Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Спортивна сумка для їжі The Shield Camo - Fitmark

Производитель: Fitmark

Спортивна сумка для їжі The Shield Camo з гарним дизайном, інноваційними функціями і матеріалом вищої якості. Легка в перенесенні, виготовлена з міцного полістиролу нейлону. Містить 3 великих контейнера для головних страв, 2 охолоджуючих гелю, дозатор для вітамінів, добавок і протеїнових напоїв, 2 кишеньки для пляшок, протеїнових батончиків і фруктів. Чи збереже ваші продукти свіжими до 8 годин.

ДОЛГОСРОЧНО НЕДОСТУПЕН
Орієнтовна ціна 2 549,00 грн

Спортивна сумка для їжі The Shield, яка збереже ваші продукти свіжими до 8 годин і здивує вас своїми інноваційними функціями

Спортивна сумка для їжі The Shield Camo з гарним дизайном, інноваційними функціями і матеріалом вищої якості. The Shield піднімає сумки для їжі на новий рівень. Легка в перенесенні, виготовлена з міцного полістиролу нейлону. Містить регульований ремінь. Ви можете легко скласти туди всі ваші приготовані здорові страви на цілий день. Містить 3 великих контейнера для головних страв, 2 охолоджуючих гелю (схвалені TSA), дозатор для вітамінів, добавок і протеїнових напоїв, 2 кишеньки для пляшок, протеїнових батончиків і фруктів. Ваші ключі також матимуть своє місце в цій сумці. На задній зовнішньої частини ви можете знайти місце для свого фітнес щоденника або журналу. Сумка The shield полегшить вам дорогу на роботу або в зал, і до того ж ваші страви будуть зберігатися свіжими до 8 тижнів і завжди будуть готовими до вживання. Сумка має обсяг 15,5 л.

 

Спортивная сумка для еды The Shield Camo - Fitmark

 

Сумка для їжі The Shield містить:

  • 3 великих контейнера для їжі
  • 2 охолоджуючих гелю
  • коробочку для ваших вітамінів або протеїну
  • 2 великих кишені для шейкера, пляшки або протеїнових батончиків

 

Спортивная сумка для еды The Shield Camo - Fitmark

 

Розміри

РозміриДовжинаШиринаВисота

Розміри (см)

31,721,624,1

 

Як за нею доглядати?

Сумку витирайте вологою ганчіркою в міру необхідності. Періть тільки в руках. Не використовуйте для чищення речовин або відбілювачів. Утримуйте матеріал сухим.

 
Отзывы от клиентов

Спортивна сумка для їжі The Shield Camo - Fitmark

Write Your Own Review
Продукт:Спортивна сумка для їжі The Shield Camo - Fitmark
Дистриб'ютор
74
Юридична категорія продукту
Аксесуари
EAN
851025004814
Вага Брутто
1.60 кг
Довжина
24.00 см
Ширина
32.00 см
Висота
22.00 см
Головна категорія

Попередження:

Зберігайте в сухому місці і захищайте від тепла.

Вопросы от клиентов

Спортивна сумка для їжі The Shield Camo - Fitmark

Добавить вопрос
Написать ответ