Протеїновий батончик Quest 60 г - Quest nutrition

Оцінка:
95 % of 100
95 % (77)
Виробник: Quest Nutrition

Протеїновий батончик Quest містить високоякісні білки (ізолят сироваткового білка і молочного білка), високий вміст клітковини і дуже низький вміст цукру. Батончик не містить цукру і глютену. Також батончики Quest мають величезну смакову лінійку.

ДОЛГОСРОЧНО НЕДОСТУПЕН

Делікатний протеїновий батончик Quest без глютену і зайвого цукру

Quest - протеїнові батончики містять високоякісний білок (ізолят сироваткового білка, ізолят молочного білка), велику кількість клітковини, низький вміст вуглеводів і повна відсутність транс - жирів. Батончики не містять надлишкових цукрів і глютену, пропонуються в різних смаках, підсолоджені сахарозою з Lo Han Kuo або стевією з ерітрітол.

 

Протеїнові батончики Quest встановлюють новий стандарт в спектрі чудових смаків і поживних елементів на ринку протеїнової продукції. Батончики мають особливу структуру і якісно відрізняються від будь-якого протеїнового батончика, який ви коли-небудь пробували.

 

Quest bar

 

Контролюйте рівень вуглеводів, для кращих результатів. 

Як відомо, якщо ви хочете залишатися здоровими, спалювати зайвий жир і нарощувати м'язи, вам потрібно контролювати споживання вуглеводів. Ось чому Quest створив батончики з малою кількістю вуглеводів. Якщо мала кількість вуглеводів є ключем до втрати жиру, то чому інші поживні батончики містять так багато вуглеводів? До сих пір не було простого способу створити батончик, який би мав чудовий смак і містив мінімум вуглеводів. Але фахівці з компанії Quest Nutrition вирішили цю проблему, розробивши абсолютно новий виробничий процес. Після декількох років роботи Quest зміг створити перший в світі протеїновий батончик з низькою кількістю активних вуглеводів, використовуючи тільки високоякісний білок, без додавання цукру і гліцерину.

 

Quest bar proteínová tyčinka

 

Відмінний смак.

Багато людей купують батончики Quest просто тому, що вони дуже смачні. Наше не дуже скромна думка полягає в тому, що вони краще, ніж будь-який інший батончик на ринку. Ми дуже багато працювали з тисячами смаків, щоб бути в цьому абсолютно впевненими. Але те, що дійсно відрізняє Quest від інших виробників, це поживна цінність батончиків. Поки жодна інша компанія не змогла розробити білкові батончики з дуже низьким вмістом вуглеводів, високим вмістом білка, високим вмістом клітковини і без гідрованих жирів. Це перший батончик, який використовується професійними культуристами і спортсменами для підготовки до змагань. Він дозволяє одночасно втрачати вагу і нарощувати м'язи.

 

Білковий батончик, виготовлений з високоякісної сировини

 

Сироватковий ізолят

Взагалі визнається кращим джерелом білка. Ізолят сироватки володіє неймовірним амінокислотним профілем, який дає вашому організму велику кількість білка і підтримує втрату жиру, підвищує м'язовий зростання, імунітет і багато іншого. Це один з найдорожчих доступних білків, цінність якого у багато разів вище, ніж, наприклад у соєвого білка.

 

Молочний ізолят

Ще один дуже якісний білок, який повільно перетравлюється. У багатьох батончиках використовують желатин (який дуже дешевий) для наповнення білків, хоча він не вважається комплектним білком, яким є молочний білок.

 

IMO - клітковина (Isomaltooligosaccharide)

Щоб використовувати батончики Quest в якості повноцінної їжі, ми хотіли переконатися, що вони містять достатню кількість клітковини. Майже кожен грам вуглеводів в наших батончиках надходить з клітковини, щоб ви відчували себе в ситості, при мінімальній кількості активних вуглеводів.

