Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Масажний ролик Fitness Roller PS-4050 - Power System

Виробник: Power System
Рейтинг:
55 %

Масажний ролик Fitness Roller це ефективний масажний тренажер для поліпшення загальної гнучкості, збільшення м'язового розвитку і розслаблення напружених м'язів. Виготовлений з якісної піни і твердої порожнистої серцевини, стійкого до механічних пошкоджень. Ролик має типову 3D поверхню і міцну, довговічну конструкцію. Завдяки цьому він буде завжди готовий знизити ризик травми і сприяти відновленню після них.

ДОЛГОСРОЧНО НЕДОСТУПЕН
Орієнтовна ціна 17,95 грн

Fitness Roller - масажний ролик для тренувань і розслаблення напружених м'язів, який забезпечує збільшення м'язового розвитку і допомагає відновлюватися після травм

Масажний ролик Fitness Roller це масажний тренажер для поліпшення загальної гнучкості, збільшення м'язового розвитку, поліпшення балансу і рівноваги. Спеціальний дизайн цього продукту дозволяє здійснювати цілеспрямований масаж і загальну інтеграцію м'язів. Масажний ролик призначений для автоматизованих технік розслаблення - розслаблення напружених м'язів під час і після тренувань, зменшення болю в м'язах і суглобах, поліпшення кровообігу і відновлення еластичності м'язів.

 

Массажный ролик Fitness Roller PS-4050 - Power System

 

Правильне використання знижує ризик травм, допомагає відновитися після травм і готує м'язи до тренувань і максимальної продуктивності. Масажний ролик призначений для постійного, інтенсивного і багаторазового використання, не пошкоджуючи його. Він виготовлений з високоякісної піни EVA і твердої порожнистої серцевини з ABS (акрилонітрилу, бутадієну і стиролу), стійкою до механічних пошкоджень. Таким чином, порожнистий центр забезпечує міцний, довговічний дизайн. Ролик має типову 3D поверхню, яка імітує руку масажиста - широкі плоскі форми імітують дотик долоні, довгі порожнисті форми імітують дотик пальців і маленькі суцільні форми імітують кінчики пальців. Ці матеріали створюють дуже міцний продукт, який ідеально підходить для щоденних вправ і масажу.

Відгуки клієнтів

Масажний ролик Fitness Roller PS-4050 - Power System

Загальна оцінка продукту

55 %
55 %
Середня оцінка з 7 відгуків
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

ЗАГАЛЬНИЙ РЕЙТИНГ

ВІД ЗАРЕЄСТРОВАНИХ КЛІЄНТІВ

80,0 %

Найкорисніший Позитивний Відгук

Найкорисніший Негативний Відгук

УСІ ВІДГУКИ Масажний ролик Fitness Roller PS-4050 - Power System

Write Your Own Review
Продукт:Масажний ролик Fitness Roller PS-4050 - Power System
Ваша оценка
Виробництво
Китай
Дистриб'ютор
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Юридична категорія продукту
Аксесуари
EAN
4050001700009
Кількість штук на піддоні
200 шт.
Кількість штук в упаковці
200 шт.
Вага Брутто
0.66 кг
Довжина
14.00 см
Ширина
14.00 см
Висота
34.00 см
Головна категорія

Попередження:

Зберігати в сухому місці та захищати від нагрівання.

Вопросы от клиентов

Масажний ролик Fitness Roller PS-4050 - Power System

Добавить вопрос
Написать ответ