисциплінами, ви обов’язково отримаєте користь від креатину. 

              

Наступним інгредієнтом у складі FuePerform є популярний глутамін, який є найбільш представленою амінокислотою в нашому організмі. Його навіть можна використовувати у якості енергії для деяких клітин імунної системи  та слизової оболонки тонкої кишки. У порівнянні з іншими амінокислотами в ньому вдвічі більше азоту, який є основою пептидних зв’язків усіх білків у наших тканинах. Тому достатнє споживання цієї амінокислоти може бути корисним, особливо в ситуаціях, коли організму потрібно регенерувати або будувати тканини організму. Глютамін – це напівнезамінна амінокислота, яка присутня під час фізіологічного стресу, під час якого вона стає незамінною, тому її необхідно вживати в достатніх кількостях щодня. Це пояснюється тим, що власне виробництво організму не покриває його запаси. Під час будь-яких занять спортом рівень глутаміну в організмі знижується, і тому необхідно поповнювати його за допомогою зовнішніх джерел.

               

Ви також відчуєте прилив енергії завдяки посиленню припливу крові до м’язів. Це відбувається за допомогою таких сполук, як цитрулін малат і аргінін, які сприяють виробленню оксиду азоту (NO). Останній позитивно впливає на кровотік во всьому організму, а особливо на збільшення кровопостачання  працюючих м’язів. Це гарантує, що більше кисню та інших поживних речовин потрапляє до м’язових клітин, що є вирішальним для покращення спортивних результатів. І не забуваймо про малат (сіль яблучної кислоти), який утворює зв’язок з цитруліном. Це може позитивно позначитися на більш ефективному розщепленні молочної кислоти в м’язах, що тісно пов’язано зі зниженням інтенсивності вправ. Таурин є ще однією амінокислотою, яка доповнює загальний профіль інгредієнтів цього продукту. Він також є антиоксидантом і в природі міститься, наприклад, у мозку, нирках, м’язах та інших органах, де виконує різноманітні функції. Тим не менш, він також необхідний для процесів, що відбуваються в нервовій системі, що робить його поширеним інгредієнтом в енергетичних напоях, передтренуванними напоях і спалювачах жиру. Він також тісно пов’язаний з підвищенням фізичної та розумової працездатності. 

                   

Далі у складі присутній коензим Q10, який бере участь у формуванні енергії в  мітохондріях. Вони схожі на маленькі клітинні електростанції, які виробляють нашу життєву енергію у вигляді АТФ. Ця енергія потім використовується в м’язах, наприклад, щоб підняти гантель або обігнати суперника у футболі. Цинк, що входить до складу, у високозасвоюваній хелатній формі важливий для підтримки нормального рівня тестостерону в крові, що є абсолютно важливим для спортсменів. Наприклад, це впливає на розмір і силу м’язів, а також на  фертильність та інші життєво важливі процеси в організмі. Крім того, цинк також необхідний для здорової імунної системи. Він також бере участь в оптимальному синтезі білка та метаболізмі макроелементів, що важливо для отримання енергії з їжі. Хром також незамінний для вищезгаданого процесу, а крім того, він також сприяє підтримці нормального рівня глюкози в крові.    

                            

Потенціал всієї суміші додатково посилюється високоякісними рослинними екстрактами, а саме екстрактом ашваганди (Withania somnifera) та екстрактом родіоли рожевої(Rhodiola rosea). Екстракт ашваганди стандартизований до 5% вмісту активних сполук у вигляді витанолідів. Ці рослини входять до числа речовин потужних адаптогенів, які допомагають краще керувати стресом, легше адаптуватися до нього і, таким чином, підвищувати опірність організму. Адаптогени зазвичай використовуються для підтримки фізичної та розумової працездатності. 

              

Загалом, FuePerform містить все, що потрібно спортсмену для щоденного покращення спортивної та розумової працездатності, регенерації та для того, щоб розширити свої межі. Завдяки ефективній суміші інгредієнтів у добре розчинній швидкорозчинній формі з приємним смаком на вершині, вам більше не потрібно приймати кілька добавок окремо. Усі ці добавки легко замінити однією мірною чашкою FuePerform у будь-який час дня. 

                  

Це, безсумнівно, оцінять прихильники силових, витривалих, ракетних, командних видів спорту або будь-які інші спортсмени, які бажають щодня отримувати максимум від себе. Якщо ви хочете трохи розширити рамки, наприклад, ви можете поєднати FuePerform з бета-аланіном, який також необхідно приймати довгостроково, щоб досягти найкращих результатів.  

           

FuePerform та його переваги

 • преміальна суміш для підтримки спортивних результатів і відновлення
 • у формі добре розчинного порошку 
 • 10 ретельно відібраних інгредієнтів 
 • містить креатин, глутамін, цитрулін малат, аргінін та інші активні сполуки
 • збагачений потужними адаптогенами, а саме ашвагандою та родіолою рожевою
 • допомагає щоденно підтримувати спортивні результати та життєву силу
 • підвищує фізичну продуктивність під час високоінтенсивного тренування 
 • сприятливо впливає на кровообіг в організмі та м’язах
 • сприяє підтримці оптимального рівня тестостерону в крові
 • бере участь у правильному метаболізмі макроелементів
 • сприяє фертильності та репродуктивним функціям
 • допомагає підтримувати хороший зір
 • сприяє належному функціонуванню імунної системи
 • впливає на підтримання нормального рівня глюкози в крові
 • має приємний смак 
 • підходить для всіх спортсменів
 • обов’язково оцінять спортсмени, що займаються силовими, витривалими, ракетними та командними видами спорту 

                        

Склад

Смак зелене яблуко: Креатин моногідрат, L-глутамін, мальтодекстрин, L-цитрулін DL-малат, ароматизатор, таурин, L-аргінін, екстракт кореня ашваганди (Withania somnifera) (5% вітанолідів), регулятор кислотності (лимонна кислота) , підсолоджувач (сукралоза), барвник (спіруліна), екстракт кореня родіоли рожевої 10:1 (Rhodiola rosea), коензим Q10, бісгліцинат цинку, піколінат хрому.