 

IMO - це клітковина, отримана з рослинних джерел, схожа на клітковину кореня цикорію. Ці два джерела клітковини практично ідентичні за смаком, текстурою і качкству, але з одним невеликим винятком: IMO не призводить до кишковому дискомфорту, на відміну від клітковини з кореня цикорію.

 Quest bar

 

Мигдальна і арахісова паста

Горіхова паста має низький вміст вуглеводів і сповнена здорових жирів. Що дає батончикам Quest м'яку текстуру і чудовий аромат.

 

Мигдаль, арахіс, кешью.

Відмінні джерела білків, вітамінів, антиоксидантів і жирів.

  

Морська сіль, натуральні ароматизатори

Сприяють створенню неповторного аромату.

 

Lo Han Guo

Рослина, яка використовується в Китаї понад 1000 років в якості підсолоджувача.

 

Стевія

Стевія - це рослина сімейства хризантем, яке росте дико в багатьох частинах світу, у вигляді чагарнику. Глікозиди в листі стевії використовуються в якості підсолоджувачів в багатьох країнах протягом багатьох років.

 

Ерітрітол

Ерітрітол класифікується як цукровий спирт або безвуглеводна цукор. Він не викликає проблеми з кишечником і містить мінімальну кількість калорій на грам.

 

Quest bar

 

Переваги батончиків Quest

  • не містять глютену
  • їх оцінить будь-який гурман
  • не містять цукор
  • включають мінімум вуглеводів
  • відрізняються високим вмістом білка
  • відрізняються високим вмістом клітковини
  • містять білки найвищої якості

 

Склад

Banana nut muffin:

Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), розчинна глюко волокно, мигдаль (16%), вода, Еритріт, есенція, волоський горіх (3%), сушені банани (2%), пальмова олія, морська сіль, карбонат кальцію, стевія , кориця.

Chocolate Brownie:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), розчинна глюко волокно, мигдаль, какао, вода, ефірні масла, Еритреї, пальмова олія, морська сіль, карбонат кальцію, сукралоза, стевія.

Chocolate Chip Cookie Dought:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), цукри (100% натуральна пребіотіческіх клітковина), мигдаль, вода, гіркий шоколад, какао, какао масло, Еритріт. Містить менше 2% з наступних інгредієнтів: сіль, сукралоза, стевія, арахіс, горіхи кеш'ю, молоко і натуральні смакові олігосахариди 100% натуральні пребіотіческіх клітковина отримана з рослинних джерел. Містить алергени: мигдаль, кеш'ю та молочні продукти

Chocolate Peanut Butter:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), арахісове масло, гіркий шоколад, какао масло, Еритріт, арахіс. Містить менше 2% таких інгредієнтів: сіль, мигдаль, кеш'ю, стевія, лецитин соняшнику і сукралоза. Містить алергічні інгредієнти: арахіс і молочні продукти.

Cinnamon Roll:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), розчинна глюко волокно, мигдаль, вода, Еритріт, есенція, пальмова олія, морська сіль, кориця, кальцій, стевія.

Coconut Cashew:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), IМО клітковина (тапиока), мигдаль, вода, Еритріт, кокосовий горіх, кешью, морська сіль, стевія і натуральний ароматизатор. Містить мигдаль, кеш'ю, кокосові і молочні продукти.

Double Chocolate Chunk:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), цукри (100% натуральна пребіотіческіх клітковина), Еритріт, вода, підсолоджений шоколад, мигдаль, какао, масло какао. Містить менше 2%: морська сіль, крохмаль, карамельний барвник, натуральний ароматизатор. Вона включає в себе алергічні інгредієнти: мигдальні і молочні компоненти.

Lemon Cream pie:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), розчинна глюко волокно, мигдаль, воду, Еритріт, есенцію, пальмова олія, морська сіль, лимонна кислота, стевія.

Peanut Butter Jelly:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), IМО клітковина (тапиока), арахіс, мигдаль, вода, натуральний ароматизатор, морська сіль, сукралоза (0,028 г / порція). Містить мигдаль, арахіс і молочні інгредієнти

Peanut Butter Supreme:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), IМО клітковина (тапиока), арахіс, мигдаль, вода, натуральний ароматизатор, морської солі, сукралоза (0,024 г / порцію). Містить мигдаль, арахіс і молочні продукти.

