Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Спортивна сумка для їжі The Shield Camo - Fitmark

Виробник: Fitmark

Спортивна сумка для їжі The Shield Camo з гарним дизайном, інноваційними функціями і матеріалом вищої якості. Легка в перенесенні, виготовлена з міцного полістиролу нейлону. Містить 3 великих контейнера для головних страв, 2 охолоджуючих гелю, дозатор для вітамінів, добавок і протеїнових напоїв, 2 кишеньки для пляшок, протеїнових батончиків і фруктів. Чи збереже ваші продукти свіжими до 8 годин.

ДОЛГОСРОЧНО НЕДОСТУПЕН
Орієнтовна ціна 2 549,00 грн

Спортивна сумка для їжі The Shield, яка збереже ваші продукти свіжими до 8 годин і здивує вас своїми інноваційними функціями

Спортивна сумка для їжі The Shield Camo з гарним дизайном, інноваційними функціями і матеріалом вищої якості. The Shield піднімає сумки для їжі на новий рівень. Легка в перенесенні, виготовлена з міцного полістиролу нейлону. Містить регульований ремінь. Ви можете легко скласти туди всі ваші приготовані здорові страви на цілий день. Містить 3 великих контейнера для головних страв, 2 охолоджуючих гелю (схвалені TSA), дозатор для вітамінів, добавок і протеїнових напоїв, 2 кишеньки для пляшок, протеїнових батончиків і фруктів. Ваші ключі також матимуть своє місце в цій сумці. На задній зовнішньої частини ви можете знайти місце для свого фітнес щоденника або журналу. Сумка The shield полегшить вам дорогу на роботу або в зал, і до того ж ваші страви будуть зберігатися свіжими до 8 тижнів і завжди будуть готовими до вживання. Сумка має обсяг 15,5 л.

 

Спортивная сумка для еды The Shield Camo - Fitmark

 

Сумка для їжі The Shield містить:

  • 3 великих контейнера для їжі
  • 2 охолоджуючих гелю
  • коробочку для ваших вітамінів або протеїну
  • 2 великих кишені для шейкера, пляшки або протеїнових батончиків

 

Спортивная сумка для еды The Shield Camo - Fitmark

 

Розміри

РозміриДовжинаШиринаВисота

Розміри (см)

31,7 21,6 24,1

 

Як за нею доглядати?

Сумку витирайте вологою ганчіркою в міру необхідності. Періть тільки в руках. Не використовуйте для чищення речовин або відбілювачів. Утримуйте матеріал сухим.

 
Відгуки клієнтів

Спортивна сумка для їжі The Shield Camo - Fitmark

Write Your Own Review
Продукт:Спортивна сумка для їжі The Shield Camo - Fitmark
Ваша оценка
Дистриб'ютор
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Юридична категорія продукту
Аксесуари
EAN
851025004814
Вага Брутто
1.60 кг
Довжина
24.00 см
Ширина
32.00 см
Висота
22.00 см
Головна категорія

Попередження:

Зберігати в сухому місці та захищати від нагрівання.

Вопросы от клиентов

Спортивна сумка для їжі The Shield Camo - Fitmark

Добавить вопрос
Написать ответ