Смак лимон-лайм: моногідрат креатину, L-глутамін, мальтодекстрин, L-цитрулін DL-малат, таурин, L-аргінін, екстракт кореня ашваганди (Withania somnifera) (5% вітанолідів) , ароматизатор, регулятор кислотності (лимонна кислота), підсолоджувач (сукралоза), екстракт кореня родіоли рожевої 10:1 (Rhodiola rosea), коензим Q10, бісгліцинат цинку, піколінат хрому.

Смак дині: моногідрат креатину, L-глутамін, мальтодекстрин, L-цитрулін DL-малат, таурин, L-аргінін, екстракт кореня ашваганди (Withania somnifera) (5% з анолідів), фарбування (бджола корінь), ароматизатор, регулятор кислотності (лимонна кислота), підсолоджувач (сукралоза), екстракт кореня родіоли рожевої 10:1 (родіоли рожевої), коензим Q10, бісгліцинат цинку, піколінат хрому.

           

Дозування

Змішайте 1 мерну ложку суміші (13 г) разом з 200-300 мл води в шейкері та негайно споживайте. Використовуйте одну порцію в будь-який час дня. 

                     

Таблиця харчової цінності

Харчова цінність (смак зелене яблуко)1 порція (13 г)*RDI на 13 г
Креатин моногідрат 5 г         -
L-глютамін 3 г         -
L-цитрулін DL-малат 1 г         -
Таурин 500 мг         -
L-аргінін 500 мг         -
Екстракт кореня ашваганди (Withania somnifera) 500 мг         -
 - Вітаноліди 25 мг         -
Екстракт кореня родіоли рожевої (Rhodiola rosea)   100 мг         -
Коензим Q10 60 мг         -
Цинк 5 мг 50%
Хром 80 мкг 200%

 

Харчова цінність (смак лимон-лайм)1 порція (13 г)*RDI на 13 г
Креатин моногідрат 5 г         -
L-глютамін 3 г         -
L-цитрулін DL-малат 1 г         -
Таурин 500 мг         -
L-аргінін 500 мг         -
Екстракт кореня ашваганди(Withania somnifera) 500 мг         -
Вітаноліди 25 мг         -
Екстракт кореня родіоли рожевої (Rhodiola rosea)   100 мг         -
Коензим Q10 60 мг         -
Цинк 5 мг 50%
Хром 80 мкг 200%

 

Харчова цінність (смак дині1 порція (13 г)*RDI на 13 г
Креатин моногідрат 5 г         -
L-глютамін 3 g         -
L-цитрулін DL-малат 1 г         -
Таурин 500 мг         -
L-аргінін 500 мг         -
Екстракт кореня ашваганди (Withania somnifera) 500 мг         -
Вітаноліди 25 мг         -
Екстракт кореня родіоли рожевої (Rhodiola rosea)   100 мг         -
Коензим Q10 60 мг         -
Цинк 5 мг 50%
Хром 80 мкг 200%

       

Попередження

Не перевищуйте рекомендовану кількість щоденних порцій. Продукт не є заміною різноманітного та збалансованого харчування. Продукт не підходить для дітей, вагітних і годуючих жінок. Зберігати в сухому місці при температурі до 25 °С та недоступному для дітей місці. Захищати від низьких температур і прямих сонячних променів.

Детальна інформація
Виробництво EU
Без пластмасової упаковки Ні
Висота 17.50 см
Ширина 10.20 см
Довжина 10.20 см
Вага Брутто 0.50 кг
Ароматическая группа фрукти
Кількість штук в упаковці 910 шт.
Кількість штук на піддоні 910 шт.
Вага Нетто 0.39 кг
EAN 8586022216527
Без штучних підсолоджувачів Ні
Дистриб'ютор GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Без ГМО Так
Біо Ні
Без глютену Так
Без лактози Так
Вегетаріанський Так
Веганські Так
Суміш Суміш
Форма Порошок
Юридична категорія продукту Харчова добавка
Головна категорія Інші спеціальні спортивні добавки

Попередження:

Зберігати в сухому місці та захищати від нагрівання.

Відгуки клієнта FuePerform - GymBeam
Write Your Own Review

Смак

Продукт:FuePerform - GymBeam
Ваша оценка
Упаковка (г) Смак Рейтинг Ціна Спеціальна ціна В наявності
390 g зелене яблуко
(2) 
70%
769,00грн 639,00грн
В наявності більше 5 шт.
390 g лимон - лайм
(1) 
60%
769,00грн 639,00грн
В наявності більше 5 шт.
390 g кавун
(1) 
100%
769,00грн 639,00грн
В наявності більше 5 шт.
Вопросы от клиентов
Добавить вопрос
Написать ответ