Strawberry Cheesecake:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), IМО клітковина (тапиока), мигдаль, воду, Еритріт, сушена полуниця, натуральний ароматизатор, морська сіль, стевія. Містить мигдальні і молочні продукти.

Vanilla Almond:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), IМО клітковина (тапиока), мигдаль, вода, натуральний ароматизатор, морська сіль, сукралоза (0,019 г / порцію). Містить мигдаль і молочні продукти.

White Chocolate Raspberry:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), цукри (100% натуральні пребиотические волокна), мигдаль, вода, масло какао, сушена малина, Еритріт. Містить менше 2% таких інгредієнтів: сіль, сукралоза, стевія і натуральні ароматизатори. Олігосахариди є 100% натуральні пребиотические волокна, отримані з рослинних джерел. Включає алергічні інгредієнти: мигдаль, кеш'ю та молочні продукти.

Mixed Berry Bliss:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), розчинний глюко волокно, мигдаль, вода, ефірні масла, Еритріт, пальмова олія, висушена чорниця (1%), сушена полуниця (1%), морська сіль, карбонат кальцію, сукралоза, стриктури, яблучна кислота, лимонна кислота.

S`mores:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), розчинна кукурудзяне волокно, мигдаль, Еритріт, вода, непідсолоджений шоколад, натуральний ароматизатор, масло какао. Містить менше 2%: корицю, морську сіль, харчову соду, пальмова олія, стевію, соняшниковий лецитин, сукралозу, целюлозний смолу, ксантанову смолу. Містить мигдаль і молочні продукти.

Cookies and Cream:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), розчинна глюко волокно, мигдаль, вода, шоколад печиво (10%), шматочки білого шоколаду (5%), есенцій, Еритріт, пальмова олія, морська сіль, калій кальцій, сукралоза, стевія.

Apple Pie:
Протеїнова суміш (ізолят сироваткового і молочного білка), IМО клітковина (тапиока), мигдаль, вода, яблука, морський сіль, натуральний ароматизатор, кориця, сукралоза (0,029 г / порція). Містить мигдаль і молочні продукти.

 

Застосування

Насолоджуйтесь в будь-який час протягом дня, до або після тренування.

 

Таблиця харчової цінності

Харчова цінність (смак almond-vanilla)1 порция (60 г)
Калорійність 210 ккал
Жири 9 г
з цього насичені 0,5 г
з цього транс-жири 0 г
Холестерин 0 мг
Натрій 340 мг
Вуглеводи 21 г
з цього клітковина 18 г
з цього цукру 1 г
Білки 20 г
Кальцій, фосфор, магній, залізо
 
Детальна інформація
EAN 888849005956
Суміш Суміш
Головна категорія Протеїнові батончики
Без пластмасової упаковки Ні
Без штучних підсолоджувачів Ні
Без ГМО Ні
Біо Ні
Без глютену Ні
Без лактози Ні
Вегетаріанський Так
Веганський Ні
Форма харчові продукти
HS код 18063100: -- Plnené
Юридична категорія продукту Продукти харчування
Ароматическая группа інший
Висота (см) 4.50 см
Ширина (см) 1.50 см
Довжина (см) 13.50 см
Вага брутто 0.06 кг
Кількість штук в упаковці 12 шт.
Вага Нетто 0.06 кг
Дистриб'ютор GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Інші категорії Дієти
Вегетаріанські продукти

Попередження:

Зберігати в сухому місці та захищати від нагрівання.

Відгуки клієнта Протеїновий батончик Quest 60 г - Quest nutrition
Write Your Own Review

Смак

Продукт:Протеїновий батончик Quest 60 г - Quest nutrition
Ваша оценка
Смак Оцінка Ціна Спеціальна ціна В наявності
Запитання від клієнтів
Додати запитання
Написать ответ